بهترین منطقه سهیلیه کرج

بهترین منطقه سهیلیه کرج

بهترین منطقه سهیلیه کرج کجاست؟ کدام یک از مناطق مجاور سهیلیه کرج برای خرید ویلا بهترین گزینه می باشد؟ امکانات، آب وهوا و شرایط اقلیمی این مناطق چگونه است؟ قیمت زمین و ویلا در این مناطق چقدر است؟ در این مطلب از وبلاگ ملک مارکت قصد داریم تا بهترین منطقه سهیلیه کرج را برای خرید ویلا یا زمین با ذکر تمام ویژگی ها به شما معرفی کنیم.

سهیلیه کرج کجاست؟

سهیلیه منطقه ای بسیار خوش آب و هوا در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز می باشد. این شهرستان از 4 شهر تشکیل شده  که شهرک سهیله در بخش چهار باغ قرار گرفته است. وسعت منطقه سهیلیه کرج حدود 30 کیلومتر مربع است. این منطقه گردشگی به روستای سهیلیه معروف می باشد.

سهیلیه از نظر موقعیت جغرافیایی با طاووسیه، آغچه حصار، سرخاب و کردان همسایه است و دسترسی جاده ای مناسبی با شهرک ها و روستاهای اطراف خود دارد.

روستای سهیلیه کرج در استان البرز

 

اگر قصد خرید ملک در سهیلیه را دارید، پیشنهاد می شود صفحات مربطه را مطالعه نمایید: خرید ویلا در سهیلیه ، خرید زمین در سهیلیه .

 

معرفی بهترین منطقه سهیلیه کرج برای خرید ویلا

بهترین مناطق سهیلیه کرج برای خرید ویلا عبارتند از:

آغچه حصار

آغچه حصار روستایی از توابع بخش چهارباغ، دهستان رامجین در استان البرز است. این منطقه خوش آب وهوا دارای جمعیتی حدود 2000 نفر می باشد و یکی از مناطق مهم سهیلیه برای گردشگری و خرید زمین و ویلا محسوب می شود. این روستا به آغچه حصار کرج و آغچه حصار کردان معروف است.

از نظر موقعیت جغرافیایی با لشکرآباد، آران، عباس آباد بزرگ و رمنده همسایه است و دسترسی مناسبی به اطراف خود دارد.

روستای آغچه حصار کرج_رامجین

 

سرخاب

سرخاب روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ، دهستان سعید آباد در استان البرز است. بر اساس آخرین سرشماری جمعیت آن حدود 3000 نفر می باشد. روستای سرخاب آب و هوای ییلاقی و دلپذیری دارد. نام قدیمی آن سرخ آباد بوده است. و به بهشت ساوجبلاغ و نگین تهراندشت معروف است.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: آران، سعید آباد، اغلان تپه، عباس آباد بزرگ  همسایه است. شما می توانید به راحتی با وسیله نقلیه خود به روستاهای اطراف دسترسی داشته باشید.

روستای سرخاب سعید آباد کرج

 

شهرک زعفرانیه

شهرک زعفرانیه منطقه ای در شهرستان ساوجلاغ، بخش چهارباغ دهستان رامجین است. به دلیل آب وهوای مطبوع و خاک حاصلخیزی که دارد، در دو سه سال اخیر شدیداً مورد توجه ساکنین تهران و کرج جهت خرید ویلا یا باغ ویلا قرار گرفته است. شهرک زعفرانیه در سال های اخیر رشد فوق العاده ای داشته و ساخت و  ساز ویلاهای مدرن در این منطقه به شدت افزایش یافته است، به همین دلیل افرادی که قصد خرید یک ویلای مدرن در منطقه ای خوش آب و هوا را دارند باید حتما به  املاک این منطقه سر بزنند.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: زکی آباد، اقبالیه و یعقوب آباد همسایه است. می توانید به راحتی به مناطق اطراف دسترسی مناسبی داشته باشید.

شهرک زعفرانیه کرج

 

لشگر آباد

لشگرآباد کرج روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ بخش چهار باغ، دهستان رامجین در استان البرز است. جمعیت این روستا حدود 8000 نفر می باشد. لشکرآباد آب و هوای بسیار مناسب و خاک حاصلخیزی دارد که باعث شده کشاورزی و باغداری از رونق نیفتد. این روستا دارای آثار تاریخی و گردشگری متعددی است که می تواند برای هر گردشگری جذاب باشد.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: شهرک حمیدیه، شاهین ویلا، آران، باغستان همسایه است. دسترسی بسیار راحتی ار جاده های آسفالت شده دارید.

نقشه روستای لشکر آباد رامجین کرج

 

قاسم آباد گرجی

قاسم‌آباد کرج روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ بخش چهار باغ، دهستان رامجین در استان البرز است. جمعیت این روستا 1,928 نفر است. علت  وجود باغ های فراوان این منطقه، منابع آبی کاقی و خاک حاصلخیز است. کشاورزی و دامداری در این منطقه شغل اصلی مردم است.  قاسم آباد بهترین منطقه سهیلیه به لحاظ  دامپروری و تولید لبنیات است.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: عباس آبادبزرگ ،قاسم آباد آقا، سعید آباد  همسایه است. با وسیلیه نقلیه خود دسترسی راحت و مناسبی به مناطق اطراف خواهید داشت.

نقشه روستای قاسم گرجی کرج

 

سعید آباد

سعید آباد روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ، بخش مرکزی دهستان سعید آباد در استان البرز است. که با نام های سعید آباد کرج، سعید آباد کردان، سعید آباد هشتگرد و سعید آباد ساوجبلاغ نیز شناخته می شود. این منطقه به دلیل آب وهوای ایده آل و خاک مناسب، همواره مورد توجه خریداران باغ و ویلا قرار گرفته است.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: سرخاب، سهیلیه، حمیدیه و نوکند  همسایه است. با وسیلیه نقلیه به راحتی با مناطق اطراف در ارتباط هستید.

نقشه روستای سعید آباد کرج

 

زکی آباد

زکی آباد روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ، بخش مرکزی دهستان سعید آباد در استان البرز است. جمعیت آن 2500 نفر است. این منطقه دارای آب وهوایی معتدل و ییلاقی به حساب می آید.  زکی آباد کرج به دلیل شرایط جغرافیایی که دارد، منطقه ای مناسب برای خرید ویلای ییلاقی می باشد اما به دلیل کمبود منابع آبی، منطقه ایده آلی برای کشاورزی نیست.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: یعقوب آباد، زکی آباد و اغلان تپه همسایه است. دسترسی جاده ای مناسبی به مناطق اطراف دارید.

نقشه روستای زکی آباد کرج

اغلان تپه

اغلان تپه روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ، بخش مرکزی دهستان سعید آباد در استان البرز است. و دارای جمعیتی حدود 1700 نفر است. اغلان تپه نیز به دلیل آب و هوای مطبوعی که در بهار و تابستان دارد، مقصدی عالی برای گردشگری در فصول گرم سال است.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: رمنده، رامجین، آران و سرخاب همسایه است. دسترسی جاده ای مناسب و راحتی مناطق اطراف دارید.

نقشه روستای اغلان تپه کرج

 

سنقر آباد

سنقر آباد روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ، بخش مرکزی دهستان سعید آباد در استان البرز است. این منطقه دارای جمعیتی حدود 2000 نفر است و به دلیل آب و هوای معتدل و خاک حاصلخیزی که دارد، بهترین منطقه سهیلیه برای خرید ویلا با قیمت ارزان می باشد. کشاورزی و باغداری در سنقرآباد کرج رونق بالایی دارد.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: اقدسیه، طاووسیه، کردان و دهکده ورزشی چهار باغ  همسایه است. دسترسی جاده ای خوبی به مناطق اطرف خود دارد.

نقشه روستای سنقر آباد کرج

 

چهارباغ

چهارباغ روستایی از توابع شهرستان ساوجبلاغ، بخش مرکزی دهستان شهر هشتگرد در استان البرز است. که جمعیتی حدود 70 هزار نفر دارد. کشاورزی و باغداری در این منطقه به دلیل آب و هوای مطبوع و خاک ایده آلی که دارد، از رونق بالایی برخوردار است. چهار باغ کرج علاوه بر ویژگی های اقلیمی عالی، دارای مناطق گردشگری بسیاری نیز می باشد. چهارباغ از مناطق معروف سهیلیه برای خرید ویلا، زمین و باغ ویلا می باشد.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: سعید آباد، حاجی آباد، سرخاب همسایه است. دسترسی  مناسبی از طریق جاده به مناطق اطراف دارد.

چهارباغ کرج

 

شهرک کوروش سهیلیه

شهرک کوروش سهیلیه واقع در روستای نصرت آباد است. این روستا از توابع تنکمان جنوبی شهرستان نظر آباد (استان البرز) می باشد. به همین دلیل شهرک کوروش نظر آباد یا شهرک کوروش نصرت آباد معروف است. نظر آباد البرز  با مساحت 576 کیلومتر مربع دارای 2 بخش، 5 دهستان، 2 شهر و 52 آبادی است.

از نظر موقعیت جغرافیایی با: قشلاق محمد لو، اقبالیه و آفتاب  همسایه است. دسترسی  مناسبی از طریق جاده به شهر های اطراف دارید.

شهرک کوروش سهیلیه کرج

چگونه در بهترین منطقه سهیلیه کرج ویلا بخریم؟

حال که با مناطق شاخص سهیلیه کرج برای خرید ویلا آشنا شدید، انتخاب بهترین منطقه ویلایی در سهیلیه برای شما از میان مناطق فوق کار آسانی است. تمامی مناطقی که در این مطلب به شما معرفی شد؛ دارای مزایا و معایبی می باشند و با توجه به سلیقه و اهداف شما برای خرید ویلا یا زمین ویلایی، می توانید یکی از مناطق

 

خرید ویلا در بهترین منطقه سهیلیه کرج
سهیلیه کرج به دلیل ویژگی های اقلیمی و جغرافیایی و آثار گردشگری و تاریخی که دارد، در سالهای اخیر به یکی از مهمترین مقاصد گردشگران و ساکنین تهران و کرج برای خرید ویلا، باغ یا باغ ویلا تبدیل شده است..

جهت خرید ویلا، زمین یا باغ ویلا در بهترین منطقه سهیلیه، یا آگاهی از قیمت ها و شرایط فروش، با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس بگیرید.

 

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید
    تماس بگیرید 09129638971