پیش فروش برج لوکس دریاچه چیتگر

30خرداد1400
1 دیدگاه
پیش فروش برج لوکس دریاچه چیتگر

پیش فروش برج لوکس دریاچه چیتگر

پیش فروش برج لوکس دریاچه چیتگر به دلیل پتانسیل بالای منطقه 22 تهران برای رشد و پیشرفت، می تواند به عنوان یک روش سرمایه گذاری پر سود شناخته شود به همین دلیل آگاهی از شرایط پیش فروش و شناخت دقیق پروژه های در حال ساخت می تواند برای بسیاری از افراد حائز اهمیت باشد. شرایط اقلیمی منطقه 22 تهران، دسترسی عالی و آب و هوای مطلوب همواره مورد توجه علاقه مندان به خرید املاک و سرمایه گذاری در این حوزه قرار گرفته است.

همچنین ساخت و سازهای فراوان، وجود برج ها و شهرک های مسکونی لوکس و مراکز تفریحی و گردشگری ویژه نظیر دریاچه چیتگر، باملند، ایران مال و پروژه هزار و یک شهر در این منطقه، از آینده روشن آن حکایت دارد. از این رو تقاضا برای خرید قطعی و پیش خرید ملک در منطقه 22 در سال های اخیر با افزایش چشمگیری همراه بوده است.

دریاچه چیتگر کجاست؟

دریاچه چیتگر یا دریاچه مصنوعی شهدای خلیج فارس که در شمال غرب تهران قرار دارد، از شمال به بزرگراه شهید خرازی، از جنوب به بزرگراه شهید همدانی، از شرق به بزرگراه آزادگان و از غرب به بافت مسکونی منطقه 22 محدود می شود. این دریاچه 130 هکتاری به منظور تلطیف و کاهش آلودگی هوای غرب تهران و همچنین به عنوان محیطی مناسب برای گردش و تفریح احداث شده است.

هوای مطلوب و چشم انداز زیبای این منطقه به لطف وجود دریاچه چیتگر سبب شده است تا برج های مسکونی لوکس و گران قیمتی در اطراف دریاچه ساخته شوند. پیش فروش برج لوکس دریاچه چیتگر فرصت مناسبی برای بهره مندی از زیبایی ها و امکانات رفاهی موجود در این منطقه را فراهم می آورد.

دریاچه چیتگر

معرفی برج های لوکس دریاچه چیتگر

در مجاورت دریاچه چیتگر و محله های اطراف آن برج های لوکس تعاونی ساز و یا شخصی ساز بسیاری در حال ساخت هستند که عمدتا برخی از واحدهای آن ها جهت تامین مالی پروژه از سوی سازنده پیش فروش می شوند از این رو معرفی این برج ها و ارائه اطلاعاتی از شرایط پیش فروش برج لوکس دریاچه چیتگر می تواند راهنمای مناسبی برای خریداران باشد.

برج لبخند

برج لبخند از برج های بسیار لوکس منطقه 22 می باشد که توسط شرکت توسعه ساختمان پژوهش، در شمال غربی دریاچه چیتگر احداث شده است. از ویژگی های شاخص برج لبخند می توان به واحدهای تجاری تعبیه شده در طبقات ابتدایی آن اشاره کرد. این برج شامل 4 طبقه تجاری، یک طبقه رستوران و 14 طبقه مسکونی می باشد و هر طبقه مسکونی آن از 7 واحد 64 تا 174 متری تشکیل شده است.

پیش فروش برج لوکس دریاچه چیتگر و فرصت سرمایه گذاری در این برج را می توان استثنایی و ویژه تلقی کرد، زیرا برج لبخند از امکاناتی نظیر سالن اجتماعات، سالن ورزشی، سونا، جکوزی، لابی و لابی من در طبقه همکف، لابی مجزا در هر طبقه، برق اضطراری برای تمامی واحدهای مسکونی و تجاری و سیستم هوشمند ایمنی ساختمان در برابر زلزله برخوردار می باشد.

برج لبخند چیتگر

برج کادوس

برج کادوس یکی از پروژه های خاص منطقه 22 می باشد که در بلوار کوهک و در نزدیکی مرکز خرید طوبی واقع شده است. این برج 25 طبقه بسیار شیک، از یک طبقه همکف، 3 طبقه پارکینگ، 2 طبقه اداری و 19 طبقه مسکونی تشکیل شده است و در مجموع شامل 108 واحد مسکونی با متراژهای 110، 140 و 180 متری می باشد.

موقعیت مکانی و ویژگی های یک برج را می توان از عوامل موثر بر موفقیت آن در طرح پیش فروش برج لوکس دریاچه چیتگر و جذب سرمایه برشمرد. برج کادوس نیز از این قاعده مستثنی نبوده و ویژگی های مطلوبی دارد که سبب شده است تا نام آن در میان برج های لوکس دریاچه چیتگر قرار گیرد. از جمله این ویژگی ها می توان به کیفیت بالای ساخت، نقشه مناسب این برج و همچنین مجزا بودن درب ورودی واحدهای اداری و مسکونی آن اشاره کرد.

برج تریتیوم

برج فوق لوکس تریتیوم که توسط شرکت نیکان سازه سدید در ضلع غربی دریاچه چیتگر در حال ساخت می باشد، تمامی ویژگی های مثبت مورد نظر خریداران نظیر موقعیت مکانی مناسب، دسترسی عالی، چشم انداز بی نظیر، طراحی زیبا، متریال باکیفیت و تمامی شرایط پرداخت منطقی یعنی قیمت فروش قطعی، تعهد ضرر و زیان در صورت دیرکرد و مشخص بودن طبقه و جهت واحدها از ابتدای کار را دارا می باشد. از این رو بسیاری از افراد علاقه مند به سرمایه گذاری در پیش فروش برج لوکس دریاچه چیتگر از این پروژه استقبال کرده اند.

پروژه تریتیوم در قالب دو برج 26 طبقه در دست ساخت می باشد. این برج که در مجموع از 168 واحد 148 متری تشکیل شده است و از امکاناتی نظیر استخر، سونا، جکوزی، سالن ورزشی، سالن اجتماعات و روف گاردن جهت رفاه بیشتر ساکنان آن بهره مند می باشد.

برج تریتیوم چیتگر

برج های شش گانه پارلمان

برج های شش گانه پارلمان از لوکس ترین و مدرن ترین پروژه های مسکونی شخصی ساز در منطقه 22 به شمار می روند که در شمال غربی دریاچه چیتگر، بین برج های فاز 2 صیاد شیرازی و برج های شهرک آسمان واقع شده اند. این برج ها به صورت 3 بلوک دوقلو 15 و 16 طبقه می باشند و از واحدهای 127 و 270 متری و پنت هاوس های 540 متری تشکیل شده اند. برج های شش گانه پارلمان در دو تیپ کیفیتی ایرانی یا فرانسوی ساخته می شوند و امکان انتخاب تیپ کیفی مورد نظر برای خریداران فراهم شده است.

برج های پارلمان به لحاظ امنیت نقل و انتقال، قیمت و شرایط پرداخت مناسب، مورد توجه خریداران ملک در منطقه 22 قرار گرفته اند. همچنین قابلیت دوگانه برج های این پروژه جهت سکونت و سرمایه گذاری، توانسته بر جذابیت خرید این واحدها از طریق پیش فروش برج لوکس دریاچه چیتگر بیفزاید.

برج های سفید

مجموعه برج های سفید با بیش از 112 هزار مترمربع زیربنا، در شمال بزرگراه شهید خرازی و جنوب غربی بیمارستان مغز پروفسور سمیعی قرار گرفته است. این مجموعه مشتمل بر 524 واحد مسکونی در قالب 6 برج با 19 طبقه مسکونی، یک طبقه رفاهی و لابی و 4 طبقه پارکینگ می باشد. 4 برج این مجموعه از واحدهای دوخوابه و 2 برج آن از واحدهای سه خوابه تشکیل شده اند.

در طبقه همکف برج های سفید، امکانات رفاهی نظیر استخر، سونا، جکوزی، مهد کودک، سالن اجتماعات و 12 واحد تجاری به منظور رفع نیازهای ساکنان این مجتمع در نظر گرفته شده است. از آنجایی که مجموعه برج سفید یکی از لوکس ترین و خوش ساخت ترین پروژه های منطقه 22 محسوب می شود، افرادی که در پیش فروش برج لوکس دریاچه چیتگر در این برج سرمایه گذاری کرده اند، اکنون از سود بالایی بهره مند شده اند.

برج های سفید چیتگر

برج ونوس

برج شخصی ساز ونوس از برج های باکیفیت منطقه 22 می باشد که در بلوار کوهک واقع شده است. این برج از 21 طبقه مسکونی و 4 طبقه پارکینگ تشکیل شده است و 76 واحد مسکونی با متراژهای 123، 127، 145، 250 و270 متری را در خود جای داده است. برج ونوس به دلیل برخورداری از امکانات مناسبی نظیر سالن اجتماعات، سالن ورزشی، سیستم اعلام و اطفاء حریق و شوتینگ زباله در میان خریداران واحدهای مسکونی در این منطقه محبوب می باشد.

یکی از مهم ترین ویژگی های برج ونوس که سبب استقبال فراوان خریداران در زمان پیش فروش برج لوکس دریاچه چیتگر شد، چشم انداز زیبا و ابدی برخی از واحدهای این برج به دریاچه و جنگل چیتگر است. همچنین این برج به سبب سازه به کار رفته در آن از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است که می تواند امنیت ساکنان را هنگام وقوع زلزله تضمین نماید.

برج های 3 گانه ایزدیار

برج های 3 گانه ایزدیار از دیگر پروژه های شخصی ساز در منطقه 22 محسوب می شوند که در ضلع شرقی دریاچه و رو به روی ورودی مجموعه باملند واقع شده اند. این برج ها از نورگیر عالی و چشم انداز زیبایی بهره مند می باشند. مجموعه ایزدیار شامل 3 برج 25 طبقه 4 واحدی می باشد که در هر طبقه آن 2 واحد شمالی با متراژ 148 متر و 2 واحد جنوبی با متراژ 156 متر قرار گرفته است.

طراحی زیبا و استفاده از متریال مرغوب در ساخت این برج ها را می توان یکی از دلایل موفقیت این مجموعه در زمان پیش فروش برج لوکس دریاچه چیتگر عنوان کرد. برج های 3 گانه ایزدیار از امکاناتی نظیر مجموعه ورزشی، استخر، سونا، جکوزی، روف گاردن، پلی پد، سالن مطالعه، کافی شاپ و تجهیزات ایمنی و امنیتی برخوردار می باشند که سبب برتری آن ها نسبت به برج های مجاور شده است.

پیش فروش برج لوکس دریاچه چیتگر

شرایط پیش فروش برج لوکس دریاچه چیتگر چیست؟

شرایط پیش فروش برج لوکس دریاچه چیتگر به تعاونی ساز یا شخصی ساز بودن پروژه بستگی دارد. یکی از شرایط پیش فروش پروژه های تعاونی ساز، خرید سهام در منطقه 22 می باشد که ویژه کسانی است که توانایی مالی بالایی نداشته و یا قصد سرمایه گذاری با بودجه کم را دارند. در این روش، هر عضو تعاونی می تواند به خرید یا سرمایه گذاری در چند متر از یک آپارتمان اقدام نماید. همچنین خریدار قادر است تا زمان تحویل، سهام خود را افزایش داده و یا به دیگر اعضای تعاونی به قیمت روز فروخته و یا با خرید سهام آنان مالک یک واحد شود.

نوع دیگری از پیش فروش که در پروژه های تعاونی ساز مشاهده می شود، خرید امتیاز در منطقه 22 است. بدین صورت که فردی که قصد سرمایه گذاری و خرید یک واحد از پروژه را دارد، باید حق عضویت و یا امتیاز شخصی که عضو پروژه مد نظر است را خریداری کند تا جایگزین آن شخص در پروژه شود. اما شرایط پیش فروش برج های شخصی ساز متفاوت است و خریدار می تواند به طور مستقیم از شخص یا شرکت سازنده واحدی را پیش خرید کرده و مطابق با پیشرفت فیزیکی پروژه مابقی مبلغ را پرداخت نماید.

1 دیدگاه

  1. آقاى گوران

    Fatal error: Uncaught ArgumentCountError: 3 arguments are required, 2 given in /home3/melkmark/public_html/wp-content/themes/homeo/inc/functions-frontend.php:576 Stack trace: #0 /home3/melkmark/public_html/wp-content/themes/homeo/inc/functions-frontend.php(576): printf('\xE2\x80\xAB%1$s \xD8\xAF\xD8\xB1 %2...', '11\xD8\xAF\xDB\x8C1400') #1 /home3/melkmark/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(183): homeo_comment_item(Object(WP_Comment), Array, 1) #2 /home3/melkmark/public_html/wp-includes/class-wp-walker.php(147): Walker_Comment->start_el('', Object(WP_Comment), 1, Array) #3 /home3/melkmark/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(139): Walker->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #4 /home3/melkmark/public_html/wp-includes/class-wp-walker.php(390): Walker_Comment->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #5 /home3/melkmark/public_html/wp-includes/comment-template.php(2390): Walker->paged_walk(Array, '5', 0, 0, Array) #6 /home3/melkmark/public_html/wp-content/themes/homeo/comments.php(27): wp_list_comments('callback=homeo_...') #7 /home3/melkmark/public_html/wp-includes/comment-template.php(1617): require('/home3/melkmark...') #8 /home3/melkmark/public_html/wp-content/themes/homeo/single.php(31): comments_template() #9 /home3/melkmark/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home3/melkmark...') #10 /home3/melkmark/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home3/melkmark...') #11 /home3/melkmark/public_html/index.php(17): require('/home3/melkmark...') #12 {main} thrown in /home3/melkmark/public_html/wp-content/themes/homeo/inc/functions-frontend.php on line 576