فاصله سهیلیه تا تهران چقدر است؟

فاصله سهیلیه تا تهران

فاصله سهیلیه تا تهران

فاصله سهیلیه تا تهران یکی از آن مواردی است که افرادی که قصد خرید ویلا در سهیلیه را دارند، شدیدا به دنبال محاسبه دقیق آن هستند. معمولا ساکنین تهران مهمترین و اصلی ترین متقاضیان خرید ویلا در سهیلیه بوده و مدت زمانی که طول می کشد تا از تهران به سهیلیه برسند برای آنها حائز اهمیت می باشد.

در ادامه این مطلب کاربردی و کوتاه از وبلاگ ملک مارکت قصد داریم تا دقیقا به شما بگوییم که فاصله تهران با سهیلیه چقدر است و چه مدت زمانی طول می کشد تا این مسیر را طی کنید.

بیشتر بخوانید: سهیلیه کجاست؟

فاصله سهیلیه تا تهران چقدر است؟

منطقه سهیلیه از سمت شمال به اتوبان کرج قزوین، از سمت جنوب به شهر اشتهارد، از سمت شرق به چهار باغ کرج و از سمت غرب به سعید آباد ساوجبلاغ منتهی می شود.

مسیر دسترسی به سهیلیه از سمت تهران این گونه است که شما باید اتوبان تهران کرج را پیموده و پس از رسیدن به شهر کرج، به جاده کرج هشتگرد وارد شوید. در حد فاصل مسیر کرج تا هشتگرد، با ورود به جاده اختصاصی سهیلیه، پس از طی مسافتی اندک می توانید به این منطقه خوش آب و هوا برسید.

به طور کلی فاصله منطقه سهیلیه کرج تا میدان آزادی تهران چیزی حدود 75 کیلومتر می باشد و بدون محاسبه ترافیک، حدود 1 ساعت و 10 دقیقه طول می کشد تا شما از تهران به سهیلیه برسید. البته اگر در مسیر با ترافیک روبرو شوید، ممکن است این مدت زمان تا حدودی نیز افزایش پیدا کند.

توجه داشته باشید که مدت زمان فوق از میدان آزادی تهران محاسبه شده است و در صورتی که ساکن مناطق شرقی تهران مثل منطقه تهرانپارس باشید، مدت زمان رسیدن شما به سهیلیه حداقل تا نیم ساعت افزایش می یابد.

خرید ویلا در سهیلیه

جهت خرید ویلا، زمین یا باغ ویلا در سهیلیه، یا آگاهی از قیمت ها و شرایط فروش، با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس بگیرید.

 

 

 

 

پیام بگذارید