خرید ملک در سعید آباد

خرید ملک در سعید آباد.
جهت خرید ویلا، زمین، باغ، باغچه در منطقه سعید آباد فایلهای زیر را بررسی نمایید.

راهنمای خرید ملک در سعید آباد

پیش از خرید ملک در سعید آباد بهتر است بیوگرافی کوتاهی از این منطقه داشته باشیم سعید آباد نام یک روستای خوش آب وهوا از توابع شهر هشتگرد در استان البرز است  این روستا که با نام های سعید آباد کرج، سعید آباد کردان، سعید آباد هشتگرد و سعید آباد ساوجبلاغ شناخته می شود، منطقه ای سرسبز و خوش آب و هواست که امروزه نظر بسیاری از پایتخت نشینان را جهت خرید ویلا به خود جلب کرده است. سعیدآباد از غرب به روستای سرخاب و از شرق در همسایگی ایقربلاغ و از جنوب هم به نمکلان چسبیده است و در شمال هم به جاده قدیم هشتگرد – کرج ( جاده قزوین) و اتوان تهران قزوین قرار دارد. به طور کلی فاصله سعید آباد تا تهران چیزی حدود 60 کیلومتر است و دسترسی به آن آسان است، از این رو یکی از ایده آل ترین مناطق برای پایتخت نشینان جهت خرید ویلاست.

 

 

خرید ملک در سعید اباد

خرید و فروش ملک در سعید آباد چگونه است ؟

سعید آباد دارای آب و هوای معتدلی می باشد و تابستان های خنک و پاییز پر بارانی دارد وخاک آن به دلیل قرارگیری در مجاورت رودخانه سرخاب و آب وهوای پر بارشی که دارد، بسیار حاصلخیز بوده و برای کشاورزی و کشت انواع گل و گیاه ایده آل می باشد. همانند اکثر نقاط تهراندشت خرید و فروش باغ و ویلا در سعید آباد هم اغلب به صورت قولنامه‌ای است  اکثر زمین‌ها و باغ‌های تهراندشت دارای سند مادر هستند یعنی همان سند‌های دفترچه‌ای تفکیک نشده ، به همین خاطر اغلب به صورت قولنامه و با کد رهگیری معامله ملک انجام می‌شود ، اما خیالتان آسوده باشد چون تهراندشت کوچک است وقتی ملکی خرید و فروش می‌شود می‌توان به راحتی دست قبلی (نسخ و ید قبلی) را پیدا کرد

قیمت زمین و ویلا در سعید آباد به مراتب ارزان تر از کردان و تهراندشت می باشد و شما می توانید با قیمتی مناسب صاحب یک زمین یا باغ ویلا در این منطقه خوش آب و هوا شوید. با توجه به جغرافیای سعید آباد ، از بهترین مکان ها برای خرید ویلا در نزدیکی کرج و تهران به حساب می آید جهت خرید ویلا، زمین یا باغ ویلا در سعید آباد، یا آگاهی از قیمت ها و شرایط فروش، با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس بگیرید.

4,800,000,000 تومان

430 متر زمین بدون مشاعات 100 متر بنا دو

5,850,000,000 تومان

660 متر مدرن 120 متر بنا دوخواب کف سرامیک

9,850,000,000 تومان

۸۰۰ متر بنا ۲۰۰ متر دوبلکس ۳ خواب ۲

4,850,000,000 تومان

700متر 140 متر بنا دو خواب کمدیواری کابینت فول

4,850,000,000 تومان

470 متر مدرن 200 متر بنا دو خواب مستر

4,750,000,000 تومان

470 متر ویلا مدرن 180 متر بنا دو خواب

5,850,000,000 تومان

500متر ویل مدرن 120 متر بنا دو خواب یک

5,850,000,000 تومان

این فایل قابل تهاتر با یک واحد اپارتمان در

3,500,000,000 تومان

500 متر 130 متر بنا 2خواب بزرگ 1مستر ویو

سعید آباد کجاست ؟

خرید ملک در سعید آباد سعيد آباد روستايى است كه در استان البرز و شهرستان ساوجبلاغ قرار دارد. اين روستا كه در فاصله حدود ٢٥ تا ٣٠ كيلومترى از كرج و ٦٠ كيلومترى از تهران قرار دارد به عنوان توابع هشتگرد نيز شناخته مى‌شود.این روستا که با نام های سعید آباد کرج، سعید آباد کردان، سعید آباد هشتگرد و سعید آباد ساوجبلاغ شناخته می شود، آب و هواى معتدل، نزديكى به رودخانه سرخاب، خاك حاصل خيز، زمين‌هاى كشاورزى و باغ‌هاى پرورش گل و گياه، زيبايى و لطافت خاصی به سعيد آباد بخشيده است و همين زيبايى‌های طبيعى و دنج بودن اين منطقه سبب شده است تا علاوه بر ساكنين قديمى اين روستا كه بيشتر آن‌ها به كار كشاورزى و باغ‌دارى مشغول هستند، توجه بسيارى از مردم ساكن تهران و كرج نيز به اين منطقه، به عنوان مكان مناسبى جهت خرید ویلا به خود جلب شده است

سعید آباد دارای آب وهوایی معتدل در تابستان و زمستانی نسبتا سرد در زمستان می باشد. در این منطقه در فصل پاییز، بارش باران به میزان قابل ملاحظه ای مشاهده می شود و همین قضیه سبب شده تا سعید آباد از خاکی حاصلخیز برای کشاورزی و کاشت انواع گل و گیاه بهره مند باشد.

 

مسیر دسترسی به سعید آباد

مسیر دسترسی به سعید ابادبه طور کلی مسافت منطقه سعید آباد تا میدان آزادی تهران چیزی حدود 60 کیلومتر می باشد و بدون محاسبه ترافیک، حدود 50 دقیقه طول می کشد تا شما از تهران به سعید آباد برسید. البته اگر در مسیر با ترافیک روبرو شوید، ممکن است این مدت زمان به یک ساعت و نیم نیز افزایش پیدا کند.

برای رفتن به سعید آباد شما باید اتوبان تهران کرج را ادامه داده تا به اتوبان کرج قزوین برسید. از اتوبان کرج قزوین باید مسیر خود را به سمت خیابان چمران جنوب تغییر داده تا به میدان انقلاب و پس از آن به جاده قدیم قزوین که به جاده 32 قزوین نیز معروف است برسید.

در جاده قدیم قزوین باید مسیر خود را به سمت شرق ادامه دهید تا پس از طی کردن حدود 2 کیلومتر به روستای خوش آب وهوای سعید آباد برسید.

 

سرمایه گذاری ملک در سعیدآباد

سرمایه گذاری در ملک یکی از متداول‌ترین نوع سرمایه‌گذاری از سال‌های قبل بوده و هست. اغلب افراد اولین فکری که درباره سرمایه‌های مازاد خود بعد از تامین نیازهای ضروری اولیه‌شان می‌کنند، استفاده از این سرمایه‌ها برای خرید خانه دوم، زمین یا ویلا است تا از این طریق بتوانند با حفظ ارزش سرمایه‌شان، با پیشرفت قیمت‌ها و پا به پای تورم از ارزش افزوده قابل توجهی برخوردار شوند.

سرمایه گذاری در سعیدآبادهرچند سرمایه‌گذاری در بازار ملک به خصوص بازار مسکن هميشه به دلايلی مهم و پررونق بوده است؛ به اين معنا که در مقاطع زماني مختلف و به رغم تحولات سياسي و اقتصادي متنوعي که در سياست هاي پولي يا بازارهاي موازي اتفاق مي افتد، حوزه مسکن همواره به عنوان يکي از کم ريسک ترين بخش ها در برگشت سرمايه باقي مانده است روستای سعیدآباد با توجه به موقعیت مکانی و شرایط خاص منطقه ای می تواند گزینه بسیار خوبی جهت سرمایه گذاری باشد

  • فاصله روستای سعید آباد با تهران حدود 60 کیلومتر و دسترسی به آن ساده است، از این رو یکی از ایده آل ترین مناطق برای پایتخت نشینان جهت ساخت ویلاست.
  • خاک آن به دلیل قرارگیری در مجاورت رودخانه سرخاب و آب وهوای پر بارشی که دارد، بسیار حاصلخیز بوده و برای کشاورزی و کشت انواع گل و گیاه ایده آل می باشد.
  •  دارای آب و هوای معتدلی می باشد و تابستان های خنک و پاییز پر بارانی دارد.
  •  منطقه ای دنج و آرام در ساوجبلاغ است و می توانید به دور از دغدغه های شهری، اوقات فراغت و تعطیلات خود را در این منطقه سپری کنید.
  • دسترسی به منابع آبی در سعید آباد مناسب بوده و این قضیه به رونق باغداری در این منطقه کمک کرده است.
  • قیمت زمین و ویلا  به مراتب ارزان تر از کردان و تهراندشت می باشد و شما می توانید با قیمتی مناسب صاحب یک زمین در این منطقه خوش آب و هوا شوید و در آن جهت ساخت ویلا اقدام نمایید.

مجموعه ملک مارکت، به دلیل سابقه بالا در خرید و فروش انواع ویلا و زمین در سعید آباد، گزینه های متنوعی را جهت خرید ویلای در این منطقه به شما پیشنهاد می کند. در شرایطی که قصد خرید ویلا در سعید آباد را دارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از آخرین قیمت ها، با کارشناسین ما تماس بگیرید.

 

جاذبه های گردشگری سعید آباد

سعید آباد یک روستا از توابع شهرستان ساوجبلاغ است. از نظر آب و هوایی تابستان های خنک و زمستان های پر باران است. همچنین فاصله کمی که با تهران دارد،  توجه گردشگران و مسافران زیادی را به خود جلب کرده است

از جمله جاذبه های گردشگری سعید آباد کرج می توتن به مناطق زیر اشاره کرد:

امام زاده اظهر الدین (ع)امام زاده اظهر الدین (ع)

این مکان زیارتی که در غرب سعید آباد ساوجبلاغ قرار گرفته است (روستای ایقر بلاغ) به محلی برای زیارن و کسب آرامش برای زائران خود تبدیل شده است برای رفتن به این زیارتگاه  به ۱۰ دقیقه زمان نیاز دارید.

باشگاه ورزشی شهدا

وجود فضاهای ورزشی تاثیر بسزائی در سلامت جسم و حتی حفظ روحیه افراد دارد. بهترین موقعیت برای ورزش کردن در رشته های مختلف ورزشی است. برای رفتن به این ورزشگاه ۱۲ دقیقه در راه هستید.

پارک لاله

این پارک سر یبز در قسمت شمالی روستای سرخاب قرار دارد. و بهترین محیط برای استراحت کردن در کنار عزیزان، لذت بردن از باد خنک و نور ملایم افتاب است.

تپه باستانی سرخاب

این تپه تاریخی مربوط به دوره قرون میانه اسلام تا دوره تیموری است. که به خاطر قدمت و ارزش آن در سال ۱۳۸۵ به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. تپه سرخاب بهترین مکان برای علاقه مندان به تاریخ و تاریخنگاری می باشد.

 

شناسه آبادی روستای سعیدآباد

شناسه آبادی سعیدآباد