فرم درخواست تماس

رضایت مشتریان

مشتری ها از ملک مارکت چه چیزی میگویند؟
من کلا کارم خرید و فروش زمین هستش و توی مناطق مختلفی این کار رو انجام میدم. از مشهد گرفته تا کردستان. یکی از مناطقی که خیلی مایل بودم در اونجا فعالیت کنم، اطراف کرج، هشتگرد، کردان، تهراندشت و… بود. ملک مارکت برام سنگ تموم گذاشت. دمشون گرم
مهدی محسنی
من سال 98 یه ویلا در منطقه سرخاب از تیم ملک مارکت خریدم. اون زمان خیلی دغدغه اینو داشتم که آیتم های ذکر شده یه وقت کذب نباشه. مثلا سند تک برگی که ارائه میدن. خدا رو شکر بچه های ملک مارکت من رو راهنمایی کردن که از مراجع قانونی استعلام بگیرم.
حسین احمدوند
من پول بازنشستگیم به دستم رسیده بود و در نظر داشتم که باهاش یه باغ ویلا بخرم که هم سرمایه گذاری کنم، و هم آخر هفته ها با خانواده از تهران و ترافیک و دود و دمش خلاص بشیم. بهترین گزینه برای ما منطقه هشتگرد و اطرافش بود… اونجا فوق العاده اس.
محمد تفرشی

راهنمای خرید ملک در تهراندشت

بیش از خرید ملک در تهراندشت باید به شناخت کلی از منطقه رسید منطقه تهراندشت به لحاظ جغرافیایی و توپوگرافی شرایط بسیار ویژه ای دارد. این منطقه در پایین دست رشته کوه البرز واقع شده است. قرار گیری این منطقه در پایین کوه البرز، سبب شده است تا آب زیرزمینی بسیار زیادی در این منطقه وجود داشته باشد . این موضوع یعنی فراوانی آب، سبب شده است تا این منطقه از دیرباز، سرسبز و پر از باغ های میوه باشد .

فاصله خیابان اصلی تهراندشت با میدان آزادی تهران حدود 70 کیلومتر است و بدون در نظر گرفتن ترافیک، حدود 60 دقیقه طول می کشد تا از تهران به تهراندشت برسید. در صورتی که با ترافیک در مسیر خود مواجه باشید، شاید این مسیر تا 90 الی 100 دقیقه  نیز به طول بینجامد. همچمین فاصله زمانی کرج تا تهراندشت و بلعکس به طور میانگین 28 دقیقه است.

از نظر موقعیت جغرافیایی تهراندشت

از شمال به کردان، کوهسار و فشند

از جنوب به سرخاب، عباس آباد بزرگ و آران

از شرق به شهرک افشاریه، سنقر آباد و قوهه

از غرب به هیو، تنکمان و نجم آباد

همسایه است و برای رفتن به روستاها  و شهرک های اطراف دسترسی جاده ای مناسبی دارد. آسفالت بودن جاده ها نزدیکی به روستاها و شهرک های اطراف ، دسترسی و فاصله کم مسافتی تا تهران و کرج ، فاصله مسافتی کوتاه تا اولین پمپ بنزین  ، در دسترس بودن رستوران ها و غذا خوری ها از جمله امکاناتی ایست که  این منطقه در حال رشد داراست

سرمایه گذاری ملک در تهراندشت

طی چند سال گذشته منطقه تهراندشت به عنوان یکی از نزدیک ترین مناطق ییلاقی و ویلایی اطراف تهران ، رشد بسیار زیادی از نظر قیمت داشته است. همین چند سال گذشته این منطقه قیمت چندانی نداشت اما توجه شهرهای بزرگ اطراف مانند تهران و کرج به این منطقه جهت خرید زمین و ساخت ویلا ، باعث شد تا قیمت این منطقه روند صعودی فوق العاده ای را تجربه کند. البته لازم است بدانید که همه مناطق تهراندشت این سیر صعودی قیمتی را طی نمی کنند و این رشد مختص مناطقی خاص می باشد به طور حتم با توجه به محدود بودن زمین در این منطقه، قیمت زمین رشد بسیار بالایی را تجربه خواهند کرد. بطور کل در نظر داشته باشید این زمین ها گزینه های بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری هستند. اگر دیوارکشی زمین انجام شود و در آن ویلا ساخته شود و محوطه سازی انجام شود ، ارزش افزوده بسیار مناسبی را عاید شما خواهد کرد. کافی است کمی صبر و حوصله داشته باشید. حتی، اگر در زمین کاری نکنید و بخواهید همینطور خام بفروشید، باز هم در گذر زمان سود مناسبی عاید شما خواهد شد. اگر به دنبال انجام یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود هستید، می توانید در این منطقه زمین بخرید، ویلا بخرید، باغچه بخرید و یا اقدام به ساخت و ساز ویلا نمایید. در همه ی این شرایط، با پتانسیل بسیار خوبی که در این منطقه وجود دارد، شما هم می توانید تبدیل به یکی از سرمایه گذاران منطقه تهراندشت باشید.یادتان باشد سرمایه گذاری در این منطقه با بودجه های مختلف امکان پذیر است. برای این منظور، کافی است با مشاورین ملک مارکت در تماس باشید. در حال حاضر چنین فایل هایی محدود هستند و از این رو اگر فرصتی این چنینی می یابید ، باید فرصت را غنیمت بشمارید.

تهراندشت کجاست ؟

عکس هوایی تهراندشت

منطقه تهراندشت در بخش مرکزی شهرستان ساوجبلاغ استان البرز و در فاصله 70 کیلومتری از تهران قرار دارد که همجواری با منطقه گردشگری کردان بر اهمیت آن افزوده‌است. این منطقه از ۱۷ روستا تشکیل شده‌است و رودخانه کردان از آن عبور می‌کند، این محله دارای آب و هوای معتدل، باغ‌ها ومزارع کشاورزی فراوانی است که به لحاظ جغرافیایی و توپوگرافی شرایط  بسیار ویژه‌ای دارد. قرار گیری این منطقه در پایین کوه البرز، سبب شده است تا آب زیرزمینی بسیار زیادی در این منطقه وجود داشته باشد. از سوی دیگر، تهراندشت مانند یک دره است. نقاط پایین دره که شامل مناطقی نظیر سرخاب می شود، دارای شرایط بسیار ویژه ای هستند. این مناطق دسترسی بسیار خوبی به آب زیرزمینی دارند. یعنی با حفر تنها چند متر چاه، به منبع بی انتهای آب دست خواهیم یافت. این عدد در مناطق متفاوت، مختلف است این موضوع یعنی فراوانی آب، سبب شده است تا این منطقه از دیرباز، سرسبز و پر از باغ های میوه باشد. باغستان های این منطقه  بویژه سرخاب و میوه های بی نظیر آن، از دیرباز مورد توجه خاص و عام بوده است. این منطقه زیبا که اکنون با موقعیتی طبیعی برای ساخت و ساز خانه هایی ویلایی اغلب افراد در تهران و کرج را بسوی خود جذب نموده است.فاصله مناسبی که این منطقه نسبت به تهران و کرج داشته انگیزه ویلا سازی های مدرن را بوجود آورده است. ساکنین این منطقه اکثرا از ساکنین شهرهای نزدیک همچون تهران ، کرج ،هشتگرد میباشند .بافت خانه ها در این قسمت ویلایی و نوساز میباشد و این خود دلیلی بر زیبا تر شدن این منطقه است .

فاصله تهراندشت تا نقاط مختلف تهران در وضعیت بدون ترافیک

فاصله تهران تا تهراندشت

میدان آزادی : 69 کیلومتر _ یک ساعت

آریاشهر : 72کیلومتر _ یک ساعت

شهرک غرب : 78 کیلومتر _ یک ساعت و ده دقیقه

میدان ونک : 79 کیلومتر _ یک ساعت و ده دقیقه

سیدخندان : 81 کیلومتر _ یک ساعت و ربع

میدان ولیعصر : 80 کیلومتر _ یک ساعت و ربع

زعفرانیه : 85 کیلومتر _ یک ساعت و بیست دقیقه

پاسداران : 89 کیلومتر _ یک ساعت و نیم

نیاوران : 91 کیلومتر _ یک ساعت و نیم

میزان ساخت و ساز در منطقه

میزان رشد ساخت و ساز در منطقه:

منظور این است که قبلاً چقدر بوده و هم اکنون چقدر است!

تعداد ساخت و ساز در منطقه در چند سال اخیر همواره رو به رشد می باشد. که این اتفاق ناشی از عوامل متعددی است که به صورت مختصر به آن می پردازیم.

1- خوش آب و هوا بودن منطقه:

سکوت و آرامشی که در دل خود دارد سبب  جذب انسان امروزی می شود. این آرامش باعث دور شدن از استرس، مسائل و مشکلات شهری است که در در طول شبانه روز با آنها مواجه می شویم.

داشتن فضای سبزی که در ویلا و باغ فراهم می کنیم تاثیر زیادی در آرامش جسم و روح ما خواهد داشت.

2- سبک زندگی و دوری از جمع خانواده:

امروزه سبک زندگی و زمان طولانی ای که برای کار کردن صرف می کنیم فرصت کنار هم بودن اعضای خانواده را صلب کرده است. به طوری که به ندرت در کنار هم جمع می شوند.

پس نیاز به داشتن محیطی که همه اعضای خانواده کنار هم اوغات خود را صرف تفریح و کسب آرامش کنند احساس می شود. برای رفع این نیاز افرادی که توان مالی مناسبی دارند به سمت خرید باغ، ویلا و زمین در منطقه تهراندشت و کردان جدب می شوند.

3- ساخت و ساز در مناطق مختلف ساوجبلاغ:

وجود خاک حاصلخیز، منابع آبی کافی و شرایط مناسب برای ساخت و خرید ویلا در مناطق دیدنی ساوجبلاغ، باعث شده تا عده زیادی از مسافران و گردشگران به ساخت و خرید ملک در این مناطق اقدام کنند.

زیبایی های فصلی و ویژگی های منحصر به فرد کردان و تهراندشت باعث جلب توجه عده زیادی شده است. که شاهد بالا رفتن میزان ساخت و ساز در مناطق خوش آب و هوا در ساوجبلاغ هستیم.

4- موقعیت جغرافی مناسب:

برای عده زیادی از مسافران و افرادی که قصد خرید ملک دارند، (زمانی که صرف می کنند) بسیار مهم است. منطقه خوش آب وهوای ساوجبلاغ به علت نزدیک بودن به تهران و کرج همیشه مورد توجه پایتخت نشینان بوده است. و ویژگی ای که مناطقی مانند کردان، تهراندشت و … را نسبت به نقاط  دیگر کشور متمایز می کند، موقعیت جرافیایی است.

از دیگر مواردی که  مورد توجه قرار می گیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مسافتی که طی می کنند

مدت زمانی که در راه هستند

نزدیک بودن به شهر های اطراف

کوهستانی یا آفتابگیر بودن ملک

5- رشد و پیشرفت روز افزون در منطقه کردان و تهراندشت:

امروزه در کشور ما مردم از کوچک و بزرگ همه یک سرمایه گذار و بیزینسمن شده اند. همچنین علاوه بر حقظ ارزش پول، به دنبال سود مناسب حاصل از سرمایه گذاری خود نیز هستند.

با بررسی منطقه تهراندشت و کردان به شما می گوییم که این دو منطقه پتانسیل زیادی برای یک سرمایه گذاری خوب دارد. با توجه به رشد تورم و نقدینگی کشور که بیشتر در شهر های بزرگ مانند تهران و کرج اتفاق می افتد؛ افرادی که از وضع مالی متوسط به بالا برخوردار هستند هر روز میزان انباشت و نقدینگی پولشان بیشتر می شود. از طرفی اگر به فرهنگ حاکم در بین مردم دقت کرده باشید همه افراد جامعه برای داشتن جایگاه اجتماعی بهتر در بین دوستان و اقوام خود تلاش می کنند. در نتیجه تمایل کسانی که وضعیت مالی مناسبی دارند به خرید ویلا و زمین  در مناطق معروف و خوش آب و هوا مانند کردان و تهراندشت بیشتر شده است. حتی تمایل دارند پول بیشتری بپردازند تا زمین یا ویلای بهتری داشته باشند. از این رو شاهد رشد روز افزون منطقه هستیم.

6- مسئله عرضه و تقاضا:

پیرو مطالب گفته شده در بالا استقبال مردم در شهر های بزرگ اطراف به خصوص تهران و کرج برای  کردان و تهراندشت هر روز بیشتر شده است. به طوری که تقاضا برای خرید ویلا، زمین و باغ به خاطر خوش آب و هوا بودن مناطق ساوجبلاغ روز به روز در حال افزایش می باشد.

از طرفی منطقه تهراندشت و کردان از لحاظ وسعت محدود می باشد که این امر باعث می شود قیمت منطقه هر روز یشتر شده و همین رشد قیمت، ارزندگی ویلا و زمین در این مناطق سبب افزایش سرمایه گذاری می شود.

7- خرید خوب و حفظ ارزش پول

با توجه به مسئله عرضه کم و تقاضای زیاد در منطقه تهراندشت، کردان و مناطق خوش آب و هوای ساوجبلاغ  قیمت زمین و ویلا هر روز بیشتر شده و یک خرید خوب خریدی است که هم علایق و سلایق شما در آن لحاظ  شده  باشد هم ارزش پول شما نسبت به رشد تورم حفظ شود. (کردان و تهراندشت شرایط لازم برای خرید خوب را دارند.)

نمودار رشد و مقایسه تهراندشت و کردان:

با توجه به توضیحات ارائه شده رقابت باعث می شود قیمت زمین و ویلا در این دو منطقه ویلایی در چند سال اخیر حتی از رشد ملک مسکونی در تهران و کرج نیز به مراتب بیشتر باشد.

پیش بینی رشد منطقه تهراندشت و کردان

با توجه به رشد روز افزون این دو منطقه که در ساوجبلاغ استان البرز واقع شده اند، نموداری که در بالا مشخص شده و همچنین ادامه سیاست های تورمی دولت در سال های آینده می توان رشد وب و چشمگیری را برای مناطق نام برده تخمین زد

مزایای داشتن ویلا در منطقه تهراندشت

فاصله کوتاه،کم خطر و کم ترافیک با تهران،کرج،هشتگرد

ویلاهای دارای مجوز با خدمات آب،برق،گاز،استخر،چاه آب

دارای زمین های حاصلخیز و سرسبز

آب و هوای معتدل در 4 فصل سال

بکر و بدون ایجاد مزاحمت

مناسب برای برگزاری جشن ها و میهمانی ها

بالارفتن ارزش ملک همراه با تورم املاک در تهران و کرج

سرمایه گذاری مناسب برای کوتاه مدت و بلند مدت

قیمت ویلا در این منطقه بسیار مناسب تر از مناطق دیگر تفریحی اطراف تهران است

جاذبه های تهراندشت

تهران دشت منطقه ای با پیشینه تاریخی در شهرستان ساوجبلاغ است در استان البرز است.

از جمله جاذبه های دیدنی کردان جنوبی  (تهراندشت) می توان به مناطق زیر اشاره کرد:

روستای ییلاقی سرخاب این  روستا به دلیل وجود رودخانه سرخاب که از کردان سرچشمه می گیرد، به نگین تهران دشت معروف است.

امام زاده اظهرالدین این مکان زیارتی در روستای ایقربلاغ قرار دارد. که آرامش خاصی را در محوطه خود جای داده است.

از دیگر مناطق و مناظری که هر سال گردشگران و مسافران زیادی را به خود جذب کرده است، می توان به تپه اسماعیل آباد، گلزار شهدای روستای قاسم آباد بزرگ، امام زاده جواد (ع) قاسم آباد آقا اشاره کرد.

وجود مناظر طبیعی و باغ های فراوان که همگی در ۴ فصل سال زیبایی های خاص خود را دارد. سبب شده تا  تهراندشت به بهشت گم شده تبدیل شود.

چگونه می توان در تهراندشت سرمایه گذاری نمود؟

برای سرمایه گذاری در تهراندشت می توان با سه روش خرید زمین، خرید ویلا و یا خرید باغ و باغچه اقدام نمود. هر کدام از این موارد که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم، می تواند سود هنگفتی را نصیب سرمایه گذار نماید.

سرمایه گذاری در تهراندشت

خرید زمین در تهراندشت

انتخاب زمین مناسب، قدمی مهم برای سرمایه گذاری در تهراندشت است؛ زیرا روی رشد سرمایه و همچنین میزان سود اثر مستقیم می گذارد. خرید زمین در تهراندشت از رایج ترین و کاربردی ترین روش های سرمایه گذاری در این منطقه به حساب می آید. بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ و مخصوصا سرمایه گذارانی  که از بودجه و منابع مالی خوبی برخوردار هستند، زمین هایی به تعداد و مساحت زیاد خریداری می کنند و سپس سر فرصت و با قیمتی بیشتر آنها را به فروش می رسانند. سرمایه گذار می تواند زمین خریداری شده را به ویلا، خانه و یا باغ نیز  تبدیل و آن را با قیمتی بالاتر نیز به فروش برساند و سود خوبی به جیب بزند.

خرید ویلا در تهراندشت

عده ای از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در تهراندشت ممکن است روی به خرید ویلا بیاورند. خرید ویلا در تهراندشت نیز همانند خرید زمین یکی از روش های سرمایه گذاری مناسب ومطمئن برای دستیابی به سود مناسب از سرمایه گذاری حاصل در این منطقه است.

 

برخی از افراد که عمدتا سرمایه گذاران بزرگ و اصلی هستند، با توجه به میزان بودجه خود تعدادی ویلا خریداری می کنند و سپس این املاک را برای مدتی مثلا دو الی سه سال نگه می دارند تا با رشد و افزایش بهای ملک در این منطقه، ویلاهای خود را با قیمتی چند برابری بفروشند و از این طریق سرمایه و اندوخته مالی خود را افزایش دهند.

خرید ملک در تهراندشت

خرید باغ و باغچه در تهراندشت

از دیگر روش های سرمایه گذاری در تهراندشت، خرید باغ و باغچه می باشد. گرچه این روش به نسبت خرید زمین و یا ویلا دردسر بیشتری دارد و شرایط خاصی از جمله رسیدگی و مراقبت مداوم را می طلبد، اما می تواند سود دلچسبی را نیز عاید سرمایه گذار نماید.

سرمایه گذاران، بیشتر خرید زمین و ویلا در تهراندشت را برای سرمایه گذاری ترجیح می دهند چرا که خرید باغ نیاز به رسیدگی دارد. حال اگر باغ و باغچه خریداری شده به موقع آبیاری شود و رسیدگی های لازم از آن برای به ثمر رسیدن درختان به عمل آید، می تواند سرمایه گذاری خوب و مطمئنی باشد.

خرید باغ در تهراندشت

سرمایه گذاری در تهراندشت با ملک مارکت

در نهایت تصمیم گیرنده نهایی شما هستید تا انتخاب کنید که در چه شاخه ای و به چه شکلی قصد سرمایه گذاری در تهراندشت را دارید، پس جهت خرید ویلا، زمین، باغ و باغچه و یا تمایل به هرگونه سرمایه گذاری در منطقه تهراندشت ، با کارشناسین ما در مجموعه ملک مارکت تماس بگیرید.