فاصله تهراندشت تا کرج چقدر است؟

فاصله تهراندشت تا کرج

فاصله تهراندشت تا کرج یکی از آن مواردی است که افرادی که قصد خرید ویلا در تهراندشت را دارند، شدیداً به دنبال محاسبه دقیق آن هستند. معمولا ساکنین کرج یکی از مهمترین و اصلی ترین متقاضیان خرید ویلا در تهراندشت بوده و مدت زمانی که طول می کشد تا از کرج به تهراندشت برسند برای آنها حائز اهمیت می باشد.

تهراندشت منطقه ای خوش آب و هواست که به لحاظ تقسیمات کشوری جزء توابع شهرستان ساوچبلاغ، بخش هشتگرد، شهر گلسار است. در ادامه این مطلب کاربردی و کوتاه از وبلاگ ملک مارکت قصد داریم تا دقیقاً به شما بگوییم که فاصله کرج با تهراندشت چقدر است و چه مدت زمانی طول می کشد تا این مسیر را طی کنید.

فاصله تهراندشت تا کرج چقدر است؟

مسیر حرکت از کرج به سمت تهراندشت به شرح زیر است:

در هر نقطه ای که هستید وارد اتوبان کرج_قزوین می شویم. کمی بعد از حصارک و کمالشهر، پل روستای کردان را به سمت جنوب خارج می شویم. 40 الی 50 کیلومتر به سمت جنوب حرکت می کنیم. و سپس وارد جاده قدیم کرج_قزوین می شویم. در ادامه پس از پیمودن 3 الی 4 کیلومتر به سمت غرب (قزوین) می رویم. اولین دور برگردان را دور می زنیم. کمی از مسیر برگشته و به پمپ بنزین می رسیم. جنب پمپ بنزین، جاده ای به سمت جنوب موسوم به تهراندشت است. این جاده منتهی به مناطق مهمی همچون سرخاب، نمکلان، آران و… است.

فاصله زمانی تهراندشت تا کرج حدود 27 دقیقه و فاصله مسافتی تقریباً 17 کیلومتر است. در نظر داشته باشید زمان و فاصله ای که مطرح شد؛ با توجه به مسیر های قابل دسترس و به صورت میانگین است که با توجه به باز بودن جاده یا وجود ترافیک مطرح شده است.

خرید ویلا در تهراندشت

در صورتی که قصد خرید ویلا در تهراندشت را دارید، می توانید جهت آگاهی از قیمت ها یا شرایط فروش با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس بگیرید.

 

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید