تعاونی مسکن ارتش تهران

20تیر1400
1 دیدگاه
تعاونی مسکن ارتش تهران

تعاونی مسکن ارتش تهران

تعاونی مسکن ارتش تهران یکی از معتبرترین تعاونی های منطقه 22 تهران است که در سالیان اخیر به طور گسترده در زمینه شهرک سازی، آپارتمان سازی و برج سازی در منطقه چیتگر به فعالیت  پرداخته است. تعاونی مسکن ارتش تهران در چهار بخش پدافند، نیروی زمینی، نیروی هوایی و نیروی دریایی مشغول به ساخت و ساز انواع شهرک و آپارتمان برای کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد. در ادامه به معرفی این چهار بخش از تعاونی مسکن ارتش تهران و پروژه های در دست ساخت آنها خواهیم پرداخت.

تعاونی مسکن پدافند هوایی ارتش تهران

تعاونی مسکن پدافند هوایی ارتش تهران که به تعاونی خاتم الانبیا (ص) ارتش نیز معروف است، جزء تعاونی های فعال در حوزه ساخت و ساز مسکن می باشد. این تعاونی دو برج 30 و 40 طبقه C و H را با مجموع 1000 واحد در شهرک چیتگر در دست ساخت دارد. برج های در دست ساخت تعاونی مسکن پدافند هوایی ارتش، در غربی ترین بخش شهرک چیتگر و در موقعیت مکانی بسیار ایده آلی واقع شده اند. موعد تحویل اکثر برج های تعاونی پدافند هوایی در شهرک چیتگر، نیمه دوم سال 1400 اعلام شده است.

تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش تهران

تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش نیز یکی دیگر از تعاونی های فعال در حوزه ساخت و ساز مسکن در منطقه چیتگر می باشد. این تعاونی، 4 برج استوانه ای شکل 40 طبقه را در پهنه c پروژه چیتگر در دست ساخت دارد. این برج ها از چشم انداز فوق العاده ای برخوردارند و دسترسی خوبی به اتوبان های منطقه 22 تهران دارند. امکان پیش خرید و خرید امتیاز چیتگر برای برج های در دست ساخت تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش نیز وجود دارد. موعد تحویل واحدهای تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش، برطبق آخرین بیانیه اعلام شده از سمت این تعاونی، نیمه اول سال 1401 اعلام شده است.

تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش تهران

تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش تهران

از تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش می توان به عنوان معتبرترین و خوش قول ترین تعاونی فعال در شهرک چیتگر نام برد. این تعاونی برجی 29 طبقه با نام H2 را در  پهنه C پروژه چیتگر در دست ساخت دارد. موقعیت مکانی برج H2 به گونه ای است که دسترسی آن با اتوبان های منطقه 22 از جمله اتوبان تهران کرج و اتوبان آزادگان به آسانی میسر خواهد بود. چشم انداز عالی و  تنوع متراژ در میان واحدهای این برج، یکی دیگر از نقاط قوت برج H2 می باشد. تمامی واحدهای برج H2 تعاونی نیروی هوایی ارتش تهران، دارای سند مالکیت بوده و این قضیه می تواند روند واگذاری آن را تسریع ببخشد.

تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش تهران

تعاونی نیروی دریایی ارتش نیز یکی دیگر از تعاونی های معتبر منطقه چیتگر می باشد. این تعاونی، برج 42 طبقه و دوقلوی مرجان را که از مجلل ترین و لوکس ترین برج های  شهرک چیتگر می باشد، در دست ساخت دارد. زمان تحویل این برج که از مرتفع ترین ترین برج های تهران محسوب می شود، طبق آخرین بیانیه تعاونی، نیمه دوم سال 1401 اعلام شده است.

برج 42 طبقه مرجان دارای 474 واحد مسکونی می باشد که این واحدها در 5 تیپ 80، 105، 120، 130 و 150 متری از یک تا سه خوابه ساخته شده و در تمام طبقات برج تقسیم شده اند.  از مهم ترین امکانات این برج، وجود یک نیروگاه برق اختصاصی برای تامین برق واحدهای این برج می باشد. این نیروگاه علاوه بر تامین برق و حرارت مورد نیاز کلیه واحدهای برج، قادر به تولید برق سایر برج های منطقه نیز می باشد.

تعاونی مسکن ارتش

مهلت ثبت نام در تعاونی مسکن ارتش تهران

تعاونی مسکن ارتش که از معتبرترین تعاونی های منطقه 22 می باشد، همان گونه که در این مقاله ذکر شد در چهار بخش پدافند هوایی، نیروی زمینی، نیروی هوایی و نیروی دریایی اقدام به ساخت و ساز انواع آپارتمان و برج های مسکونی برای کارکنان خود نموده است.

طبق شنیده ها از آخرین اخبار پروژه چیتگر، ثبت نام جدید تعاونی های مسکن ارتش در مرحله جدید، در تابستان 1400 ادامه خواهد داشت و متقاضیان جهت پیش خرید یا خرید واحدهای باقی مانده در شهرک چیتگر، می توانند جهت ثبت نام با در دست داشتن مدارک لازم اقدام نمایند.

1 دیدگاه

  1. 09153418725

    Fatal error: Uncaught ArgumentCountError: 3 arguments are required, 2 given in /home3/melkmark/public_html/wp-content/themes/homeo/inc/functions-frontend.php:576 Stack trace: #0 /home3/melkmark/public_html/wp-content/themes/homeo/inc/functions-frontend.php(576): printf('\xE2\x80\xAB%1$s \xD8\xAF\xD8\xB1 %2...', '28\xD8\xAF\xDB\x8C1400') #1 /home3/melkmark/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(183): homeo_comment_item(Object(WP_Comment), Array, 1) #2 /home3/melkmark/public_html/wp-includes/class-wp-walker.php(147): Walker_Comment->start_el('', Object(WP_Comment), 1, Array) #3 /home3/melkmark/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(139): Walker->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #4 /home3/melkmark/public_html/wp-includes/class-wp-walker.php(390): Walker_Comment->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #5 /home3/melkmark/public_html/wp-includes/comment-template.php(2390): Walker->paged_walk(Array, '5', 0, 0, Array) #6 /home3/melkmark/public_html/wp-content/themes/homeo/comments.php(27): wp_list_comments('callback=homeo_...') #7 /home3/melkmark/public_html/wp-includes/comment-template.php(1617): require('/home3/melkmark...') #8 /home3/melkmark/public_html/wp-content/themes/homeo/single.php(31): comments_template() #9 /home3/melkmark/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home3/melkmark...') #10 /home3/melkmark/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home3/melkmark...') #11 /home3/melkmark/public_html/index.php(17): require('/home3/melkmark...') #12 {main} thrown in /home3/melkmark/public_html/wp-content/themes/homeo/inc/functions-frontend.php on line 576