فاصله تهراندشت تا تهران چقدر است؟

فاصله تهراندشت تا تهران

فاصله تهراندشت تا تهران

فاصله تهراندشت تا تهران یکی از آن مواردی است که افرادی که قصد خرید ویلا در تهراندشت را دارند، شدیدا به دنبال محاسبه دقیق آن هستند. معمولا ساکنین تهران مهمترین و اصلی ترین متقاضیان خرید ویلا در تهراندشت بوده و مدت زمانی که طول می کشد تا از تهران به تهراندشت برسند برای آنها حائز اهمیت می باشد.

در ادامه این مطلب کاربردی و کوتاه از وبلاگ ملک مارکت قصد داریم تا دقیقا به شما بگوییم که فاصله تهران با تهراندشت چقدر است و چه مدت زمانی طول می کشد تا این مسیر را طی کنید.

فاصله تهراندشت تا تهران چقدر است؟

تهراندشت از لحاظ موقعیت جغرافیایی دقیقا روبروی منطقه کردان واقع شده است. این یعنی کردان در شمال اتوبان تهران کرج قرار گرفته و تهراندشت در جنوب این اتوبان واقع شده است. شما برای اینکه از تهران به سمت تهراندشت حرکت کنید، باید مسیر اتوبان تهران کرج را طی نموده و سپس وارد اتوبان کرج قزوین شوید. پس از طی کردن مسافتی اندک، می توانید به جاده اختصاصی تهراندشت وارد شده و مسیر خود را تا رسیدن به تهراندشت ادامه دهید.

به طور کلی فاصله مرکز منطقه تهراندشت تا میدان آزادی تهران چیزی حدود 70 کیلومتر می باشد و بدون محاسبه ترافیک، حدود یک ساعت طول می کشد تا شما از تهران به تهراندشت برسید. البته اگر در مسیر با ترافیک مواجه شوید، ممکن است این مدت زمان به یک ساعت و نیم نیز افزایش پیدا کند.

توجه داشته باشید که مدت زمان فوق از میدان آزادی تهران محاسبه شده است و در صورتی که ساکن مناطق شرقی تهران مثل منطقه تهرانپارس باشید، مدت زمان رسیدن شما به تهراندشت حداقل تا نیم ساعت افزایش می یابد.

خرید ویلا در تهراندشت

در صورتی که قصد خرید ویلا در تهراندشت را دارید، می توانید جهت آگاهی از قیمت ها یا شرایط فروش با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس بگیرید.

 

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید