خرید ملک در سرخاب

خرید ملک در سرخاب.
جهت خرید ویلا، زمین، باغ، باغچه در منطقه سرخاب فایلهای زیر را بررسی نمایید.

راهنمای خرید ملک در سرخاب

منطقه تهراندشت و بویژه سرخاب را می توان بهشتی در حوالی تهران دانست. خرید ملک در سرخاب را می توان یک برگ برنده دانست. چرا که این منطقه به لحاظ قیمت هنوز جای ترقی بسیار دارد و قیمت ها در منطقه سرخاب، هنوز بسیار مقرون به صرفه است سرخاب یک روستا از توابع ساوجبلاغ استان البرز و در نزدیکی هشتگرد به فاصله ۲۰ کیلومتری از کرج قرار گرفته است ، که امروزه مکان مناسبی برای خرید ویلا شده است . روستای سرخاب از دیرباز به باغ های میوه هلو ، شلیل ، آلبالو ، گیلاس ، گردو ، آلو و آلوی قرمز معروف بود و عبور رودخانه کردان از داخل این روستا به زیبایی های طبیعی و سرسبزی آن کمک کرده است ، شاید مهم ترین مزیت این منطقه فراوانی آب و بالا بودن سطح آب نسبت به نقاط همجوار است. و  برای یک منطقه ویلایی نشین، وجود منبع بی انتهای آب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است

فاصله خیابان اصلی تهراندشت با میدان آزادی تهران حدود 70 کیلومتر است و بدون در نظر گرفتن ترافیک، حدود 60 دقیقه طول می کشد تا از تهران به تهراندشت برسید. در صورتی که با ترافیک در مسیر خود مواجه باشید، شاید این مسیر تا 90 الی 100 دقیقه  نیز به طول بینجامد. همچمین فاصله زمانی کرج تا تهراندشت و بلعکس به طور میانگین 28 دقیقه است.

قمیت ملک در سرخاب هشتگرد

قاعدتا با وجود نوسانات بازار ارز و پایدار نبودن قیمت مصالح و افزایش تقاضای ملک ، زمین ، خانه ویلایی ، باغ و باغچه در منطقه سرخاب هشتگرد نمی توان نرخ دقیقه برای آنها مشخص نمود اما به صورت معمول و حداقل برای هر متر زمین در سرخاب باید مبلغ ۵۰۰ هزار تومان پرداخت کنید و برای هر متر ویلا حداقل ۲ میلیون تومان به بالا هزینه کنید یعنی برای یک خانه ییلاقی ۵۰۰ متری شما باید یک میلیارد تومان پرداخت کنید ، البته ویژگی های مختلفی در قیمت گذاری تاثیر دارد مانند محل قرارگیری ویلا ، نوع مصالح به کار رفته در ساخت ، استخردار بودن ، محوطه کاری و درختان مثمر ، متراژ زمین ، اندازه زیر بنا ساختمان و… همه این موارد در قیمت یک ویلا تاثیر خواهند گذاشت.
اگر قصد خرید ویلا در منطقه کردان و هشتگرد کرج را دارید حتما ازشعب املاک ما در منطقه دیدن کنید مشاورین ملک مارکت دارای فایلینگ کامل از ویلا در منطقه هستند و می توانند به شما به خرید ویلا کمک کنند

زمین 900 متر داخل بافت

قیمت: 5 میلیارد زمین 900 متر داخل بافت موقعیت: ایقربلاغ بنچاق دار چهار دیواری دارای جواز 200 متر بنا آب، برق و گاز مصرفی   نماینده: محمدرضا ناصردهقان

مشاهده ملک

ویلا 1400 متر 250 متر بنا

قیمت: توافقی موقعیت: ایقربلاغ سند مادر نه هکتاری دوبلکس 30 متر سرایداری آلاچیق درختان مثمر 30 ساله 10 سال ساخت مشاعات: آب برق گاز مصرفی   نماینده: محمدرضا ناصردهقان

مشاهده ملک

زمین شهرکی 400 متری

قیمت: متری 3/8 میلیون قطعات 400 متری در شهرک 10 قطعه ای چهاردیواری چسب آسفالت شهرک یک تیپ نگهبانی 24 ساعته انشعابات: آب لوله کشی شده برای هر ملک و برق شهری کلا سه قطعه باقی مانده   نماینده: امید

مشاهده ملک

زمین سنددار تهران ویلا

قیمت: متری 6/7 میلیون تومان موقعیت: بهترین نقطه تهران ویلا متراژ: 586 مترمربع واقع در یک شهرک فوق العاده لوکس و مدرن کل شهرک ساخته شده و یک قطعه باقی مانده سند مادر (اصلاحات اراضی) شهرک کلا یک تیپ ساخته

مشاهده ملک

مسیرهای دسترسی به سرخاب

مسیر دسترسی به سرخاب

فاصله سرخاب تا تهران حدود 80 کیلومتر است ،  تا کرج حدود 30 کیلومتر ، با تهراندشت حدود 10 کیلومتر، با هشتگرد نیز حدود 15 کیلومتر نیز می باشد.

اگر از شهر کرج قصد رفتن به سرخاب را دارید، با توجه به اینکه کرج در شرق این منطقه قرار گرفته، شما باید از طریق اتوبان کرج قزوین و یا جاده قدیم قزوین به سمت سرخاب حرکت کنید.

اما اگر از سمت تهران قصد حرکت به سمت سرخاب را دارید، ابتدا باید مسیر اتوبان تهران کرج را ادامه دهید و سپس به اتوبان کرج قزوین وارد شوید تا پس از طی حدود نیم ساعت به سرخاب برسید.

فاصله مسافتی و زمانی سرخاب تا تهران

موقعیت جغرافیای روستای سرخاب هشتگرد

موقعیت جغرافیایی سرخاب

از شمال: با نوکند، سعید آباد و کوهسار

از جنوب: با قاسم آباد آقا، عباس آباد بزرگ، لشکر آباد

از شرق: با سهیلیه، کوی بهروز و طاووسیه

از غرب: با حاجی آباد، قنبر آباد و حسین آباد

همسایه است. همچنین تا دورترین روستا تقرباً 2 ساعت فاصله دارد.

سرخاب کجاست ؟

سرخاب کجاست

سرخاب روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ در استان البرز است که بر اساس سرشماری سال 1395، جمعیت آن حدود 2600 نفر می باشد. روستای سرخاب که اسم قدیمی و اصلی آن سرخ آباد است، یک روستای ییلاقی و سرسبز می باشد این روستای ییلاقی در دهستان سعید آباد قرار داردو به عنوان یکی از خوش آب و هواترین و سرسبزترین مناطق ساوجبلاغ شناخته شده است.  از لحاظ امکانات رفاهی و از لحاظ امنیتی در رتبه بسیار خوبی قرار گرفته از آن دسته روستاهایی است که می توانیم از آن به عنوان یک منطقه گردشگری زیبا و مطلوب نام ببریم. که اخیرا مانند کردان و تهراندشت، شهرت یافته و اهالی تهران و کرج به فکر خرید ویلا یا زمین در منطقه افتاده اند.

از نظر کشاورزی بسیار پررونق است. خاک منطقه سرخاب به دلیل دسترسی مداوم به آب، بسیار مرغوب و حاصلخیز بوده و به همین دلیل این منطقه باغ‌های پر محصول بسیاری دارد. در این روستا انواع میوه‌های فصلی کشت می‌شود.

قیمت زمین و ویلا در سرخاب پایین تر از کردان و تهراندشت است و علت این قضیه دنج بودن این منطقه و عدم اشباع کامل آن به لحاظ تراکم می باشد. گروه مشاورین و مهندسین ملک مارکت به طور تخصصی در منطقه  سرخاب فعالیت می کند و اگر قصد خرید ویلا، باغ، زمین و باغچه با هر متراژی در این منطقه را دارید، فقط کافیست تا با مشاورین ما تماس بگیرید.

سرمایه گذاری در سرخاب

امروزه تمامی فعالیت های روزمره و اقتصادی در یک کلمه معنا می شوند؛ سرمایه گذاری. به دلیل وضعیت اقتصادی و نوع گردش حساب های مالی در جامعه تمامی افراد سعی دارند تا پول و سرمایه خود را به نحوی در زمینه بخصوص سرمایه گذاری کنند.
حال این سرمایه گذاری می تواند در هر خصوص باشد و این موضوع بستگی به نوع پیشنهاد ها و راهکارهای فرد سرمایه گذار دارد. اما در هر صورت باید بر روی بری موارد خاص سرمایه گذاری کرد تا فرد بتواند بهتر به نتیجه برسد. سرمایه گذاری بر روی زمین یا خرید ملک موردی بسیار سودمند می باشد و همیشه می تواند نتیجه مثبت آن را مشاهده کرد
سرخاب از لحاظ جغرافیایی سرخاب در دره و پای رشته کوه های سرخاب قرار گرفته و همین مورد باعث گردیده منابع آبی در این منطقه زیاد باشد ، وجود آب خود از مزیت های بالای ساخت بنا های ویلایی است که می توان در آنها استخر تعبیه کرد
وجود منابع سرشار آبی در روستای سرخاب باعث سرسبزی و آب و هوای خوب و معتدل در این ناحیه شده به همین دلیل این منطقه مناسب ترین گزینه برای سرمایه گذاری و یا مشارکت در ساخت بناهای ویلایی در ابعاد و متراژ های مختلف است .
از دیرباز تاکنون این منطقه به بهشت ساوجبلاغ مشهور بوده همچنین با بررسی کوچکی می توانید نمودار رشد نرخ ملک و املاک در منطقه را بررسی کنید .دسترسی آسان و نزدیکی به اتوبان تهران کرج و مسیر تقریبا یک ساعته تا تهران منطقه سرخاب را به یک محله تهرانی نشین با شهرک های متعدد تبدیل کرده که از این نظر نیز مقرون به صرفه خواهد بود

نمودار نرخ رشد ملک در سرخاب

مجموعه ملک مارکت، به دلیل سابقه بالا در خرید و فروش انواع ملک در سرخاب، گزینه های متنوعی را جهت خرید زمین و ویلا در منطقه سرخاب به شما پیشنهاد می کند. در شرایطی که قصد خرید زمین در سرخاب را دارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از آخرین قیمت ها، با کارشناسین ما تماس بگیرید.

مراحل ساخت ویلا در سرخاب

مهمترین مرحله در ساخت ویلا، انتخاب و خرید زمین در منطقه مناسب می باشد. شما باید تمامی جوانب امر را در نظر گرفته و با توجه به امکاناتی که قصد دارید در ویلای خود پیاده سازی کنید، زمینی با متراژ مناسب در منطقه ای ایده آل را انتخاب کنید. شما باید زمین خود را از لحاظ نورگیر بودن، بادخیز بودن، شهرکی یا غیر شهرکی بودن مورد تحلیل قرار داده و در صورتی که قصد ساخت یک باغ ویلا را دارید، باید دسترسی منابع آب زیر زمینی را به زمین خود نیز بررسی کنید.

مراحل ساخت ویلا در سرخاب

مراحل قانونی و رسمی ساخت ویلا در سرخاب

جهت مراحل قانونی ساخت ویلا در سرخاب پس از خرید زمین باید با در دست داشتن اصل و کپی سند زمین به همراه اصل و کپی شناسنامه مالک زمین، درخواست ساخت ویلای خود را به صورت کتبی به شهرداری منطقه تحویل دهید.

پس از ثبت درخواست شما یک کارشناس یا نماینده فنی از طرف شهرداری منطقه به محل زمین شما فرستاده می شود تا زمین شما را مورد بررسی قرار دهد و مشاهدات خود را ثبت کند.

پس از اینکه شهرداری گزارش نماینده خود را دریافت و ثبت نمود، با توجه به شرایط و منطقه زمین شما از لحاظ بافت و نوع خاک، به بررسی شرایط ساخت ویلا در منطقه مد نظر شما می پردازد و بررسی می کند که آیا در زمین شما امکان ساخت یک ویلا با استانداردهای شهرداری وجود خواهد داشت یا خیر.

پس از تایید شرایط زمین شما جهت ساخت ویلا، به شما مجوز طراحی نقشه ساخت ویلا از سمت شهرداری داده می شود.

در این مرحله شما پس از طراحی نقشه توسط یک مهندس معمار، مجددا باید نقشه طراحی شده را به شهرداری تحویل داده تا کارشناسان شهرداری نقشه ساخت ویلای شما را از لحاظ استانداردهای ساخت و ساز مورد بررسی قرار داده و در صورت عدم وجود مشکل آن را تایید نمایند.

پس از تایید نقشه ساخت ویلا توسط شهرداری، شما باید عوارض ساخت و ساز را که مبلغ آن توسط شهرداری به شما اعلام می شود را پرداخت نمایید تا پروانه و مجوز ساخت برای شما از سمت شهرداری صادر شود. هزینه اخذ پروانه ساخت بر حسب مساحت زمین و  قیمت روز زمین در منطقه می تواندم متغیر باشد.

پس از پیمودن مراحل فوق، شما با اخذ قرارداد میان یک شرکت ساخت و ساز می توانید ویلای خود را طبق نقشه از قبل تایید شده توسط شهرداری بسازید.

هنگامی که پروسه ساخت ویلای شما به اتمام رسید باید پایان کار خود را به شهرداری اطلاع داده تا پس از تایید نماینده شهرداری بعد از بازدید از ویلای شما، مجوز دریافت خدماتی نظیر اشتراک آب، برق و گاز به شما داده شود.

در انتها شما باید جهت دریافت پایان کار ویلا از شهرداری با در دست داشتن سند مالکیت و مدارک مالک زمین به شهرداری مراجعه و پایان کار رسمی ساخت ویلای خود را به شهرداری اطلاع دهید.

پس از اینکه نمایندگان و بازرسین امین شهرداری از ویلای شما به طور کامل بازدید کرده و عدم خلافی و نقض قانون در پروسه ساخت ویلا را تایید نمودند، شهرداری برای شما یک گواهی پایان کار به شما تحویل خواهد داد.

در مرحله آخر شما برای دریافت سند مالکیت ویلا، باید به همراه گواهی پایان کار به یکی از دفاتر ثبت سند مراجعه و پروسه دریافت سند مالکیت ویلای خود را تکمیل نمایید.

شاید مراحل ذکر شده اندکی پیچیده به نظر برسد، اما اگر شما قصد ساخت ویلا در سرخاب را دارید، اصلا نیازی نیست تا شخصاً جهت انجام مراحل فوق اقدامی انجام دهید، فقط کافیست تا با کارشناسین ما در ملک مارکت تماس گرفته و ما را از قصد خود بابت ساخت ویلا در سرخاب آگاه سازید.

از این پس تمامی مراحل ساخت ویلا از خرید زمین تا پروسه اخذ مجوز و تکمیل مراحل ساخت و دریافت گواهی پایان کار و اخذ سند مالکیت ویلا در انتهای کار، همه و همه توسط کارشناسین و نمایندگان ما در ملک مارکت انجام شده و شما با کمترین دغدغه می توانید ویلای دلخواه خود را در سرخاب بسازید.

جاذبه های گردشگری سرخاب

سرخاب منطقه ای سرسبز است که تابستان هایی خنک و زمستان هایی با سرمای متعادل دارد.

از جمله جاذبه های گردشگری سرخاب می توان به مناطق زیر اشاره کرد:

باشگاه ورزشی شهدا

وجود زمین چمن و فراهم بودن امکانات ورزشی، بهترین زمان برای انجام ورزش های گوناگون، کسب و حفظ سلامتی  است.

چه بسا در مسیر رفتن به باشگاه از پارک لاله سرخاب عبور کرده و از مناظر زیبا لذت ببرید.

مکان های زیارتی سرخاب کردان

نزدیک ترین مکان زیارتی و مذهبی به روستای سرخاب  ساوجبلاغ؛ امام زاده اظهر الدین در ایقر بلاغ است. و دومین زیارتگاه در روستای قاسم آباد آقاست. برای رفتن به این دو زیارتگاه فاصله کمی را می بایست طی کنید.

مکان های تاریخی روستای سرخاب البرز

تپه سرخاب مربوط به دوره تاریخی قرون میانه اسلامی تا دوره تیموری است. وجود این تپه تاریخی هر سال بسیاری از گردشگران و علاقه مندان به آثار تاریخی را جلب میکند. این اثر تپه در اثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

سرخاب به دلیل موقعیت بسیار خوب جغرافیایی و فاصله کمی که یا تهران و کرج دارد، همواره مورد توجه مسافران و گردشگران زیادی قرار گرفته است.

از ویژگی های سرخاب وجود مراکز عمومی و خصوصی در سرخاب است. و همچنین دسترسی جاده ای مناسب با نقاط اطراف خستگی راه را بسیار کم کرده است.

شناسه آبادی روستای سرخاب

شناسه آبادی سرخاب