فاصله سرخاب تا تهران چقدر است؟

فاصله سرخاب تا تهران

فاصله سرخاب تا تهران

فاصله سرخاب تا تهران یکی از آن مواردی است که افرادی که قصد خرید ویلا در سرخاب را دارند، شدیدا به دنبال محاسبه دقیق آن هستند. معمولا ساکنین تهران مهمترین و اصلی ترین متقاضیان خرید ویلا در سرخاب بوده و مدت زمانی که طول می کشد تا از تهران به سرخاب برسند برای آنها حائز اهمیت می باشد.

در ادامه این مطلب کاربردی و کوتاه از وبلاگ ملک مارکت قصد داریم تا دقیقاً به شما بگوییم که فاصله تهران با سرخاب چقدر است و چه مدت زمانی طول می کشد تا این مسیر را طی کنید.

بیشتر بخوانید: سرخاب کجاست؟

فاصله سرخاب تا تهران چقدر است؟

اگر از سمت تهران قصد حرکت به سمت سرخاب را دارید، ابتدا باید مسیر اتوبان تهران کرج را ادامه دهید و سپس به اتوبان کرج قزوین وارد شوید تا پس از طی حدود نیم ساعت به سرخاب برسید.

به طور کلی فاصله منطقه سرخاب تا میدان آزادی تهران چیزی حدود 80 کیلومتر می باشد و بدون محاسبه ترافیک، حدود 1 ساعت و 20 دقیقه  طول می کشد تا شما از تهران به سرخاب برسید. البته اگر در مسیر با ترافیک روبرو شوید، ممکن است این مدت زمان تا حدودی نیز افزایش پیدا کند.

توجه داشته باشید که مدت زمان فوق از میدان آزادی تهران محاسبه شده است و در صورتی که ساکن مناطق شرقی تهران مثل منطقه تهرانپارس باشید، مدت زمان رسیدن شما به سرخاب حداقل تا نیم ساعت افزایش می یابد.

اگر از شهر کرج قصد رفتن به سرخاب را دارید، با توجه به اینکه این کرج در شرق این منطقه قرار گرفته، شما باید از طریق اتوبان کرج قزوین و یا جاده قدیم قزوین به سمت سرخاب حرکت کنید. به طور کلی فاصله کرج با سرخاب حدود 30 کیلومتر می باشد.

خرید ویلا در سرخاب

جهت خرید ویلا، زمین یا باغ ویلا در سرخاب، یا آگاهی از قیمت ها و شرایط فروش، با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

پیام بگذارید