خرید ویلا در سهیلیه

 

عوامل موثر بر قیمت ویلا در سهیلیه

یکی از نکات بسیار مهم که هنگام خرید ویلا در سهیلیه مطرح می شود، تعیین قیمت ویلا بر اساس اصول و قواعد خاصی است که با در نظر گرفتن تمامی عوامل موثر بر آن انجام می شود. قیمت ویلا در سهیلیه را می توان بر اساس عوامل مختلفی چون وضعیت سند و مالکیت ویلا، موقعیت جغرافیایی و امکانات موجود در منطقه و همچنین پیش بینی آینده آن تعیین کرد.

خرید ویلا در سهیلیه

رونق ساخت و ساز در منطقه مجاور ویلا

یکی از اصول تعیین قیمت ویلا در سهیلیه، توجه به آبادانی منطقه و محله ای است که ویلا در آن قرار دارد. میزان ساخت و ساز انجام شده در منطقه تا کنون و پیش بینی آینده منطقه رابطه مستقیمی با قیمت ویلا دارد.

میزان ساخت و سازهای انجام شده در گذشته و رونق کنونی ساخت و سازها در یک منطقه، سرعت پیشرفت آن منطقه را نشان می دهد. سرعت پیشرفت به معنای سرعت دست یابی به امکانات زیرساختی نظیر آب، برق، گاز و تلفن و کوچه ها و خیابان های آسفالت شده است. خرید و فروش ویلا واقع در یک منطقه به اصطلاح آباد، راحت تر بوده و این ویلا ارزش سرمایه گذاری بیشتر و قیمت بالاتری نیز دارد.

حریم شخصی و امنیت منطقه

در تعیین قیمت ویلا در سهیلیه، عوامل بسیاری دخیل هستند که از جمله مهمترین آن ها می توان به امنیت منطقه ای که ویلا در آن قرار دارد، اشاره کرد. از راه های مختلف نظیر گفتگو با افراد محلی و بومی و پرس وجو از آن ها می توان از امنیت محله اطمینان کسب کرد.

بسیاری از افراد قصد دارند ویلا خریداری و تنها در تعطیلات به باغ یا ویلای خود مراجعه می کنند. پس لازم است ویلای که خریداری می کنند در منطقه ای با امنیت بالا واقع شده باشد تا در نبود آن ها، حریم خصوصیشان حفظ شده و خسارتی به اموالشان وارد نگردد. به همین جهت هر چه امنیت یک منطقه بیشتر باشد، قیمت ویلا های آن منطقه نیز بالاتر است.

فضای سبز و چشم انداز منطقه

در راستای عوامل موثر بر قیمت ویلا در سهیلیه می توان به وجود پوشش گیاهی، فضای سبز و همچنین چشم انداز ویلا به زیبایی های طبیعی اشاره کرد. ویلا های این روستا به طور عمده جهت کشاورزی و ساخت باغ، باغچه و یا ویلا مورد استفاده قرار می گیرند، پس با توجه به نوع پوشش گیاهی می توان اطلاعاتی در خصوص آب و هوا، میزان بارش، نوع خاک و میزان منابع آبی منطقه کسب کرد و در خصوص خرید ویلا و قیمت آن مطابق با کاربری مورد نظر تصمیم گیری کرد.

روستای سهیلیه پوشیده از درختان میوه، باغ های گل و گیاهان سبز و خرمی است که در تمام فصل های سال زیبایی خاصی به این منطقه می بخشند. امکان بهره بردن از این زیبایی ها و داشتن چشم انداز مناسب به آن ها یک امتیاز بزرگ محسوب می شود.

دسترسی به امکانات شهری

روستای سهیلیه به دلیل وجود باغ ها و ویلاهای فراوان و رفت و آمد زیاد مسافران از شهرهای بزرگ تهران و کرج، دارای امکانات رفاهی و خدماتی متنوعی است، اما چگونگی دسترسی ویلا به این مراکز، خود یک عامل موثر بر تعیین قیمت ویلا در سهیلیه می باشد.

نزدیکی ویلا به درمانگاه، داروخانه، فروشگاه های مواد غذایی، نانوایی، پمپ بنزین و گازوئیل و همچنین جاده و معابر اصلی این روستا یک ویژگی مهم و مثبت برای آن به شمار می رود. همچنین هرچه دسترسی ویلا به مراکز یاد شده آسان تر باشد، قیمت آن نیز نسبت به ویلا های دور افتاده و فاقد دسترسی مناسب بالاتر است.

دسترسی به منابع آبی

گرچه مشکل کم آبی در سال های اخیر به دلیل کاهش بارندگی و استفاده بیش از حد از منابع آب زیرویلای به یک معضل جدی و بحرانی برای کشاورزان و باغ داران تبدیل شده است، اما وضعیت در سهیلیه به گونه دیگری است و به دلیل عبور رودخانه کردان از این روستا، سهیلیه با مشکل آبی کم تری نسبت به سایر شهرها و روستاهای نزدیک به تهران روبرو است.

در سهیلیه منابع آبی فراوانی موجود است اما آسان بودن یا دشوار بودن دسترسی به این منابع، بر قیمت ویلا در سهیلیه موثر است و دسترسی مناسب به منابع آب، تداوم سرسبزی و آبادانی را در مناطق مختلف آن مشخص می کند.

وضعیت سند

نوع سند یک ویلا نقش تعیین کننده ای در قیمت آن دارد. برای بسیاری از افراد، خرید و فروش ویلا، یکی از بزرگ ترین فعالیت های اقتصادی است که در طول زندگی خود انجام می دهند، پس لازم است پیش از معامله از قانونی و بی نقص بودن آن، اطمینان کسب کنند. بهترین راه جهت کسب اطمینان از سالم بودن معامله یک ویلا، بررسی نوع سند ویلا و مطالعه آن توسط خریدار پیش از انجام معامله است تا صحت مواردی نظیر تطابق مالک با فروشنده، متراژ، محدوده و موقعیت مکانی ویلا سنجیده شود.

ویلا ها در سهیلیه با اسناد رسمی، قولنامه ای و یا مشاع معامله می شوند و قیمت ویلا در سهیلیه به نوع این اسناد بستگی دارد و در این میان، ویلا های سنددار به دلیل ثبت رسمی در سازمان اسناد و املاک کشور از وجهه قانونی و قیمت بالاتری برخوردار هستند.

1,100,000,000 تومان

متراژ: 550 متر متراژ بنا: 100 متر- دوخواب موقعیت

4,600,000,000 تومان

1000 متر باغ زیبا و خوش موقعیت 320 متر

770,000,000 تومان

۵۰۰متر زمین ۸۰متر بنا دوخواب  برق آب کشاورزی قیمت

4,500,000,000 تومان

زمین : ۱۰۰۰ متر بنا : ۴۵۰ متر مالکیت

1,600,000,000 تومان

متراژ: 700 متر متراژ بنا: 140 متر منطقه سهلیه

830,000,000 تومان

متراژ: 300 متر متراژ بنا: 80 متر مطقه سهیلیه

1,250,000,000 تومان

متراژ: 500 متر متراژ بنا: 100 متر سهیلیه غیرشهرکی

780,000,000 تومان

متراژ: 600 متر متراژ بنا: 75 متر -دوخواب سهیلیه

مزایای داشتن ویلا در منطقه سهیلیه

  • از آنجا که سهیلیه فاصله نزدیکی با شهرهای تهران و کرج دارد، ساکنین این شهرهای بزرگ و شلوغ می توانند با خرید ویلا در سهیلیه، به هنگام تعطیلات و برای فرار از آلودگی هوا و دغدغه های زندگی شهری، به این منطقه سرسبز و خوش آب و هوا سفر کنند.
  • سهیلیه آب وهوای معتدلی دارد و در تابستان ها هوای آن چندان گرم نیست و زمستان های آن نیز سرمای قابل تحملی دارد، از این رو بهترین منطقه برای خرید ویلا در حوالی کرج و تهران می باشد.
  • سهیلیه به دلیل وجود خاک حاصلخیز، بهترین مکان برای پروش گل و گیاه و کشاورزی و باغداری می باشد. پرورش قارچ های خوراکی در منطقه سهیلیه رواج بالایی دارد.
  • دسترسی به منابع آبی در سهیلیه ایده آل و کافیست و می توانید بدون نگرانی به خرید باغ و زمین های کشاورزی یا باغ ویلا در این منطقه بپردازید.
  • قیمت زمین در سهیلیه در قیاس با کردان و تهراندشت به مراتب ارزان تر است.
  • سهیلیه منطقه ای آرام و دنج می باشد و گذراندن تعطیلات در این منطقه می توان به شما آرامش بخشیده و شما را از دغدغه های زندگی شهری دور نماید.سهیلیه

خرید ویلا در سهیلیه

جهت خرید ویلا، زمین یا باغ ویلا در سهیلیه، یا آگاهی از قیمت ها و شرایط فروش، با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس بگیرید.

 بهترین منطقه سهیلیه کرج برای خرید ویلا

بهترین مناطق سهیلیه کرج برای خرید ویلا عبارتند از:

آغچه حصار

آغچه حصار روستایی از توابع بخش چهارباغ، دهستان رامجین در استان البرز است. این منطقه خوش آب وهوا دارای جمعیتی حدود 2000 نفر می باشد و یکی از مناطق مهم سهیلیه برای گردشگری و خرید زمین و ویلا محسوب می شود. این روستا به آغچه حصار کرج و آغچه حصار کردان معروف است.

از نظر موقعیت جغرافیایی با لشکرآباد، آران، عباس آباد بزرگ و رمنده همسایه است و دسترسی مناسبی به اطراف خود دارد.بهترین منطقه سهیلیه کرج برای خرید ویلا

 

سرخاب

سرخاب روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ، دهستان سعید آباد در استان البرز است. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت آن حدود 3000 نفر می باشد. روستای سرخاب آب و هوای ییلاقی و دلپذیری دارد. نام قدیمی آن سرخ آباد بوده است. و به بهشت ساوجبلاغ و نگین تهراندشت معروف است.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: آران، سعید آباد، اغلان تپه، عباس آباد بزرگ  همسایه است. شما می توانید به راحتی با وسیله نقلیه خود به روستاهای اطراف دسترسی داشته باشید.بهترین منطقه سهیلیه کرج برای خرید ویلا

شهرک زعفرانیه

شهرک زعفرانیه منطقه ای در شهرستان ساوجلاغ، بخش چهارباغ دهستان رامجین است. به دلیل آب وهوای مطبوع و خاک حاصلخیزی که دارد، در دو سه سال اخیر شدیداً مورد توجه ساکنین تهران و کرج جهت خرید ویلا یا باغ ویلا قرار گرفته است. شهرک زعفرانیه در سال های اخیر رشد فوق العاده ای داشته و ساخت و  ساز ویلاهای مدرن در این منطقه به شدت افزایش یافته است، به همین دلیل افرادی که قصد خرید یک ویلای مدرن در منطقه ای خوش آب و هوا را دارند باید حتما به  املاک این منطقه سر بزنند.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: زکی آباد، اقبالیه و یعقوب آباد همسایه است. می توانید به راحتی به مناطق اطراف دسترسی مناسبی داشته باشید.بهترین منطقه سهیلیه کرج برای خرید ویلا

لشگر آباد

لشگرآباد کرج روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ بخش چهار باغ، دهستان رامجین در استان البرز است. جمعیت این روستا حدود 8000 نفر می باشد. لشکرآباد آب و هوای بسیار مناسب و خاک حاصلخیزی دارد که باعث شده کشاورزی و باغداری از رونق نیفتد. این روستا دارای آثار تاریخی و گردشگری متعددی است که می تواند برای هر گردشگری جذاب باشد.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: شهرک حمیدیه، شاهین ویلا، آران، باغستان همسایه است. دسترسی بسیار راحتی ار جاده های آسفالت شده دارید.بهترین منطقه سهیلیه کرج برای خرید ویلا

 

قاسم آباد گرجی

قاسم‌آباد کرج روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ بخش چهار باغ، دهستان رامجین در استان البرز است. جمعیت این روستا 1,928 نفر است. علت  وجود باغ های فراوان این منطقه، منابع آبی کاقی و خاک حاصلخیز استکشاورزی و دامداری در این منطقه شغل اصلی مردم است.  قاسم آباد بهترین منطقه سهیلیه به لحاظ  دامپروری و تولید لبنیات است.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: عباس آبادبزرگ ،قاسم آباد آقا، سعید آباد  همسایه است. با وسیلیه نقلیه خود دسترسی راحت و مناسبی به مناطق اطراف خواهید داشت.بهترین منطقه سهیلیه کرج برای خرید ویلا

سعید آباد

سعید آباد روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ، بخش مرکزی دهستان سعید آباد در استان البرز است. که با نام های سعید آباد کرج، سعید آباد کردان، سعید آباد هشتگرد و سعید آباد ساوجبلاغ نیز شناخته می شود. این منطقه به دلیل آب وهوای ایده آل و خاک مناسب، همواره مورد توجه خریداران باغ و ویلا قرار گرفته است.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: سرخاب، سهیلیه، حمیدیه و نوکند  همسایه است. با وسیلیه نقلیه به راحتی با مناطق اطراف در ارتباط هستید.بهترین منطقه سهیلیه کرج برای خرید ویلا

 

زکی آباد

زکی آباد روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ، بخش مرکزی دهستان سعید آباد در استان البرز است. جمعیت آن 2500 نفر است. این منطقه دارای آب وهوایی معتدل و ییلاقی به حساب می آید.  زکی آباد کرج به دلیل شرایط جغرافیایی که دارد، منطقه ای مناسب برای خرید ویلای ییلاقی می باشد اما به دلیل کمبود منابع آبی، منطقه ایده آلی برای کشاورزی نیست.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: یعقوب آباد، زکی آباد و اغلان تپه همسایه است. دسترسی جاده ای مناسبی به مناطق اطراف دارید.بهترین منطقه سهیلیه کرج برای خرید ویلا

اغلان تپه

اغلان تپه روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ، بخش مرکزی دهستان سعید آباد در استان البرز است. و دارای جمعیتی حدود 1700 نفر است. اغلان تپه نیز به دلیل آب و هوای مطبوعی که در بهار و تابستان دارد، مقصدی عالی برای گردشگری در فصول گرم سال است.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: رمنده، رامجین، آران و سرخاب همسایه است. دسترسی جاده ای مناسب و راحتی مناطق اطراف دارید.بهترین منطقه سهیلیه کرج برای خرید ویلا

 

سنقر آباد

سنقر آباد روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ، بخش مرکزی دهستان سعید آباد در استان البرز است. این منطقه دارای جمعیتی حدود 2000 نفر است و به دلیل آب و هوای معتدل و خاک حاصلخیزی که دارد، بهترین منطقه سهیلیه برای خرید ویلا با قیمت ارزان می باشد. کشاورزی و باغداری در سنقرآباد کرج رونق بالایی دارد.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: اقدسیه، طاووسیه، کردان و دهکده ورزشی چهار باغ  همسایه است. دسترسی جاده ای خوبی به مناطق اطرف خود دارد.بهترین منطقه سهیلیه کرج برای خرید ویلا

 

چهارباغ

چهارباغ روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ، بخش مرکزی دهستان شهر هشتگرد در استان البرز است. که جمعیتی حدود 70 هزار نفر دارد. کشاورزی و باغداری در این منطقه به دلیل آب و هوای مطبوع و خاک ایده آلی که دارد، از رونق بالایی برخوردار است. چهار باغ کرج علاوه بر ویژگی های اقلیمی عالی، دارای مناطق گردشگری بسیاری نیز می باشد. چهارباغ از مناطق معروف سهیلیه برای خرید ویلا، زمین و باغ ویلا می باشد.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: سعید آباد، حاجی آباد، سرخاب همسایه است. دسترسی  مناسبی از طریق جاده به مناطق اطراف دارد.بهترین منطقه سهیلیه کرج برای خرید ویلا

شهرک کوروش سهیلیه

شهرک کوروش سهیلیه واقع در روستای نصرت آباد است. این روستا از توابع تنکمان جنوبی شهرستان نظر آباد (استان البرز) می باشد. به همین دلیل شهرک کوروش نظر آباد یا شهرک کوروش نصرت آباد معروف است. نظر آباد البرز  با مساحت 576 کیلومتر مربع دارای 2 بخش، 5 دهستان، 2 شهر و 52 آبادی است.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: قشلاق محمد لو، اقبالیه و آفتاب  همسایه است. دسترسی  مناسبی از طریق جاده به شهر های اطراف دارید.بهترین منطقه سهیلیه کرج برای خرید ویلا

چگونه در سهیلیه کرج ویلای مناسب خود را پیدا کنیم؟خرید ویلا در سهیلیه

ملک مارکت مجموعه ای برگرفته از متخصصین و مشاورین برجسته در حوزه ساخت و کارشناسی ویلا با اشراف کامل بر منطقه سهیلیه کرج ، قادر خواهد بود تا ویلای دلخواه شما را با توجه به سلیقه شخصی و امکانات مد نظر شما در اسرع وقت انتخاب و به شما معرفی نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آخرین قیمت ویلا و زمین در منطقه سهیلیه کرج با ما تماس بگیرید.