شهرک حافظیه کردان کجاست و چه امکاناتی دارد؟

شهرک حافظیه کردان

شهرک حافظیه کردان کجاست؟

شهرک حافظیه کردان یکی از شیک ترین شهرک های ویلایی منطقه کردان است که در بخش چندار شهرستان ساوجبلاغ استان البرز واقع شده است. این شهرک که در ابتدای جاده کردان به برغان قرار گرفته، از آب و هوای معتدل، خاک حاصلخیز و طبیعت زیبای منطقه کردان بی بهره نمانده است و از شهرک های با سابقه در این منطقه به شمار می رود که بیش از 40 سال قدمت دارد.

شهرک حافظیه کردان در زمینی به مساحت 294477 متر مربع احداث شده است و متشکل از 150 قطعه زمین و ویلا می باشد که تحت نظر دفتر اجرایی شهرک و تیم مدیریت توانمند آن اداره می شود. خیابان های این شهرک پوشیده از درختان سرسبز و استواری است که قدم زدن در میان آن ها احساس طراوت و سرزندگی خاصی به انسان می بخشد.

مسیر دسترسی به شهرک حافظیه کردان کجاست؟

شهرک حافظیه کردان در ابتدای جاده کردان برغان در شهرستان سرسبز و زیبای ساوجبلاغ در استان البرز واقع شده است. برای رفتن به شهرک حافظیه از تهران، می بایست ابتدا وارد آزادراه تهران کرج شوید و این مسیر را تا رسیدن به کرج ادامه دهید. سپس به سمت آزادراه کرج قزوین حرکت کنید تا تابلوی خروجی کردان را مشاهده کنید. وارد بلوار شهدای کردان شده و در آن حرکت کنید تا به جاده کردان برغان برسید. پس از طی مسافت نسبتا کوتاهی در این جاده، به شهرک حافظیه می رسید.

با صرف زمانی حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم می توانید از طریق مسیر عنوان شده از تهران به شهرک حافظیه برسید که در صورت وجود ترافیک در آزادراه ها، ممکن است این زمانی اندکی افزایش یابد.

شهرک حافظیه کردان چه امکاناتی دارد؟

شهرک حافظیه کردان دارای یک پلان مشخص با زمین های قطعه بندی شده و خیابان هایی است که از میان ویلاها و زمین های واقع در آن می گذرد. خیابان های شهرک همگی آسفالت و جدول گذاری شده اند و تمامی معابر درختکاری شده و به سیستم روشنایی مجهز می باشند. نظافت خیابان ها و جمع آوری زباله ها در این شهرک به صورت منظم انجام می شود از این رو تمیزی آن قابل توجه است.

ویلاها و زمین های شهرک حافظیه دارای انشعابات آب، برق و تلفن هستند. برخی ویلاهای این شهرک برای تامین آب لازم جهت آبیاری باغ و پر کردن استخر، یک چاه خصوصی دارند و برخی دیگر از چاه عمومی موجود در شهرک استفاده می کنند. نگهبان 24 ساعته شهرک حافظیه، وظیفه تأمین امنیت آن را بر عهده دارد و تمامی ورود و خروج ها به شهرک را به صورت شبانه روزی کنترل می کند.

شهرک حافظیه کردان

خرید ویلا و زمین در شهرک حافظیه کردان

مجموعه ملک مارکت، به دلیل سابقه بالا در خرید و فروش انواع ویلا و زمین در کردان کرج، گزینه های متنوعی را جهت خرید ویلا در این منطقه به شما پیشنهاد می کند. در شرایطی که قصد خرید ویلا در شهرک حافظیه را دارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از آخرین قیمت ها، با کارشناسین ما تماس بگیرید.

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید