اخبار پروژه چیتگر

اخبار پروژه چیتگر

اخبار پروژه چیتگر

اخبار پروژه چیتگر می تواند به سبب تازه تاسیس بودن این منطقه و همچنین وجود شهرک های مسکونی، اماکن تفریحی و گردشگری در حال ساخت فراوان، برای بسیاری از افراد از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در منطقه چیتگر، ساختمان ها و برج های لوکس متعددی در مراحل مختلف ساخت قرار دارند و افراد کثیری نیز در طرح های پیش فروش این واحدها شرکت کرده و یا در فکر خرید قطعی آن ها هستند که پیگیری روند پروژه ها برای آن ها حائز اهمیت است.

از آنجایی که منطقه چیتگر قطب گردشگری تهران به شمار می رود و پروژه های تفریحی و مراکز خرید بسیاری در این منطقه در دست ساخت است، معرفی این پروژه ها، اطلاع رسانی درباره مراحل انجام کار و میزان پیشرفت آن ها و همچنین اعلام زمان افتتاح می تواند برای علاقه مندان به سرمایه گذاری در این حوزه و یا حتی بازدیدکنندگان و گردشگران نیز جالب توجه باشد.

منطقه چیتگر تهران کجاست؟

منطقه چیتگر که در شمال غرب تهران و در منطقه 22 تهران واقع شده است، یکی از بزرگترین محله های تهران به شمار می رود. همچنین این محله به دلیل داشتن دسترسی عالی به بزرگراه های شهید خرازی، شهید همدانی و آزادراه تهران کرج در موقعیت مکانی بسیار مناسبی قرار دارد.

آوازه منطقه چیتگر به سبب وجود شهرک ها و برج های مسکونی بلندقامت، اماکن گرشگری بسیار نظیر پارک های جنگلی، دریاچه مصنوعی چیتگر و آبشار تهران، مراکز تفریحی همچون ایران مال و هزار و یک شهر تهران و مراکز خریدی مانند تهران مال، رزمال و باملند به گوش می رسد. بسیاری از این اماکن و برج ها ساخته شده و تعدادی از آن ها نیز در دست ساخت می باشد از این رو آگاهی از مطالبی که در قالب اخبار پروژه چیتگر منتشر می شود، بیانگر آخرین وضعیت پروژه ها بوده و اطلاعات مفیدی را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

آخرین اخبار از پروژه های منطقه چیتگر تهران

توسعه اماکن رفاهی، گردشگری و همچنین خدمات رسانی به شهر تهران از جمله اهداف مطرح شده در چشم انداز منطقه چیتگر می باشد. این منطقه که به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص خود از پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری برخوردار است، پروژه های ساختمانی و تفریحی در حال ساخت بسیاری را در خود جای داده است به همین دلیل، رصد و پیگیری اخبار پروژه های چیتگر می تواند برای سرمایه گذاران و یا علاقه مندان به سرمایه گذاری و مشارکت در این پروژه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد.

شهرک امام رضا ارتش

شرایط ثبت نام پروژه چیتگر ارتش

شهرک چیتگر ارتش از 4 پهنه A (بوستان)، B (سروستان)، C (نارنجستان) و E تشکیل شده است. عملیات ساخت کل پهنه ها توسط شرکت بنیان توسعه و عمران هادی وابسته به بنیاد تعاون کل ارتش در حال انجام می باشد. در خصوص آخرین اخبار پروژه چیتگر می توان گفت که تمامی واحدهای پهنه های A و B تکمیل و به اعضای تعاونی تحویل داده شده است اما وضعیت در پهنه C اندکی متفاوت است.

بلوک های C و H این پهنه در فازهای فونداسیون و اسکلت و دو بلوک H2 و B6 نیز در مرحله نهایی اسکلت قرار دارند. همچنین برج های نارنجستان در مرحله دیوارچینی و سفت کاری و برج 42 طبقه مرجان در مرحله نصب اسکلت است. پهنه E نیز با هدف توانمندسازی کارکنان ارتش در حال اجرا است و پیش فروش آن در قالب سهام های 20 و 50 متری به کارکنان ارتش با سنوات بالای 15 سال صورت می پذیرد.

شرایط پیش فروش برج های چیتگر

شرایط پیش فروش برج های چیتگر بسته به تعاونی ساز و یا شخصی ساز بودن برج ها متفاوت می باشد. در برج های تعاونی ساز، پیش فروش به دو روش خرید سهام و خرید امتیاز صورت می گیرد. در روش خرید سهام، به دلیل بالا بودن تعداد اعضای تعاونی سازنده، تنها چند متر از هر واحد به اعضا فروخته می شود و این امکان وجود دارد که اعضاء با پیگیری اخبار پروژه چیتگر تا زمان تحویل، با خرید سهام سایرین به قیمت روز، سهام خود را افزایش داده و یک واحد کامل را خریداری کنند و یا سهام خود را به دیگران بفروشند.

در پیش فروش برج های شخصی ساز، همه افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در این پروژه ها را دارند می توانند واحد مورد نظر خود را به طور مستقیم از شخص یا شرکت سازنده خریداری کرده و باتوجه به شرایط پرداخت ذکر شده، نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.

خرید امتیاز چیتگر

تعاونی ها در زمان تاسیس اقدام به عضوگیری می نمایند و اعضاء به صورت رایگان به عضویت تعاونی ها در می آیند. این حق عضویت تعاونی ها در پروژه های در حال ساخت که قابل خرید و فروش می باشد به عنوان امتیاز شناخته می شوند. خرید امتیاز را می توان یکی دیگر از روش های پیش فروش پروژه های تعاونی ساز چیتگر نامید.

باتوجه به آنچه که بین شد، در این روش، شخص عضو تعاونی که در پروژه شریک است می تواند امتیاز یا همان حق عضویت خود در پروژه را با موافقت تعاونی به شخص دیگر که خریدار نامیده می شود، واگذار نماید. شخص خریدار امتیاز نیز می تواند با بررسی اخبار پروژه چیتگر و مواردی از پروژه همچون اولویت انتخاب، مقدار واریزی، واریزی به موقع و عدم دیرکرد، نداشتن جریمه و میزان پیشرفت پروژه، بر سر قیمت امتیاز با فروشنده توافق نماید.

خرید امتیاز چیتگر

آخرین وضعیت پروژه ایران مال

ایران مال که با نام بازار بزرگ ایران نیز شناخته می شود، یک مجموعه تجاری، تفریحی، فرهنگی و ورزشی منحصر به فرد در تهران و حتی خاورمیانه به شمار می رود که در منطقه چیتگر در غرب تهران واقع شده است. ایده ساخت بازار بزرگ ایران به آقای علی انصاری تعلق دارد و سرمایه گذار اصلی این پروژه نیز بانک آینده است. فاز نخست این مجموعه به مساحت یک میلیون و 400 هزار مترمربع در اردیبهشت 1397 رونمایی شد و فاز دوم آن نیز به مساحت 550 هزار مترمربع در سال 1399 به بهره برداری رسید.

ایران مال یک شرکت سهامی عام است که با مجوز بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار تاسیس شد و قرار است سهام آن در بورس اوراق بهادارعرضه شود. آخرین اخبار پروژه چیتگر از واگذاری 35 درصدی سهام ایران مال حکایت دارد که در راستای استیفای حقوق ذی نفعان بانک آینده صورت پذیرفته است.

آخرین وضعیت پروژه هزار و یک شهر

پروژه هزار و یک شهر که یک مقصد گردشگری در کلاس جهانی به شمار می رود، از بخش هایی نظیر تم پارک، مجتمع تجاری، خیابان سرگرمی، برج های اداری، هتل آپارتمان، 3 هتل 3ستاره، 4ستاره و 5ستاره، پارک آبی، مرکز مطالعات اسلامی و شهر هنر تشکیل شده است.

ساخت این پروژه از سال 1389 آغاز شد و تا سال 1395 نیز ادامه یافت اما به دلیل مشکلات موجود و عدم اجرای تعهدات از سوی شهرداری تهران، پروژه با 20 درصد پیشرفت، متوقف شد. پس از رفع مشکلات موجود، برنامه تکمیل این پروژه در دو فاز گردشگری و اماکن تجاری تدوین و ارائه شد و مقرر شد فاز اول در سال 1400 افتتاح شود. اما براساس اخبار پروژه چیتگر و اعلام مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران، پروژه هزار و یک شهر متوقف و فسخ شده است.

پروژه هزار و یک شهر

آخرین وضعیت پروژه شهید خرازی

شهرک شهید خرازی از پروژه های مسکونی در حال انجام منطقه 22 تهران است که توسط تعاونی های مختلف سپاه مدیریت شده و در قالب 44 بلوک در زمینی به مساحت 38.5 هکتار به سرعت در حال ساخت و پیشرفت می باشد. هر کدام از بلوک های مجموعه را یکی از 5 تعاونی مسکن آماد و پشتیبانی، سپاه حضرت رسول (ص)، هوا فضا، نیروی زمینی و ستاد کل مدیریت می کند.

باتوجه به آنچه که بیان شد، در شهرک شهید خرازی برخی از تعاونی ها با سرعت بیشتر و برخی دیگر با سرعت کمتری مشغول فعالیت می باشند از این رو زمان تحویل واحدهای آن ها نیز متفاوت است. طبق آخرین اخبار پروژه چیتگر، عملیات اجرایی واحدهای تعاونی مسکن آماد و پشتیبانی پروژه شهرک شهید خرازی در مرحله نازک کاری بوده و در نیمه دوم سال 1400 تحویل داده می شود و سایر واحدها نیز تا سال 1403 تحویل داده خواهند شد.

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید
    تماس بگیرید 09129638971