خرید ملک در نمکلان

خرید ملک در نمکلان.
جهت خرید ویلا، زمین، باغ، باغچه در منطقه نمکلان فایلهای زیر را بررسی نمایید.

راهنمای خرید ملک در منطقه نمکلان

پیش از خرید ملک در منطقه نمکلان نگاهی به زندگی شهری که می اندازیم  تمام شهر در حال پر شدن از آپارتمان‌های سر به فلک کشیده و امروزه مردم از نعمت داشتن خانه باغ‌های زیبا و بزرگ بی‌بهره هستند خرید ویلا در منطقه ای نزدیک محل سکونت یکی از بهترین تصمیماتی است که هر کس می‌تواند بسته به اندوخته مالی خود می‌تواند اتخاذ کند. این که حداقل یکبار در ماه به منطقه‌ای خوش آب و هوا رفته و از زندگی در دل طبیعت لذت ببرید، از نظر روانی نیز تاثیرات مثبتی را به دنبال خواهد داشت

راهنمای خرید ملک در نمکلان

نمکلان منطقه ای خوش آب و هواست که در استان البرز و در حوالی بخش سرخاب واقع شده است. این منطقه بخشی از دهستان سعید آباد از توابع شهرستان ساوجبلاغ می باشد به طور کلی فاصله تهران تا نمکلان چیزی حدود 80 کیلومتر است و در صورتی که با ترافیک مواجه نشوید، چیزی حدود یک ساعت و نیم طول می کشد تا به این منطقه خوش آب و هوا برسید

نمکلان تراکم جمعیت پایینی دارد و منطقه ای دنج به شمار می رود. این منطقه در تابستان هوایی معتدل داشته و بادهای خنکی در آن می وزد و از همه مهمتر اینکه قیمت زمین در آن بسیار ارزان است. این ویژگی ها می تواند هر کسی را مجاب کند تا در نمکلان ویلایی را برای گذران تعطیلات یا اوقات فراغت خریداری کند

گروه مشاورین و مهندسین ملک مارکت به طور تخصصی در مناطق تهراندشت، سرخاب و نمکلان فعالیت می کند و اگر قصد خرید ویلا، باغ، زمین و باغچه با هر متراژی در  نمکلان را دارید، فقط کافیست تا با مشاورین ملک مارکت تماس بگیرید

نمکلان کجاست ؟

نمکلان

نمکلان منطقه ای خوش آب و هواست که در استان البرز و در حوالی بخش سرخاب واقع شده است. این منطقه بخشی از دهستان سعید آباد از توابع شهرستان ساوجبلاغ می باشد.  دارای جمعیت زیادی نیست و حدود 500 نفر سکنه دارد.

نمکلان دارای آب وهوایی بی نظیر برای کشاورزی، خرید ویلا و گذران تعطیلات می باشد. نمکلان تابستان هایی معتدل و زمستان هایی نسبتا سرد دارد.  به دلیل قرار گرفتن در مجاورت رشته کوه های البرز، منطقه ای بادخیز است و در تابستان بادهای نسبتا خنکی در آن می وزد. نمکلان منطقه ای خوش آب و هواست که قیمت زمین در آن، در قیاس با تهراندشت و سرخاب بسیار پایین تر است و منطقه ای مناسب برای خرید ویلا به شمار می رود.

مسیرهای دسترسی به نمکلان

مسیر دسترسی به نمکلان

فاصله تهران تا نمکلان چیزی حدود 80 کیلومتر است و در صورتی که با ترافیک مواجه نشوید، چیزی حدود یک ساعت و نیم طول می کشد تا به این منطقه خوش آب و هوا برسید.

برای حرکت از کرج تا روستای نمکلان ساوجلاغ 3 مسیر را می توانید انتخاب کنید. که طولانی ترین راه از نظر زمانی 46 دقیقه است.

مختصات جغرافیایی نمکلان

در شمال نمکلان: ایقربلاغ  ، نوکند

در جنوب نمکلان: آران ، حاجی آباد

در شرق نمکلان: سعید آباد ، سرخاب

در غرب نمکلان: قنبر آباد ، قره قباد ، حاجی بیک

سرمایه گذاری در نمکلان

سرمایه گذاری در نمکلان

سرمایه گذاری در مسکن یکی از معمول‌ترین روش‌های سرمایه گذاری در ایران می‌باشد. به جهت اطمینان کامل و صددرصدی کاربران به رشد قیمت مسکن در درازمدت این روش سرمایه گذاری تبدیل به روشی امن برای حفظ ارزش سرمایه‌های مردم شده و ازاین‌رو هر فردی بسته به میزان توانایی مالی خود سرمایه‌های انباشته خود را تبدیل به مسکن می‌نماید. بازار مسکن نیز در سال‌های گذشته اثبات کرده است که قدرت مدیریت سرمایه‌ها را نسبت به نرخ تورم دارا است. درنتیجه این بازار را می‌تواند یکی از بازارهای اصلی تورم شکن در ایران دانست.

نمکلان منطقه ای خوش آب و هوا در محدوده ساوجبلاغ و کردان است، اما خاک آن همانند تهراندشت و سرخاب حاصلخیز نیست و کشاورزی در آن همانند تهراندشت رواج ندارد. این قضیه سبب شده تا قیمت زمین و ویلا تا حد قابل توجهی در نمکلان پایین تر از تهراندشت باشد.

نمکلان تراکم جمعیت پایینی دارد و منطقه ای دنج به شمار می رود. این منطقه در تابستان هوایی معتدل داشته و بادهای خنکی در آن می وزد و از همه مهمتر اینکه قیمت زمین در آن بسیار ارزان است. این ویژگی ها می تواند هر کسی را مجاب کند تا در نمکلان ویلایی را برای گذران تعطیلات یا اوقات فراغت خریداری کند.

اگر به فکر خرید ویلا در منطقه ای دنج، خوش آب و هوا و آرام هستید تا تعطیلات خود را در آن با آرامش سپری کنید، نمکلان ایده آل ترین گزینه برای شماست. قیمت زمین و ویلا در نمکلان بسیار ارزان تر از تهراندشت و سرخاب است و این قیمت ارزان به همراه ویژگی هایی که نمکلان دارد، هر کسی را می تواند مجاب به خرید ویلا در این منطقه کند.

گروه مشاورین و مهندسین ملک مارکت به طور تخصصی در مناطق تهراندشت، سرخاب و نمکلان فعالیت می کند و اگر قصد خرید ویلا، باغ، زمین و باغچه با هر متراژی در  نمکلان را دارید، فقط کافیست تا با مشاورین ما تماس بگیرید.

جاذبه های گردشگری نمکلان

تپه باستانی

این تپه تاریخی در موقعیت روستای نمکلان از توابع شهرستان ساوجبلاغ، بخش سعید آباد واقع گردیده است. ارتفاع تقریبی این تپه حدودا 2 متر است که در اثر فرسایش طبیعی ارتفاع آن کم شده‌است. محوطه تپه شامل سفال‌هایی بدون نقش و ساده و سفال‌های لعابدار با لعاب سبز و آبی رنگ دوره اسلامی است. کشفیات گذشته حاکی از وجود این منطقه به عنوان منطقه مسکونی است. این اثر در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۸۶ با شماره ثبت ۲۰۲۴۸ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

باشگاه ورزشی شهدا

وجود زمین چمن و فراهم بودن امکانات ورزشی، بهترین زمان برای انجام ورزش های گوناگون، کسب و حفظ سلامتی  است.

چه بسا در مسیر رفتن به باشگاه از پارک لاله سرخاب عبور کرده و از مناظر زیبا لذت ببرید.

مکان های زیارتی سرخاب کردان

نزدیک ترین مکان زیارتی و مذهبی به روستای سرخاب  ساوجبلاغ؛ امام زاده اظهر الدین در ایقر بلاغ است. و دومین زیارتگاه در روستای قاسم آباد آقاست. برای رفتن به این دو زیارتگاه فاصله کمی را می بایست طی کنید.

نقاط دیدنی و جاذبه های گردشگری بسیاری نزدیک به روستای نمکلان البرز وجود دارد. وجود باغ هه و فضاهای سبز بسیار، مجموعه تفریحی ای مانند اسمالیا و حتی رود خانه کردان؛ همگی می توانند گزینه مناسبی برای گذراندن تعطیلات باشند.

شناسه آبادی روستای نمکلان

شناسنامه آبادی روستای نمکلان