مشکلات سهیلیه کرج

مشکلات سهیلیه کرج

مشکلات سهیلیه کرج و آگاهی از آنها برای افرادی که قصد خرید یا ساخت ویلا در این منطقه خوش آب و هوا را دارند بسیار ضروری و مهم می باشد. ما در این مطلب از وبلاگ ملک مارکت قصد داریم تا به معرفی چالش ها و مشکلات منطقه سهیلیه کرج برای ساکنین آن و راه حل های رفع این مشکلات بپردازیم.

عدم وجود امکانات رفاهی

یکی از مهمترین مشکلات ساکنین سهیلیه کرج، عدم دسترسی و نزدیکی امکانات رفاهی وخدماتی به ویلا یا شهرک آنها می باشد. یکی از نکاتی که شما به هنگام خرید یا ساخت ویلا باید حتما به آن توجه کنید، دسترسی ویلا یا شهرک شما به مراکز رفاهی، درمانی و خدماتی است.

راه حل: اگر منطقه مورد نظر را، قبل از اقدام به ساخت یا خرید ویلا، به خوبی بررسی کنید، قطعا با چنین مشکلی رو برو نخواهید شد.

دسترسی نامناسب

دسترسی محلی و سهولت مسیر رفت و آمد یکی دیگر از نکات مهمی است که باید قبل از خرید ویلا در سهیلیه کرج به آن توجه کنید، اگر ساکن تهران هستید، کدام مسیر به سمت سهیلیه کرج برای شما مناسب تر است و اگر ویلای شما در کدام نقطه از سهیلیه کرج واقع شده باشد رفت و آمد به آن برای شما ساده تر خواهد بود.

راه حل: برای جلوگیری از بروز  این مشکل می توانید از املاک منطقه قبل از خرید یا ساخت ویلا در سهیلیه، در مورد مسیرهای دسترسی و مناطق با دسترسی بهتر پرس و جو کنید و منطقه دلخواه خود را برای خرید یا ساخت ویلا انتخاب نمایید.

عدم وجود امنیت

امنیت ویلا یکی دیگر از مواردی است که ساکنین سهیلیه کرج در بدو ورود به این منطقه شدیداً از آن گله مند هستند. توجه داشته باشید که هنگام انتخاب ویلا باید به مواردی نظیر ارتفاع استاندارد دیوارها و نرده ها و وجود سیستم اطفای حریق و دزدگیر توجه نمایید چرا که سهیلیه کرج منطقه ای نوپا و رو به رشد بوده و شلوغی و تردد منطقه ای مانند کردان را ندارد و این ویژگی ها می تواند آن را به محلی مناسب برای سارقین و بزهکاران تبدیل کند.

راه حل: البته جای نگرانی نیست و در صورتی که ویلای شما مجهز به دزدگیر باشد و در مناطق حاشیه ای واقع نشده باشد، خطرات فوق به حداقل خود می رسد. وجود یک سیستم دزدگیر پیشرفته، سیستم دوربین مدار بسته و بهره مندی از دیوارها و نرده های بلند، می تواند تضمین کننده امنیت ویلای شما باشد.

امنیت ویلا

 

عدم وجود حریم خصوصی

حریم خصوصی یکی دیگر از آیتم هایی است که می تواند برای برخی از ساکنین سهیلیه کرج به یک مشکل بزرگ تبدیل شود. شما باید با توجه به سبک زندگی و اعتقاداتی که دارید جهت خرید یا ساخت ویلایی که حریم خصوصی شما را حفظ می نماید، اقدام کنید.

راه حل: اگر ویلای شما استخر دارد و قصد دارید همراه با خانواده خود در فصل تابستان از شنا و آب تنی در آن لذت ببرید، حتما باید دیوارها و نرده های مجاور ویلا را جوری تعبیه کنید تا هم امنیت شما حفظ شده و هم موجبات بر هم خوردن حریم خصوصی شما و دیگران نشود. حریم خصوصی شما با توجه به طرز فکر و اعتقادات شما و همچنین احترام به حقوق همسایگان تعیین می گردد.

اختلاف نظر با همسایه ها

سعی کنید قبل از خرید ویلا در یک منطقه، از وضع و اوضاع همسایگان خود نیز آگاه شوید. یکی از مشکلات بزرگ سهیلیه کرج، اختلاف میان همسایه ها با یکدیگر است. چرا که ممکن است هدف شما از خرید ویلا در سهیلیه کرج سپری کردن اوقات فراغت در نهایت آرامش و سکوت باشد، اما همسایگان شما قصد تفریح، مهمانی، خوشگذرانی و پایکوبی را داشته باشند و این مساله قطعا می تواند شما را دچار دردسر کند.

راه حل: برای جلوگیری از بروز  این مشکل می توانید از املاک منطقه قبل از خرید یا ساخت ویلا در سهیلیه، در مورد ساکنین و جو حاکم بر منطقه پرس و جو کنید و منطقه دلخواه خود را برای خرید یا ساخت ویلا انتخاب نمایید.

نورگیر نبودن ویلا

عدم دریافت نور مناسب مخصوصاً در فصل زمستان یکی دیگر از مشکلات سهیلیه کرج برای افرادی است که در آنجا ویلا خریده اند. نورگیر بودن یک ویلا می تواند سبب گرم تر بودن آن در فصل زمستان شود و در مواردی نظیر رشد و پرورش گل ها و گیاهان در ویلا و یا خشک کردن سریع تر لباس ها پس از شست و شو نیز به شما کمک کند.

راه حل: اگر هنگام انتخاب ویلا هوشمندانه عمل کنید و تمام جوانب امر را در نظر بگیرید، می توانید ویلایی با نورگیر عالی انتخاب کرده تا در فصل سرد سال که میزان تابش آفتاب کاهش می یابد؛ دچارمشکل نشوید.

مشکلات سهیلیه کرج

 

چگونه در سهیلیه کرج ویلای مناسب خود را پیدا کنیم؟

ملک مارکت مجموعه ای برگرفته از متخصصین و مشاورین برجسته در حوزه ساخت و کارشناسی ویلا با اشراف کامل بر منطقه سهیلیه کرج ، قادر خواهد بود تا ویلای دلخواه شما را با توجه به سلیقه شخصی و امکانات مد نظر شما در اسرع وقت انتخاب و به شما معرفی نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آخرین قیمت ویلا و رمین در منطقه سهیلیه کرج با ما تماس بگیرید.

 

خرید ویلا در سهیلیه کرج
سهیلیه کرج به دلیل ویژگی های اقلیمی و جغرافیایی و آثار گردشگری و تاریخی که دارد، در سالهای اخیر به یکی از مهمترین مقاصد گردشگران و ساکنین تهران و کرج برای خرید ویلا، باغ یا باغ ویلا تبدیل شده است..

جهت خرید ویلا در سهیلیه، خرید زمین در سهیلیه یا باغ در سهیلیه کرج، یا آگاهی از قیمت ها و شرایط فروش، با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس بگیرید.

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید