خرید ویلا در تهراندشت

ویلا شهرکی سند دار

ویلا شهرکی ۵۶۰ متری با ۱۳۰ متر زیر بنا دارای سند تک برگ دارای استخر الاچیق اتشکده باربیکیو دو خواب مستر سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

مشاهده ملک

ویلا ۷۰۰ متری تهراندشت

ویلا ۷۰۰ متری دارای ۱۵۰ متر زیربنا دارای دو خواب همراه مستر استخر ۴ فصل سیستم تصفیه اب ۴ فصل فول فرنیش محوطه سازی عالی آب و برق شهرکی مخزن گاز قیمت ۵میلیارد سیصد میلیون تومان

مشاهده ملک

ویلا ۵۰۰ متری دوخواب مستر مبله

ویلا ۵۰۰ متری دارای ۱۶۰ متر زیر بنا دوخوابه همراه مستر فول فرنیش استخر ۴ فصل دارای سیستم تصفیه آب آلاچیق و آبنما باربی کیو سیستم حفاظتی الکتریکی مخزن گاز دارای چاه آب شخصی برق مصرفی به همراه ترانس تقویت

مشاهده ملک

فرم درخواست تماس

قیمت ویلا در منطقه های مختلف تهراندشت

قیمت خرید ویلا در تهراندشت به فاکتور های زیادی بستگی دارد و به طور قطع نمی توان در مورد قیمت ویلا در یک منطقه صحبت کرد. به عنوان مثال در منطقه سرخاب شما می توانید ویلایی سه میلیارد تومانی هم پیدا کنید و یا اینکه در منطقه رضا آباد ویلایی یک میلیارد تومانی! از این رو، نمی توان در مورد قیمت ویلا در یک منطقه صحبت نمود! آنچه مشخص است، این است که با توجه به قیمت عمومی زمین در یک منطقه و کیفیت ساخت ویلاها، قیمت ها در مناطق مختلف طبقه بندی می شوند.

اگر بخواهیم عوامل موثر در قیمت ویلا را بررسی نماییم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قیمت زمین در منطقه
کیفیت ساخت ویلا شامل متریال های مصرفی و سازه
متراژ ساختمان ویلای احداث شده
سبک طراحی معماری ویلا
امکانات رفاهی ویلا شامل استخر روباز یا سرپوشیده، وضعیت محوطه کاری
وضعیت آب ، برق و گاز ویلا
شهرکی بودن یا انحصاری بودن
دسترسی به امکانات و خدمات شهری
وضعیت بافت منطقه از نظر احداث ویلا : این که پیرامون ویلا چقدر ویلا ساخته شده باشد.
و …

بنابراین قیمت ویلا در مناطق مختلف بسیار متفاوت است. اما اگر بخواهیم به صورت حدودی قیمت عمومی و حدودی ویلاها در مناطق مختلف را مورد بررسی قرار دهیم بازهم به همان جدول دسته بندی قیمت مناطق خواهیم رسید که می توانید در زیر مطالعه نمایید

نکته مهم: به خاطر داشته باشید قیمت ویلا نیز مانند زمین کاملا به روز است و شما باید برای استعلام قیمت روز ویلا با مشاورین ملک مارکت در تماس باشید.

منطقه تهراندشت

خرید ویلا در تهراندشت

پس از بررسی قیمت های زمین ، ویلا ، باغ و باغ ویلا در منطقه تهراندشت لازم است کمی شما را با ویژگی های این منطقه آشنا نماییم.

منطقه تهراندشت اول از همه به تهران بسیار نزدیک است و شما با یک الی دو ساعت رانندگی می توانید به هر نقطه ای از تهراندشت برسید. فاصله میدان اصلی سرخاب به عنوان یک نقطه مرکزی تهراندشت از میدان آزادی تهران ۶۹ کیلومتر می باشد.
منطقه تهراندشت و به ویژه سرخاب دارای دسترسی بسیار خوبی به آب است. یعنی شما در بسیاری از مناطق تهراندشت می توانید از طریق حلقه چاه با عمق کم دسترسی بسیار مناسبی به آب زیرزمینی داشته باشید. آب در ویلا حکم مرگ و زندگی را دارد. اگر ویلا دسترسی خوبی به آب داشته باشد، می توان محوطه و استخر ویلا را تغذیه نمود اما اگر دسترسی مناسب نباشد، ویلا ماهیت خود را از دست خواهد داد! توصیه ما به شما این است که اگر به دنبال خرید ویلا اطراف تهران هستید، پیش از هر گونه اقدامی، وضعیت دسترسی به آب را به خوبی بررسی نمایید.
منطقه تهراندشت سرسبز و زیباست . به دلیل برخوداری از منابع آب بسیار غنی در تهراندشت بویژه نقاط مرکزی ، این مناطق از طبیعت سرسبز، باغستان های فراوان و زیبایی بی اندازه برخودار هستند. به نحوی که به این منطقه، عنوان بهشت گمشده اطلاق شده است. البته باید به خاطر داشته باشید که هر چقدر به سمت جنوب منطقه تهراندشت بروید، به دلیل دسترسی سخت تر به آب، از سرسبزی و زیبایی کاسته می شود.
برخوداری از آفتاب مناسب جهت تفریحات آبی : تهراندشت منطقه ای است آفتابی و این موضوع سبب شده است که تفریحات آبی و استفاده از استخر رو باز برای ۵ ماه از سال امکان پذیر باشد. یکی از بزرگترین ویژگی ها و مشخصه های منطقه تهراندشت همین استخر های روباز ویلاها هستند که به دلیل آفتاب خوب، به شما امکان تفریحات آبی زیر آفتاب را خواهند داد. این ویژگی یعنی آفتاب مناسب طی ماه های طولانی و همینطور آب فراوان در کم تر منطقه ویلایی اطراف شهر تهران پیدا می شود.
ویلاهای شهرکی متعدد با ساکنین تهرانی : خوب است بدانید در حال حاضر، بسیاری از مناطق تهراندشت تبدیل به شهرک ویلایی شده است. شهرک هایی که عمدتا دارای ساکنین تهرانی بوده که در ایام تعطیلات، آخر هفته و … برای سپری کردن اوقات فراغت و استراحت به ویلای شخصی خود مراجعه می نمایند. خوب است بدانید تهراندشت دارای ویلاهای چهار فصل نیز هست که ساکنین که بصورت چهار فصل در ویلای خود زندگی می نمایند.
امنیت مناسب در سرتاسر منطقه : منطقه تهراندشت به صورت کلی منطقه بسیار آرام و امنی است. همچنین شهرک های ویلایی دارای نگهبانی و سرایداری می باشند که از این رو، به شما امنیت خاطر خواهند داد.
موارد اشاره شده، تنها بخش کوچکی از ویژگی های منطقه زیبای تهراندشت هستند. پیشنهاد اکید ما به شما این است که زیبایی های این منطقه را از نزدیک ببینید. کافی است یک آخر هفته، سفری کوتاه به منطقه تهراندشت داشته باشید.
ما تلاش می کنیم شما را با همه جوانب خرید زمین و ویلا در منطقه تهراندشت آشنا نماییم و علاوه بر این، متناسب با بودجه و سلیقه شما، بهترین انتخاب ها را در اختیار شما قرار دهیم.
به خاطر داشته باشید، ویلا و زمین در منطقه تهراندشت هم جنبه استفاده و تفریح دارد و هم جنبه سرمایه گذاری. رشد قیمت در منطقه تهراندشت بسیار فزاینده است و روز به روز قیمت زمین، باغ و ویلا در منطقه در حال افزایش می باشد.

مزایای داشتن ویلا در منطقه تهراندشت

خرید ویلا در تهراندشت

فاصله کوتاه،کم خطر و کم ترافیک با تهران،کرج،هشتگرد

ویلاهای دارای مجوز با خدمات آب،برق،گاز،استخر،چاه آب

دارای زمین های حاصلخیز و سرسبز

آب و هوای معتدل در 4 فصل سال

بکر و بدون ایجاد مزاحمت

مناسب برای برگزاری جشن ها و میهمانی ها

بالارفتن ارزش ملک همراه با تورم املاک در تهران و کرج

سرمایه گذاری مناسب برای کوتاه مدت و بلند مدت

قیمت ویلا در این منطقه بسیار مناسب تر از مناطق دیگر تفریحی اطراف تهران است

چگونه می توان با خرید ویلا در تهراندشت سرمایه گذاری نمود؟

سرمایه گذاری در تهراندشت

عده ای از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در تهراندشت ممکن است روی به خرید ویلا بیاورند. خرید ویلا در تهراندشت نیز همانند خرید زمین یکی از روش های سرمایه گذاری مناسب ومطمئن برای دستیابی به سود مناسب از سرمایه گذاری حاصل در این منطقه است.

برخی از افراد که عمدتا سرمایه گذاران بزرگ و اصلی هستند، با توجه به میزان بودجه خود تعدادی ویلا خریداری می کنند و سپس این املاک را برای مدتی مثلا دو الی سه سال نگه می دارند تا با رشد و افزایش بهای ملک در این منطقه، ویلاهای خود را با قیمتی چند برابری بفروشند و از این طریق سرمایه و اندوخته مالی خود را افزایش دهند.

جهت خرید ویلا، زمین، باغ و باغچه و یا تمایل به هرگونه سرمایه گذاری در منطقه تهراندشت ، با کارشناسین ما در مجموعه ملک مارکت تماس بگیرید.

 

در تهراندشت ویلا بخریم یا بسازیم

ویلا در تهراندشت

یکی از سوال هایی که افراد در هنگام تصمیم به داشتن یک ویلا با آن روبرو هستند این است که ویلای آماده و ساخته شده را خریداری کنند یا این که زمین را خریداری کرده و خودشان به ساخت آن اقدام نمایند. برای این که بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید، بهتر است که تمامی جوانب خرید و ساخت ویلا در تهراندشت را برآورد سازید و پس از آن تصمیم نهایی را بگیرید.

خرید ویلای ساخته شده در تهراندشت

امروزه با توجه به استقبال داشتن ویلا در مناطق خوش آب و هوایی مانند لواسان، کردان، دماوند و … همواره ویلاهای ساخته شده و آماده وجود دارد. بنابراین اگر به منطقه تهراندشت مراجعه کنید، نگاه شما جذب ویلاهای لوکس و زیبای ساخته شده خواهد شد. شما می توانید با مراجعه به دفاتر فروش املاک منطقه، این ویلا ها را از نزدیک مشاهده کرده و اگر مطابق با ایده آل ها و سلیقه ی شما بود بدون این که زمان خود را از دست دهید ویلای مورد نظرتان را خریداری نمایید و در کوتاه ترین زمان موجود ساکن آن شوید. بنابراین می توان گفت که خرید ویلا به صورت آماده ساده ترین و بی دغدغه ترین راه داشتن یک ویلا در منطقه ی تهران دشت می باشد.  اما نکته ای که باید بدانید این است که هزینه خرید ویلا به صورت آماده همواره بالاتر از ساخت آن خواهد بود. علاوه براین ممکن است که طراحی داخلی، متریال کاربردی و طراحی نمای ویلا مطابق با ایده آل شما نباشد.

ساخت ویلا در تهراندشت

در نقطه ی مقابل خرید ویلا، ساخت آن وجود داردیکی از جنبه های مثبت ساخت ویلا این است که اگر شما تصمیم به ساخت ویلا در تهراندشت می گیرید، می توانید ویلای خود را در منطقه ی دلخواه بنا سازید و طراحی آن را بر اساس نیازها، ایده آل ها و سلیقه شخصی خود و خانوادتان انجام دهید. متریال به کار رفته در ساخت را باتوجه به سلیقه و بودجه خود خریداری کنید و در نهایت باید گفت که می توانید ویلای رویاییتان را خودتان بسازید. با این وجود ساخت ویلا معایبی هم دارد. یکی از جنبه های منفی این موضوع که به نظر ما ناچیز است، زمان بر بودن ساخت ویلا می باشد و شما به عنوان کارفرما از همان ابتدا باید زمانی را صرف پیداکردن زمین مناسب، دریافت مجوز ساخت و خرید مصالح کنید. اما این کار چنان که در ظاهر به نظر می رسد، دشوار نیست. اگر از همان ابتدا در انجام تمامی این مراحل با یک مجموعه ی حرفه ای در ارتباط باشید، روند کار ساده تر از آن چه که فکر آن را می کنید، طی خواهد شد و شما از ساخت ویلای رویایی خود لذت خواهید برد. حال اگر قصد دارید تا در منطقه ی منطقه سرسبز، خوش آب و هوا و ییلاقی تهراندشت ویلای ایده آلتان را بسازید

اولین چیزی که در طراحی و ساخت ویلا ذهن کارفرمایان را درگیر می کند، انتخاب زمین مناسب می باشد. توصیه ما به شما این است که در هنگام خرید زمین چشم انداز اطراف، موقعیت قرارگیری و شرایط جغرافیایی را در نظر داشته باشید. و پیش از خرید زمین با مشاوران و معماران  ملک مارکت مشورت کنید و با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایید.

میزان رشد ساخت و ساز ویلا در منطقه تهراندشت

رشد ساخت و ساز در منطقه تهراندشت

تعداد ساخت و ساز ویلا در منطقه در چند سال اخیر همواره رو به رشد می باشد. که این اتفاق ناشی از عوامل متعددی است که به صورت مختصر به آن می پردازیم.

خوش آب و هوا بودن منطقه

سکوت و آرامشی که در دل خود دارد سبب  جذب انسان امروزی می شود. این آرامش باعث دور شدن از استرس، مسائل و مشکلات شهری است که در در طول شبانه روز با آنها مواجه می شویم.

سبک زندگی و دوری از جمع خانواده

امروزه سبک زندگی و زمان طولانی ای که برای کار کردن صرف می کنیم فرصت کنار هم بودن اعضای خانواده را صلب کرده است. به طوری که به ندرت در کنار هم جمع می شوند.پس نیاز به داشتن محیطی که همه اعضای خانواده کنار هم اوغات خود را صرف تفریح و کسب آرامش کنند احساس می شود. برای رفع این نیاز افرادی که توان مالی مناسبی دارند به سمت خرید باغ، ویلا و زمین در منطقه تهراندشت و کردان جدب می شوند.

ساخت و ساز ویلا در منطقه تهراندشت

وجود خاک حاصلخیز، منابع آبی کافی و شرایط مناسب برای ساخت و خرید ویلا در مناطق دیدنی تهراندشت، باعث شده تا عده زیادی از مسافران و گردشگران به ساخت و خرید ملک در این مناطق اقدام کنند.

موقعیت جغرافی مناسب:

برای عده زیادی از مسافران و افرادی که قصد خرید ملک دارند، (زمانی که صرف می کنند) بسیار مهم است. منطقه خوش آب وهوای تهراندشت به علت نزدیک بودن به تهران و کرج همیشه مورد توجه پایتخت نشینان بوده است

رشد و پیشرفت روز افزون در منطقه تهراندشت:

امروزه در کشور ما مردم از کوچک و بزرگ همه یک سرمایه گذار و بیزینسمن شده اند. همچنین علاوه بر حقظ ارزش پول، به دنبال سود مناسب حاصل از سرمایه گذاری خود نیز هستند. با بررسی منطقه تهراندشت به شما می گوییم که این منطقه پتانسیل زیادی برای یک سرمایه گذاری خوب دارد. با توجه به رشد تورم و نقدینگی کشور که بیشتر در شهر های بزرگ مانند تهران و کرج اتفاق می افتد؛ افرادی که از وضع مالی متوسط به بالا برخوردار هستند هر روز میزان انباشت و نقدینگی پولشان بیشتر می شود. از طرفی اگر به فرهنگ حاکم در بین مردم دقت کرده باشید همه افراد جامعه برای داشتن جایگاه اجتماعی بهتر در بین دوستان و اقوام خود تلاش می کنند. در نتیجه تمایل کسانی که وضعیت مالی مناسبی دارند به خرید ویلا و زمین  در مناطق معروف و خوش آب و هوا تهراندشت بیشتر شده است. حتی تمایل دارند پول بیشتری بپردازند تا زمین یا ویلای بهتری داشته باشند. از این رو شاهد رشد روز افزون منطقه هستیم.

مسئله عرضه و تقاضا

پیرو مطالب گفته شده در بالا استقبال مردم در شهر های بزرگ اطراف به خصوص تهران و کرج برای  کردان و تهراندشت هر روز بیشتر شده است. به طوری که تقاضا برای خرید ویلا، زمین و باغ به خاطر خوش آب و هوا بودن مناطق تهراندشت روز به روز در حال افزایش می باشد. از طرفی منطقه تهراندشت از لحاظ وسعت محدود می باشد که این امر باعث می شود قیمت منطقه هر روز یشتر شده و همین رشد قیمت، ارزندگی ویلا و زمین در این مناطق سبب افزایش سرمایه گذاری می شود.

خرید خوب و حفظ ارزش پول

با توجه به مسئله عرضه کم و تقاضای زیاد در منطقه خوش آب و هوای تهراندشت  قیمت زمین و ویلا هر روز بیشتر شده و یک خرید خوب خریدی است که هم علایق و سلایق شما در آن لحاظ  شده  باشد هم ارزش پول شما نسبت به رشد تورم حفظ شود.

به سرمایه‌گذاری در منطقه علاقمند هسنتید؟

شماره خود را وارد کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

تماس بگیرید 09129638971