ویلای ارزان در سرخاب

ویلای ارزان در سرخاب

ویلای ارزان در سرخاب

ویلای ارزان در سرخاب و پیدا نمودن مناطقی در این ناحیه که بتوان ویلاهایی را با قیمتی پایین تر خریداری کرد، قدری سخت است. آلودگی هوا و ازدحام جمعیت در کلانشهری مانند تهران زندگی را برای مردم خسته کننده کرده، از این رو عده ای ترجیح می دهند ویلایی در منطقه ای خوش و آب مثل سرخاب که به تهران نزدیک هست را با قیمتی ارزان خریداری کنند و به دور از هر گونه آلودگی و شلوغی به استراحت و گذران اوقات فراغت در آن بپردازند.

ما در این مقاله از وبلاگ ملک مارکت قصد داریم که ضمن آشنا نمودن شما عزیزان با خصوصیات و ویژگی های روستای سرخاب، به دلایل و چرایی خرید ویلا در این منطقه بپردازیم و در نهایت چند منطقه از سرخاب که ویلا با قیمت ارزان تری در آنها خرید و فروش می شود را نیز به شما معرفی کنیم، پس تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

سرخاب کجاست؟

اگر خواهان خرید ویلای ارزان در سرخاب هستید، بهتر است که با موقعیت جغرافیایی، شرایط آب و هوایی و مسیرهای دسترسی به این روستا به عنوان آیتم های تاثیر گذار در خرید، آشنا شوید.

سرخ آباد که بیشتر افراد آن را با نام سرخاب می شناسند منطقه ای ییلاقی در استان البرز می باشد که در قسمت جنوبی تهراندشت از توابع شهرستان ساوجبلاغ واقع شده است. سرخاب با آب و هوایی مطبوع و فضایی سرسبز توانسته افرادی بی شماری را از تهران و کرج به سمت خرید ویلا در این منطقه بکشاند. این منطقه به لطف برخورداری از بارش های خوب و همچنین خاک حاصلخیز، دارای زمین های قابل کشت و باغ های فراوانی است.

سرخاب در 80 کیلومتری تهران و 30 کیلومتری کرج واقع شده است و اگر بخواهید که از سمت تهران وارد این منطقه شوید، می توانید مسیر اتوبان تهران کرج را درپیش بگیرید تا به اتوبان کرج قزوین برسید، پس از حدود 30 کیلومتر رانندگی در این اتوبان، به منطقه سرخاب خواهید رسید.

چرا باید در سرخاب ویلا بخریم؟

در ادامه با بیان چند دلیل که در واقع خصوصیات و ویژگی های منطقه سرخاب هستند، به شما خواهیم گفت که چرا سرخاب منطقه ای مناسب برای خرید ویلای ارزان می باشد.

 ویلای ارزان سرخاب

رونق باغداری و کشاورزی

گذر رودخانه کردان از شرق سرخاب و بارش خوب نزولات آسمانی به خصوص در فصل پاییز و زمستان، سرخاب را به منطقه ای با منابع آبی فراوان تبدیل نموده است. در کنار وجود منابع آبی، خاک این منطقه نیز برای کاشت و پرورش انواع محصولات زراعی و باغی بسیار مناسب است و این عوامل موجب شده تا سرخاب از نظر کشاورزی و باغداری بسیار پر رونق باشد.

مسیر رفت و آمد خوب

یکی از آیتم های مشوق برای خرید ویلای ارزان در سرخاب ، برخورداری از مسیری سر راست و راحت می باشد، طوری که اگر فردی بخواهد از تهران و یا کرج خود را به سرخاب برساند بدون کوچکترین سر درگمی و پیچ و خم اضافی در مسیر می تواند وارد این روستا شود.

از نظر زمانی، فاصله سرخاب با کرج 30 دقیقه و با تهران حدود یک ساعت و 20 دقیقه است. اگر می خواهید از تهران به سمت این منطقه سرسبز حرکت کنید، باید ابتدا وارد اتوبان تهران کرج شوید، پس از پیمودن چندین کیلومتر از این مسیر، به اتوبان کرج قزوین خواهید رسید که با ادامه مسیر و طی نمودن حدود 30 کیلومتر، به جاده اصلی روستای سرخاب می رسید.

آب و هوای مطبوع

یکی از عمده دلایلی که موجب شده تا ساکنین کلانشهر تهران و یا کرج به دنبال خرید ویلای ارزان در سرخاب باشند، وجود آب و هوای پاک و مطبوع این روستاست. هوای شهر تهران و کرج به دلیل دود ناشی از وسایل نقلیه و همچنین فعالیت کارخانجات بسیار آلوده و ناپاک می باشد، از این رو افراد بسیاری به دنبال منطقه ای هستند که از آلودگی و ناپاکی هوا به دور باشد، که سرخاب با داشتن آب و هوایی مطبوع و سالم توانسته یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

اگر بخواهیم آب و هوا در سرخاب را وصف کنیم، می توان گفت که سرخاب منطقه ای سرسبز، ییلاقی و معتدل است و از نظر اقلیم آب و هوایی، تابستان هایی خنک و زمستان هایی با سرمای ملایم دارد.

تنوع قیمت ویلا

یکی از ویژگی های خوب این منطقه، برخورداری از تنوع بالای قیمت ویلا می باشد. از این رو می توان انواع ویلای گران، متوسط و ارزان قیمت را در سرخاب جستجو مشاهده کنید. سرخاب مناطقی دارد که همه افراد با هر بودجه ای به راحتی می توانند ویلایی ارزان قیمت در  آن برای خود خریداری نمایند.

در کدام مناطق سرخاب می توان ویلای ارزان خرید؟

سرخاب منطقه ای سرسبز و ییلاقی است که در سال های اخیر از سوی ساکنین تهران و کرج به عنوان ناحیه ای مناسب برای گذراندن یک زندگی آرام و به دور از هر گونه آلودگی و سر و صدا مورد توجه قرار گرفته است. پیدا نمودن ویلای ارزان در سرخاب کار چندان سختی نیست چرا که قیمت ویلا در سرخاب تنوع بالایی دارد و به راحتی نیز می توان ویلاهایی با قیمت مناسب در آن را خریداری کرد. نمکلان، حسین آباد و تنکمان از جمله مناطقی در سرخاب هستند که انواع ویلا با قیمت ارزان در آن معامله می شود.

 ویلا سرخاب

نمکلان

نمکلان یکی از مناطق برای خرید ویلای ارزان در سرخاب می باشد که در دهستان سعید آباد از توابع شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفته است. این منطقه با روستاهای زیادی از جمله آران، حاجی آباد، ایقربلاغ، نوکند، قنبرآباد، سعیدآباد، قره قباد و حاجی بیک راه ارتباطی دارد. نمکلان از روستاهای کم جمعیت ساوجبلاغ است که در حال حاضر 500 نفر سکنه دارد.

فاصله نمکلان تا تهران حدود 80 کیلومتر است و از راه دسترسی آسانی نیز برخوردار می باشد. از سمت کرج به نمکلان 3 مسیر وجود دارد که طولانی ترین مسیر در حدود 45 دقیقه شما را به نمکلان می رساند. اگر از تهران قصد حرکت به سمت نمکلان را دارید، پس از پشت سر گذاشتن اتوبان تهران کرج و سپس کرج قزوین می توانید وارد جاده سرخاب شوید و از طریق همین جاده به نمکلان بروید.

نمکلان از آب و هوایی بسیار خوب و معتدل برخوردار است اما به دلیل پایین بودن حاصلخیزی خاک، کشاورزی و باغداری در آن چندان رونق دارد، که دلیل عمده ارزان بودن زمین در نمکلان نیز همین موضوع می باشد.

حسین آباد

حسین آباد همانند نمکلان از جمله مناطقی در سرخاب است که می توان ویلای ارزان در آن خریداری کرد. این روستا نیز در استان البرز واقع شده است و از توابع شهرستان زیبای ساوجبلاغ به حساب می آید. حسین آباد با چندین ده از جمله اکبرآباد، اصغرآباد، ملک آباد و مهر شهر راه ارتباطی دارد.

از ویژگی های این منطقه، داشتن مسیری سر راست و آسان است. شما با کمتر از 20 دقیقه رانندگی از سمت کرج می توانید به حسین آباد برسید. همچنین حسین آباد به اتوبان کرج قزوین بسیار نزدیک است، از این رو افرادی که از تهران به سمت این روستا می آیند، با طی کردن چندین کیلومتر از اتوبان تهران کرج، به اتوبان کرج قزوین خواهند رسید و بعد از آن نیز با تغییر مسیر به سمت بلوار امام خمینی می توانند وارد روستای حسین آباد شوند. مشکلی که بیشتر مردم این روستا با آن دست و پنجه نرم می کنند؛ عدم توجه شهرداری به بهداشت منطقه است که موجب گلایه اهالی روستا نیز شده است.

تنکمان

تنکمان مثل حسین آباد و نمکلان جز مناطقی است که برای خرید ویلای ارزان در سرخاب می توانید روی آن حساب باز کنید. تنکمان که در نزدیکی، نجم آباد و نظر آباد قرار گرفته، در سال 1386 به یک منطقه شهری تبدیل شد و بر اساس آخرین سرشماری در سال 1395 حدود 4 هزار و 600 نفر جمعیت دارد.

تنکمان گرچه نوپاست اما از تاریخی غنی و کهن برخوردار می باشد و از گذشته این منطقه آثار باستانی ارزشمندی به جای مانده است. تنکمان زمین های مناسبی برای کاشت انواع محصول زراعی دارد و مسیر دسترسی به آن بسیار آسان است. فاصله تهران تا تنکمان 87 کیلومتر می باشد و ساکنین تهران برای رسیدن به این روستای خوش آب وهوا باید 1 ساعت و نیم در راه باشند.

تنکمان

خرید ویلای ارزان در سرخاب با ملک مارکت

جهت خرید ویلا، زمین یا باغ ویلای ارزان در سرخاب و یا آگاهی از قیمت ها و شرایط فروش، با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس بگیرید.

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید