فاصله تهران تا سعید آباد کرج چقدر است؟

فاصله سعید آباد تا تهران

فاصله تهران تا سعید آباد هشتگرد

فاصله سعید آباد تا تهران یکی از آن مواردی است که افرادی که قصد خرید ویلا در سعید آباد را دارند، شدیدا به دنبال محاسبه دقیق آن هستند. معمولا ساکنین تهران مهمترین و اصلی ترین متقاضیان خرید ویلا در سعید آّباد بوده و مدت زمانی که طول می کشد تا از تهران به سعید آباد برسند برای آنها حائز اهمیت می باشد.

در ادامه این مطلب کاربردی و کوتاه از وبلاگ ملک مارکت قصد داریم تا دقیقا به شما بگوییم که فاصله تهران با سعید آباد چقدر است و چه مدت زمانی طول می کشد تا این مسیر را طی کنید.

بیشتر بخوانید: سعید آباد کجاست؟

فاصلهتهران تا سعید آباد کرج چقدر است؟

به طور کلی مسافت منطقه سعید آباد تا میدان آزادی تهران چیزی حدود 60 کیلومتر می باشد و بدون محاسبه ترافیک، حدود 50 دقیقه طول می کشد تا شما از تهران به سعید آباد برسید. البته اگر در مسیر با ترافیک روبرو شوید، ممکن است این مدت زمان به یک ساعت و نیم نیز افزایش پیدا کند.

توجه داشته باشید که مدت زمان فوق از میدان آزادی تهران محاسبه شده است و در صورتی که ساکن مناطق شرقی تهران مثل منطقه تهرانپارس باشید، مدت زمان رسیدن شما به سعید آباد حداقل تا نیم ساعت افزایش می یابد.

برای رفتن به سعید آباد شما باید اتوبان تهران کرج را ادامه داده تا به اتوبان کرج قزوین برسید. از اتوبان کرج قزوین باید مسیر خود را به سمت “خیابان چمران جنوب” تغییر داده تا به “میدان انقلاب” و پس از آن به “جاده قدیم قزوین” که به “جاده 32 قزوین” نیز معروف است برسید.

در جاده قدیم قزوین باید مسیر خود را به سمت شرق ادامه دهید تا پس از طی کردن حدود 2 کیلومتر به روستای خوش آب وهوای سعید آباد برسید.

خرید ویلا در سعید آباد

در صورتی که قصد خرید ویلا در سعید آباد را دارید، می توانید جهت آگاهی از قیمت ها یا شرایط فروش با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس بگیرید.

پیام بگذارید