پروژه های پیش فروش در چیتگر کدام است؟

پروژه های پیش فروش در چیتگر

پروژه های پیش فروش در چیتگر

پروژه های پیش فروش در چیتگر را می توان بر اساس سازنده آن ها به دو دسته پروژه های تعاونی ساز و پروژه های شخصی ساز طبقه بندی کرد که هر یک از آن ها ویژگی ها و شرایط خاص خود را دارا می باشند. پیش فروش پروژه های تعاونی ساز به دو صورت فروش سهام و یا خرید امتیاز چیتگر صورت می گیرد اما پیش فروش برج های شخصی منطقه 22 باتوجه به قیمت و میزان پیشرفت پروژه انجام می شود.

منطقه چیتگر که از مناطق تازه تاسیس تهران به شمار می رود به سبب وسعت زیاد، طبیعت زیبا، موقعیت جغرافیایی مناسب و اماکن گردشگری فراوان مورد توجه سرمایه گذاران و سازندگان پروژه های مختلف قرار گرفته است از این رو برج های لوکس و شهرک های مسکونی بسیاری مدرنی در این منطقه در حال ساخت می باشند که بسیاری از آن ها قبل از اتمام کار نسبت به پذیره نویسی و پیش فروش اقدام می نمایند.

منطقه چیتگر تهران (منطقه 22) کجاست؟

منطقه 22 تهران که عموما با نام منطقه چیتگر شناخته می شود در شمال غرب تهران واقع شده است. این منطقه به دلیل آنکه از شمال به اتوبان شهید همدانی، از جنوب به آزادراه تهران کرج، از شرق به بزرگراه آزادگان و از غرب به پیکان شهر متصل می شود، از دسترسی بسیار مناسبی برخوردار است.

از آنجایی که هدف از تاسیس منطقه چیتگر کمک به جبران کمبودهای رفاهی سایر مناطق تهران و ایجاد قطب گردشگری در تهران عنوان شد، ساخت و سازهای فراوانی در این منطقه صورت پذیرفت و بسیاری از پروژه ها جهت تامین مالی پیش فروش شد، به همین دلیل پروژه های پیش فروش در چیتگر نسبت به سایر مناطق تهران با رشد قابل توجهی همراه شد.

معرفی پروژه های پیش فروش در چیتگر

به دلیل تعدد بالای پروژه های پیش فروش در چیتگر، کسب آگاهی درباره این پروژه ها، سازندگان و شرایط پیش فروش آن ها می تواند برای علاقه مندان به سرمایه گذاری در حوزه مسکن به ویژه در منطقه 22 تهران حائز اهمیت باشد به همین جهت قصد داریم در این مطلب به معرفی برخی پروژه های مسکونی در منطقه چیتگر بپردازیم.

پروژه مرواریدشهر

پروژه مرواریدشهر

پروژه مرواریدشهر یک شهرک مسکونی و مدرن می باشد که در ناحیه 3 منطقه 22 و مرز بین استان تهران و استان البرز واقع شده است. پروژه تعاونی ساز مرواریدشهر از 59 برج 21 تا 30 طبقه تشکیل شده که در مجموع شامل 9 هزار واحد مسکونی می باشد که تاکنون 8 برج این شهرک به بهره برداری رسیده و 16 برج در حال ساخت هستند. مابقی برج ها نیز در مرحله زمین و گودبرداری قرار دارند.

موقعیت مکانی ایده آل شهرک، آب و هوای خوب، دارا بودن طرح تفضیلی و مجوز بلندمرتبه سازی، رعایت اصول شهرسازی مدرن و امکانات رفاهی نظیر مجموعه های ورزشی، فضای سبز، مرکز آموزشی و پاساژها محلی سبب شده است تا شهرک مرواریدشهر در میان پروژه های پیش فروش در چیتگر مورد استقبال خریداران قرار گیرد.

پروژه نارنجستان

پروژه نارنجستان را می توان یک پروژه مسکونی تعاونی ساز و موفق در میان پروژه های پیش فروش در چیتگر نامید که شامل 4 فاز می باشد. پروژه های نارنجستان 1 متشکل از یک برج 10 طبقه 84 واحدی و نارنجستان 2 شامل 2 برج 14 طبقه 66 واحدی می باشد. هر دو فاز در بلوار کوهک واقع شده اند و زمان تحویل آن ها، پایان سال 1400 اعلام شده است.

پروژه نارنجستان 3 در شهرک مهسان و در جوار بزرگراه شهید خرازی واقع شده است. این بخش از پروژه شامل 2 برج 14 طبقه می باشد که در مرحله فوندانسیون قرار دارد و در نهایت نارنجستان 4 واقع در شهرک مرواریدشهر از 2 برج به هم پیوسته 16 طبقه ای تشکیل شده است که هر برج آن 144 واحد دارد.

پروژه شهرک امام رضا ارتش

پروژه شهرک امام رضا ارتش که از آن به عنوان یکی از زیباترین و مدرن ترین شهرک های مسکونی کشور نام برده می شود، از بزرگترین پروژه های در حال ساخت منطقه 22 می باشد که در ضلع غربی دریاچه چیتگر واقع شده و در میان پروژه های پیش فروش چیتگر با استقبال گسترده خریداران مواجه شده است.

این پروژه تعاونی ساز در 4 پهنه A و B و C وE در دست احداث است. در میان 21 برج پهنه A برج های پامچال و برج های ارکیده و در پهنه B برج های پروانه ای شکل در سال 1398 به بهره برداری رسیدند. عملیات ساخت پهنه C با 15 برج توسط تعاونی های مختلف ارتش در حال انجام است و پهنه E نیز در مرحله پیش فروش قرار دارد.

پروژه شهرک شهید خرازی

پروژه شهرک شهید خرازی از پروژه های مسکونی منطقه 22 می باشد که در مجاورت شهرک آتی شهر قرار گرفته است. این شهرک تعاونی ساز شامل 44 برج 32 طبقه است که هر طبقه آن از 8 واحد تشکیل شده است. در شهرک شهید خرازی در مجموع 8032 واحد مسکونی وجود دارد که زمان تحویل آن ها سال 1399 اعلام شده است.

شهرک شهید خرازی که زیر نظر 5 تعاونی وابسته به سپاه ساخته شده است دارای امکاناتی همچون سالن ورزش و اجتماعات، سرمایش و گرمایش مرکزی، شوتینگ، سیستم اعلام و اطفاء حریق و مانیتورینگ می باشد به همین دلیل در زمان پیش فروش یکی از گزینه های مناسب جهت خرید و سرمایه گذاری در میان پروژه های پیش فروش در چیتگر شناخته شد و توانست سود بالایی را برای خریداران به همراه داشته باشد.

پروژه شهرک شهید خرازی

پروژه آفتاب مهتاب

پروژه آفتاب مهتاب یک پروژه مسکونی و تجاری تعاونی ساز می باشد که در بلوار کوهک منطقه 22 در حال اجرا است. برج آفتاب مهتاب در قالب 2 برج 25 طبقه شامل 20 طبقه مسکونی، یک طبقه لابی و 4 طبقه پارکینگ می باشد.

از ویژگی های مهم پروژه آفتاب مهتاب می توان به پشتوانه اجرایی بالا، موقعیت مکانی، آب و هوای بسیار خوب و امکاناتی نظیر سالن اجتماعات، سالن ورزشی و هزارمتر واحد تجاری اشاره کرد. مشارکت اعضا در قدرالسهم تجاری این پروژه، یکی از ویژگی های مهم پروژه آفتاب مهتاب نسبت به سایر پروژه های پیش فروش در چیتگر می باشد که موجب بالا رفتن ارزش سهام اعضا شده و می تواند برای سرمایه گذاران بسیار حائز اهمیت باشد.

پروژه همسا

پروژه همسا در بلوار کوهک منطقه 22 در حال احداث است. این پروژه شخصی ساز مشتمل بر 8 طبقه مثبت بوده که حدود 100 واحد مسکونی را در خود جای داده است. پیش فروش این برج در اردیبهشت 1399 آغاز شد و مقرر شد که عملیات ساخت آن طی 36 ماه به پایان برسد.

موقعیت مکانی و دسترسی مناسب، استفاده از متریال باکیفیت و طراحی مدرن مطابق با استانداردهای جهانی از ویژگی های این پروژه محسوب می شود. همچنین در پروژه همسا علاوه بر واحدهای مسکونی، چند واحد تجاری نیز به صورت محدود در نظر گرفته شده است که می تواند برای ساکنین و سرمایه گذاران مورد توجه باشد و یک امتیاز ویژه برای این پروژه در میان پروژه های پیش فروش در چیتگر برشمرده شود.

پروژه برج تریتیوم

برج های مسکونی تریتیوم از پروژه های شخصی ساز منطقه 22 می باشد که در شهرک گلستان، ضلع غربی دریاچه چیتگر واقع شده است. این پروژه در قالب 2 برج 26 طبقه با مجموع 168 واحد در حال ساخت می باشد که موعد تحویل آن نیمه اول سال 1400 تعیین شده است.

موقعیت جغرافیایی عالی، چشم انداز بی نظیر، طراحی زیبا، متریال مرغوب و کیفیت ساخت بالا، امکاناتی نظیر استخر، سونا، جکوزی، سالن ورزشی، سالن اجتماعات و روف گاردن، قیمت قطعی و از همه مهم تر شرایط پرداخت منطقی سبب تمایز این پروژه در میان پروژه های پیش فروش در چیتگر شده و بر جذابیت سرمایه گذاری در آن افزوده است به طوری که خرید پروژه تریتیوم یک نوع سرمایه گذاری کوتاه مدت و زود بازده تلقی می شود.

پروژه برج های پارلمان

برج های پارلمان در شمال غربی دریاچه چیتگر و در مجاورت ایران مال واقع شده اند از این رو موقعیتی استثنایی جهت سکونت و سرمایه گذاری در این منطقه به شمار می روند. این مجموعه مسکونی شامل 3 بلوک می باشد که هر بلوک آن از دو برج 15 و 16 طبقه شرقی غربی تشکیل شده است.

مجتمع پارلمان را می توان لوکس ترین مجتمع مسکونی شخصی ساز منطقه 22 نامید زیرا 79 درصد از متریال مورد استفاده در ساخت و تجهیز آن از اروپا وارد شده است و استانداردهای بین المللی به لحاظ ایمنی و ساخت را دارا می باشد. موقعیت مناسب، ساختمان لاکچری و امکانات متنوع این پروژه سبب شد تا رقابت میان پیش فروش برج های پارلمان در مقایسه با سایر پروژه های پیش فروش در چیتگر سخت شود.

پروژه برج های پارلمان

پروژه برج آترا

برج مجلل آترا در بلوار کوهک منطقه 22 واقع شده است. این پروژه مسکونی در قالب یک برج 17 طبقه بسیار لوکس ساخته شده است که در مجموع دارای 87 واحد می باشد. باتوجه به اینکه زمان تحویل این برج طبق قرارداد میان سازنده و خریدار، سال 1399 عنوان شده است، می توان گفت که این برج هم اکنون به بهره برداری رسیده است.

قرارگیری در منطقه ای خوش آب و هوا و امکانات رفاهی فراوان نظیر سالن ورزشی، کافی شاپ، سالن اجتماعات و روف گاردن را می توان از عوامل موثر در موفقیت برج آترا در میان پروژه های پیش فروش در چیتگر دانست. همچنین این برج را می توان یکی از معدود پروژه های شخصی ساز چیتگر برشمرد که مورد تایید مشاورین و کارشناسان املاک منطقه می باشد.

پیام بگذارید