خرید ملک در سهیلیه

خرید ملک در سهیلیه.
جهت خرید ویلا، زمین، باغ، باغچه در منطقه سهیلیه فایلهای زیر را بررسی نمایید.

راهنمای خرید ویلا در سهیلیه

پیش از خرید ملک در سهیلیه بهتر است شناخت کوتاهی از منطقه داشته باشید سهیلیه منطقه ای در استان البرز ( کرج) می باشد که سرسبز بوده و همچنین آب و هوایی ییلاقی دارد. که پوشیده از درختان سرسبز می باشد باغ  و ویلا در این منطقه بسیار زیاد است

سهیلیه در قسمت شمالی به آزادراه کرج_قزوین و از سمت جنوب به اشتهارد و از سمت های شرق و غرب به چهار باغ و سعید آباد محدود می شود. این منطقه به دلیل واقع شدن در میان یک دره که در ارتفاعات پایینی تهران قرار دارد موجب شده که با حفر مجاز ساکنین سهیلیه سریع به آب رسیده و خاک سهیلیه بسیار مناسب کشت و برداشت  می باشد. رودخانه کردان در میان این منطقه عبور کرده که سبب حاصلخیزی بیشتر زمین های کشاورزی این منطقه شده استب به دلیل مساعد بودن وضعیت آب و هوایی این منطقه و میزان مناسب آب تعداد زیادی مراکز کشت و پرورش گل های زینتی و قارچ و نهال بوجود آمده است.

 خرید ملک در سهیلیه
سهیلیه از مناطق حوزه فعالیت املاک بوده چرا که ساخت خانه های ویلایی به علت شرایط فوق در سهیلیه فراوان می باشد.که سبب شده که ساکنین تهران و کرج تعطیلات خود را در سهیلیه بگذرانند و ساخت خانه های ویلایی را در این منطقه رواج دهند. تمامی این موارد سبب شده تا خرید ویلا در سهیلیه کرج رونق چشمگیری داشته باشد

مزایای سرمایه گذاری و خرید ملک در سهیلیه

اولین و شاید مهم ترین مزیت خرید ملک  در منطقه سهیلیه سنددار بودن اغلب زمین های این منطقه است به صورتی که اکثر زمین های اینجا دارای سند های چندین ساله و قبل از انقلاب اسلامی است و به قول محلی ها سند املاک شاهنشاهی هستند و دلیل وجود این اسناد هم تفریح گاه بودن سهیلیه در زمان شاه بوده است.

اگر قصد خرید زمین در سهیلیه را دارید به شما اطمینان خاطر می دهیم برای ساخت و ساز شما مشکلی با جهاد کشاورزی و شهرداری نخواهید داشت و معامله ی امن نتیجه ای داشتن سند ویلا در سهیلیه است ، و شما دغدغه تخریب یا عدم اجازه ساخت از سوی ارگان ها و سازمان های دولتی را ندارید و ساخت و ساز در این منطقه مانند شهر ها خواهد بود .

ویژگی خوب بعدی سهیلیه وجود شهرک زعفرانیه است که کاملا اصولی ساخته شده اند و همه ی ویلاها در آن جای مشخصی دارند و اغلب هم دارای نگهبان هستند و همچنین با توجه به تکمیل اکثر قطعات خیابان های ویلایی زیادی در منطقه وجود دارد و این یعنی امنیت بیشتر

ارزش سرمایه گذاری در این ملک ها بسیار بالاست و شما با یک تیر دو نشان میزنید : 1-تفریح و خرید ویلا 2-سرمایه گذاری و رشد اقتصادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید ملک در سهیلیه  با مشاورین ملک مارکت تماس بگیرید

1,100,000,000 تومان

متراژ: 550 متر متراژ بنا: 100 متر- دوخواب موقعیت

4,600,000,000 تومان

1000 متر باغ زیبا و خوش موقعیت 320 متر

770,000,000 تومان

۵۰۰متر زمین ۸۰متر بنا دوخواب  برق آب کشاورزی قیمت

4,500,000,000 تومان

زمین : ۱۰۰۰ متر بنا : ۴۵۰ متر مالکیت

1,600,000,000 تومان

متراژ: 700 متر متراژ بنا: 140 متر منطقه سهلیه

830,000,000 تومان

متراژ: 300 متر متراژ بنا: 80 متر مطقه سهیلیه

1,250,000,000 تومان

متراژ: 500 متر متراژ بنا: 100 متر سهیلیه غیرشهرکی

780,000,000 تومان

متراژ: 600 متر متراژ بنا: 75 متر -دوخواب سهیلیه

سهیلیه کجاست ؟

خرید ملک در سهیلیهسهیلیه یک منطقه خوش آب و هوا و ییلاقی از توابع شهر کرج و بخشی از شهرستان ساوجبلاغ است که در غرب استان البرز واقع شده است. که حدود 10 کیلومتر با کردان فاصله دارد و از طریق اتوبان کرج قزوین می توان به سمت آن حرکت کرد. وسعت منطقه سهیلیه چیزی در حدود 30 کیلومتر مربع بوده مرکز منطقه سهیلیه، روستای اغچه حصار است. روستای اغچه حصار به روستاهای مجاور خود از جمله روستاهای سنقرآباد، اغلان تپه، قاسم آباد، عباس آباد، زعفرانیه، کورش، زکی آباد و کهریزک دسترسی دارد. آب وهوای منطقه سهیلیه کاملا معتدل می باشد و این منطقه دارای تابستان های مطبوع و زمستان هایی معتدل است. سهیلیه منطقه ای سرسبز با خاکی حاصلخیز است که کشاورزی و باغداری در آن رونق بالایی دارد. در این منطقه‌ سرسبز به سبب جنس خاک مطلوب، کاشت درختان و سبزیجات در آن امکان پذیر است. همچنین از نظر کاشت و پرورش گل‌های زینتی و پرورش قارچ‌های خوراکی پتانسیل مناسبی دارد.
سهیلیه از نظز امکانات طبیعی و شهری جایگاه به خصوصی نسبت به روستاهای اطراف دارد. این امکانات شامل منابع آب کافی، امکانات برق، گاز و تلفن، راه‌های ارتباطی آسان به پایتخت است که خرید زمین در این منطقه را به منظور ویلاسازی و کشاورزی محبوب می‌کند.

مسیرهای دسترسی به سهیلیه

مسیرهای دسترسی به سهیلیهجاده ی سهیلیه در فاصله ی جاده ی کرج به هشتگرد است .
کرج تا سهیلیه 31 کیلومتر فاصله دارد و از طریق ازاد راه کرج قزوین و مسیر جاده لشگر اباد امکان پذیر خواهد بود از میدان آزادی تهران تا سهیلیه (شهرک زعفرانیه) ۶۹ کیلومتر است . یعنی در ساعات خلوتی رسیدن به سهیلیه ، در حدود ۱ ساعت زمان خواهد برد و در ساعات شلوغی و ترافیک 1:30ساعت می‌شود .

فاصله سهیلیه تا نقاط مختلف تهران

میدان آزادی : 70 کیلومتر – یک ساعت
آریاشهر : 71 – یک ساعت
شهرک غرب : 77 کیلومتر – یک ساعت و ده دقیقه
میدان ونک : 78 کیلومتر – یک ساعت و ده دقیقه
سیدخندان : 80 کیلومتر – یک ساعت و ربع
میدان ولیعصر : 79 کیلومتر – یک ساعت و ربع
زعفرانیه : 84 کیلومتر – یک ساعت و بیست دقیقه
پاسداران : 87 کیلومتر : یک ساعت و نیم
نیاوران : 90 کیلومتر : یک ساعت و نیم

مختصات جغرافیایی سهیلیه کرج

سهیلیه 30 کیلومتر وسعت دارد :
از جنوب به اشتهارد
از غرب به سعید اباد، ساوجبلاغ
از شرق به چهارباغ منتهی می شود.

سرمایه گذاری در سهیلیه

خرید ملک در سهیلیه جهت سرمایه گذاریوقتی شهرها پر می شوند از آپارتمان های شیک و نوساز ، کمبود زمین برای خرید سرمایه گذاران در حوزه ملک در آن منطقه به شدت کاهش می یابد ، به همین جهت معمولا افرادی در حوزه خرید و فروش ملک فعال هستند به دنبال راه جایگزین و یافتن مناطق جدید با شرایط مناسب هستند . شما دیگر نمی توانید در مناطق مختلف تهران قطعه زمین مناسبی به آن صورت بیابید ، به همین اغلب مناطق اطراف تهران و کرج را برای سرمایه گذاری انتخاب میکنند . سهیلیه کرج از جمله مناطق خوب برای سرمایه گذاری پرسود به دلیل خوش آب و هوا بودن و شهرکی بودن و معماری بسیار خوب آن است. سرمایه گذاری بروی زمین در سهیلیه نیز به نوعی از پرسود ترین فعالیت های کنونی در مرکز کشور بحساب آمده و هجوم زیادی را می توان در این خصوص مشاهده کرد.
شما می توانند سرمایه خود را به این منطقه بیاورند و با خرید ملک آینده ی خوبی را برای خود تضمین کنند . از انجایی که در اطراف کرج هنوز مانند تهران ساخت و ساخت شکل کاملی نگرفته است ، خرید زمین سهلیه کرج امکان پذیر است و سهیلیه یکی از بخش های اطراف کرج است که از جهات مختلف بستر مناسبی برای سرمایه گذاری افراد فراهم کرده است .
در این منطقه شما همچنان می توانید سرمایه گذاری مناسب داشته باشید . این موضوع از نظر قیمت ملک برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است و می خواهند با کمترین مقدار ممکن ملک خوبی را بدست آورند به طوری کلی دو دسته ملک می تواند در یک منطقه وجود داشته باشد .
برخی از زمین ها که در بافت قرار دارند و برخی قطعه ها که این مزیت برخوردار نیستند و باید منتظر آینده آن ها بود . این موضوع تاثیر بسزایی در قیمت یک قطعه زمین می گذارد . قیمت ویلا در سهیلیه که در بافت شهری و روستایی قرار داده باشد کاملا متفاوت تر از یک ویلا مشابه خارج از بافت است .
جهت خرید ویلا، زمین یا باغ ویلا در بهترین منطقه سهیلیه، یا آگاهی از قیمت ها و شرایط فروش، با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس بگیرید.

جاذبه های گردشگری سهیلیه

جاذبه گردشگری سهیلیهسهیلیه کرج یکی از مناطق دیدنی شهرستان ساوجبلاغ است. زمانی که حرف از جاذبه های گردشگری در سهیلیه می کنیم؛ منظور از سهیلیه، جاده قدیم کرج قزوین است که به عنوان مسیر اصلی دسترسی به تعدادی از روستاهای ساوجبلاغ و طالقان منتهی می شود.
به همین علت روستاها و شهرک های اطراف این جاده را به اسم منطقه سهیلیه می شناسند.
از جمله جاذبه های گردشگری سهیلیه ساوجبلاغ می توان به مناطق زیر اشاره کرد.
دهکده ورزشی چهارباغ
مجموعه ورزشی چهارباغ ۲۲ ورزش پر طرف دار را کامل پوشش می دهد. و برای هر کدام فضای مجزایی در نظر گرفته است. وجود سالن های چند منظوره و زمین هایی با قابلیت سر پوشیده شدن امکانات را برای طرفداران ورزش چندین برابر کرده. همچنین در بخش مسکونی سوئیت هایی با امکانات بی نظیر آماده پذیرش از عموم مردم می باشد.
تپه باستانی لشگرآباد
این تپه باستانی در روستای لشکر آباد از توابع شهرستان ساوجبلاغ در استان البرز است. که شامل ۲ محوطه باستانی به نام های حاج تپه و محوطه باستانی می شود. قدمت این بنا به دوره تیموریان و صفوی است.