سعید آباد هشتگرد کجاست ؟

سعید آباد کجاست

سعید آباد کجاست ؟

سعید آباد کجاست و چه آب و هوایی دارد؟ دسترسی سعید آباد به تهران چگونه است؟ چرا باید در سعید آباد ویلا بخریم؟ پاسخ تمامی این سوالات را در این مقاله از وبلاگ ملک مارکت به شما خواهیم گفت.

سعید آباد نام یک روستای خوش آب وهوا از توابع شهر هشتگرد در استان البرز است. این روستا که با نام های سعید آباد کرج، سعید آباد کردان، سعید آباد هشتگرد و سعید آباد ساوجبلاغ شناخته می شود، منطقه ای سرسبز و خوش آب و هواست که امروزه نظر بسیاری از پایتخت نشینان را جهت خرید ویلا به خود جلب کرده است. در ادامه قصد داریم تا به معرفی ویژگی های این منطقه بیشتر بپردازیم.

آب و هوای سعید آباد هشتگرد چگونه است ؟

روستای سعید آباد یکی از خوش آب وهوا ترین مناطق هشتگرد و ساوجبلاغ برای کشاورزی به حساب می آید. این روستا دارای آب وهوایی معتدل در تابستان و زمستانی نسبتا سرد در زمستان می باشد. در این منطقه و در فصل پاییز، بارش باران به میزان قابل ملاحظه ای مشاهده می شود و همین قضیه سبب شده تا سعید آباد از خاکی حاصلخیز برای کشاورزی و کاشت انواع گل و گیاه بهره مند باشد.

در این منطقه به دلیل آب وهوای ایده آل، باغ های فراوانی وجود داشته و کشاورزی وباغداری در آن رونق بالایی دارد. علاوه بر آب و هوای مطلوب منطقه، نزدیکی به رودخانه سرخاب از دیگر عوامل حاصلخیز بودن خاک سعید آباد و رونق باغداری در آن می باشد.

مسیر دسترسی به سعید آباد کرج کجاست ؟

به طور کلی فاصله سعید آباد تا تهران چیزی حدود 60 کیلومتر است. اگر ساکن تهران هستید و قصد سفر به سعید آباد را دارید، آسان ترین مسیر برای شما از سمت اتوبان تهران کرج است. برای رفتن به سعید آباد شما باید اتوبان تهران کرج را ادامه داده تا به اتوبان کرج قزوین برسید. از اتوبان کرج قزوین باید مسیر خود را به سمت “خیابان چمران جنوب” تغییر داده تا به “میدان انقلاب” و پس از آن به “جاده قدیم قزوین” که به “جاده 32 قزوین” نیز معروف است برسید.

در جاده قدیم قزوین باید مسیر خود را به سمت شرق ادامه دهید تا پس از طی کردن حدود 2 کیلومتر به روستای خوش آب وهوای سعید آباد برسید. حال که متوجه شدید سعید آباد کجاست و مسیر دسترسی به آن از سمت تهران چگونه است، بد نیست تا با ویژگی های این منطقه برای خرید ویلا نیز آشنا شوید.

فاصله تهران تا روستای سعید آباد البرز

 

چرا باید در سعید آباد ویلا بخریم ؟

 1. فاصله سعید آباد با تهران حدود 60 کیلومتر و دسترسی به آن آسان است، از این رو یکی از ایده آل ترین مناطق برای پایتخت نشینان جهت خرید ویلاست.
 2. سعید آباد دارای آب و هوای معتدلی می باشد و تابستان های خنک و پاییز پر بارانی دارد.
 3. خاک سعید آباد به دلیل قرارگیری در مجاورت رودخانه سرخاب و آب وهوای پر بارشی که دارد، بسیار حاصلخیز بوده و برای کشاورزی و کشت انواع گل و گیاه ایده آل می باشد.
 4. سعید آباد منطقه ای دنج و آرام در ساوجبلاغ است و می توانید به دور از دغدغه های شهری، اوقات فراغت و تعطیلات خود را در این منطقه سپری کنید.
 5. دسترسی به منابع آبی در سعید آباد مناسب بوده و این قضیه به رونق باغداری در این منطقه کمک کرده است.
 6. قیمت زمین و ویلا در سعید آباد به مراتب ارزان تر از کردان و تهراندشت می باشد و شما می توانید با قیمتی مناسب صاحب یک زمین یا باغ ویلا در این منطقه خوش آب و هوا شوید.

در تصویر می توانید به صورت کامل و جامع امکانات عمومی موجود در روستای سعید آباد هشتگرد اعم از مراکز دولتی مشخص را مشاهده نمائید.

امکانات عمومی موجود در روستای سعید آباد هشتگرد

خرید ویلا در سعید آباد

جهت خرید ویلا، زمین یا باغ ویلا در سعید آباد، یا آگاهی از قیمت ها و شرایط فروش، با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس بگیرید.

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید