بهشت گمشده تهراندشت کجاست؟

بهشت گمشده تهراندشت

 بهشت گمشده تهراندشت

بهشت گمشده یا همان تهراندشت، منطقه ای خوش آب وهوا در استان البرز است که دقیقا روبروی کردان کرج قرار گرفته است. به این معنی که اگر کردان در شمال اتوبان تهران کرج قرار گرفته باشد، تهراندشت در جنوب این اتوبان قرار گرفته است. تهراندشت به دلیل ویژگی هایی که دارد، شاید بهترین منطقه ویلایی در کرج باشد. تهراندشت به دلیل آب و هوای معتدلی که دارد، دارای باغ ها و مناطق سرسبز متعددی است که این باغات و درختان، تهراندشت را شبیه به یک بهشت گمشده کرده است. از مهمترین ویژگی های منطقه تهراندشت می توان به منابع آبی فراوان، خاک حاصلخیز، آفتاب کافی و  دسترسی راحت به تهران و کرج اشاره کرد.

اگر قصد دارید بدانید تا چرا تهراندشت به بهشت گمشده کرج معروف شده است، ما را در ادامه این مقاله از ملک مارکت همراهی کنید.

چرا تهراندشت به بهشت گمشده معروف است؟

از آنجایی که بهشت به مکانی گفته می شود که سراسر آبادانی، سرسبزی، برکت و رحمت است، اگر شما هم سفری به منطقه تهراندشت داشته باشید، به این حقیقت پی می برید که طبیعت بکر و بی نظیر تهراندشت همانند بهشتی گمشده در زمین خود نمایی می کند و روح هر گردشگری را صیقل می دهد.

اما راز این طبیعت بکر و زیبا چیست و چه عواملی باعث شده تا تهراندشت همانند مرواریدی درخشان در میان مناطق گردشگری استان البرز بدرخشد؟

دسترسی به منابع آبی در تهراندشت در وضع مطلوب و ایده آلی قرار دارد و مهمترین دلیل آن عبور رودخانه کردان از مجاورت تهراندشت است. از آنجا که وجود آب، آبادانی و سرسبزی می آورد، تهراندشت نیز به لطف منابع آبی خوبی که دارد، دارای باغات و درختان میوه فراوانی است و به لحاظ کشاورزی و باغداری جزء مناطق پر رونق استان البرز محسوب می شود.

به لحاظ جغرافیایی نیز منطقه تهراندشت همانند یک دره وسیع از پای رشته های کوه های البرز آغاز و وسعت آن تا روستای سرخاب ادامه دارد، این موقعیت جغرافیایی سبب شده تا حفر چاه و دسترسی به منابع آب زیرزمینی در تهراندشت آسان باشد.

وجود منابع آب کافی، خاک حاصلخیز و آب و هوای معتدلی که منطقه تهراندشت دارد، سبب شده تا سراسر این منطقه، از باغات، درختان میوه و انواع گل ها پوشیده باشد و مناظر بی نظیر و چشم نوازی را برای رهگذران و گردشگران ایجاد کند. اگر تعریف بهشت این نیست، پس شما به چه جایی بهشت گمشده روی زمین می گویید؟!

تهراندشت کرج

خرید ویلا و زمین در بهشت گمشده تهراندشت

مجموعه ملک مارکت، به دلیل سابقه بالا در خرید و فروش انواع ویلا و زمین در منطقه تهراندشت، گزینه های متنوعی را جهت خرید ملک در این منطقه به شما پیشنهاد می کند. در شرایطی که قصد خرید ویلا یا زمین در تهراندشت را دارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از آخرین قیمت ها، با کارشناسین ما تماس بگیرید.

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید
    تماس بگیرید 09129638971