پیش فروش برج های شخصی منطقه 22

پیش فروش برج های شخصی منطقه 22

پیش فروش برج های شخصی منطقه 22

پیش فروش برج های شخصی منطقه 22 در سال های اخیر به سبب وجود انبوه سازان، برج سازان و شرکت های خصوصی متعدد در این منطقه رونق یافته است به همین دلیل افراد بسیاری تمایل دارند تا از پروژه های در حال ساخت این منطقه و شرایط پیش فروش آن ها آگاهی کسب نمایند.

در سال هایی که ساخت و ساز در منطقه 22 تهران تازه رونق گرفته بود، امکان رقابت میان سازندگان شخصی و تعاونی ها وجود نداشت زیرا تعاونی ها قادر بودند زمین هایی با قیمت پایین تر را خریداری کرده و با صرف هزینه ساخت کمتر، پروژه ها را اجرایی کنند از این رو سازندگان خصوصی تمایل زیادی به سرمایه گذاری و ساخت و ساز در این منطقه از خود نشان ندادند. اما رونق تدریجی منطقه 22 و رشد قیمت آپارتمان سبب ترغیب سازندگان شخصی و ایجاد رقابت میان پروژه های تعاونی ساز و شخصی ساز بر سر قیمت، شرایط فروش و کیفیت ساخت شد.

برج شخصی ساز چیست؟

منطقه 22 به سبب وسعت زیاد و موقعیت جغرافیایی مناسب خود مورد توجه سازندگان پروژه های مسکونی، اداری و تجاری متعددی قرار گرفته است. پروژه هایی که حدود 90 درصد از آن ها تعاونی ساز بوده و تنها حدود 10 درصد آن ها شخصی ساز هستند.

برج های شخصی ساز که توسط سازندگان شخصی و یا شرکت های خصوصی ساخته می شوند، در مقایسه با برج های تعاونی ساز از تعدد کمتر و قیمت بالاتری برخوردار هستند. از عوامل موثر بر قیمت بالای برج های شخصی ساز می توان به مواردی چون کیفیت بالای ساخت، مشخص بودن طبقه و تیپ واحد، قیمت قطعی آپارتمان، زمان تحویل دقیق، امکان دریافت ضرر و زیان در صورت تاخیر، بافت فرهنگی متنوع مالکان و تحویل سند سریع اشاره کرد. اما اجرای طرح پیش فروش برج های شخصی ساز منطقه 22 زمینه سرمایه گذاری و خرید آسان تر واحدهایی از این برج ها تسهیل می کند.

شرایط پیش فروش برج های شخصی ساز منطقه 22 چیست؟

به جرأت می توان گفت که پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 بیشتر از سایر مناطق تهران رونق دارد که باتوجه به شخصی ساز یا تعاونی ساز بودن پروژه، نحوه پیش فروش و شرایط آن متفاوت می باشد. در خصوص پروژه های تعاونی ساز پیش فروش با فروش سهام و یا امتیاز انجام می شود اما در مورد پروژه های شخصی ساز شرایط متفاوت است.

به منظور سرمایه گذاری مطمئن در طرح های پیش فروش برج های شخصی منطقه 22 ابتدا لازم است که خریدار درباره نام، نشان و سابقه کار سازنده تحقیقاتی را به عمل آورده و در مورد پروژه های ساخته شده، زمان تحویل و کیفیت ساخت آن ها آگاهی های لازم را کسب کند. سپس در خصوص قیمت تمام شده واحد مورد نظر و شرایط پرداخت آن نیز اطلاعاتی را به دست آورد و در نهایت پس از بررسی شرایط پیش فروش و نحوه پرداخت، نسبت به خرید اقدام نماید.

شرایط پیش فروش برج های شخصی ساز منطقه 22

معروف ترین برج های شخصی ساز منطقه 22 کدام است؟

پروژه های شخصی ساز لوکس و مدرنی در سطح منطقه 22 در مراحل مختلف ساخت قرار دارند که علاوه بر برخورداری از کیفیت ساخت بالا، از نظر اعتبار و امنیت معامله نیز از پروژه های خوب و مطمئن این منطقه به شمار می روند. به همین جهت افراد بسیاری به سرمایه گذاری و پیش خرید برج های شخصی منطقه 22 تهران علاقه مند هستند.

برج تریتیوم

پروژه تریتیوم از لوکس ترین پروژه های شخصی ساز منطقه 22 محسوب می شود که در شهرک گلستان واقع در ضلع غربی دریاچه شهدای خلیج فارس در حال اجرا است. این مجموعه شامل 2 برج 26 طبقه می باشد که هر یک از برج ها از 4 طبقه پارکینگ، یک طبقه لابی و مشاعات و 21 طبقه مسکونی تشکیل شده است. برج های تریتیوم از امکاناتی نظیر استخر، سونا، جکوزی، سالن ورزشی، سالن اجتماعات و سیستم اعلام و اطفاء حریق بهره می برند.

علاوه بر موارد ذکر شده می توان گفت که پروژه تریتیوم به دلیل داشتن قیمت قطعی و امکان واگذاری واحدها به صورت متری از شرایط پیش فروش مناسبی در طرح پیش فروش برج های شخصی منطقه 22 برخوردار است.

برج لبخند

برج لبخند یکی از شیک ترین برج های شخصی ساز منطقه 22 به شمار می رود که در شمال غربی دریاچه شهدای خلیج فارس در دست احداث می باشد. این برج در 18 طبقه مشتمل بر 15 طبقه مسکونی و 3 طبقه پارکینگ، انباری، لابی، رستوران و تجاری می باشد. همچنین برج لبخند از امکاناتی نظیر روف گاردن، فضای سبز با آلاچیق های بسیار زیبا، باربیکیو، سالن جلسه و همایش مجلل و آسانسورهای حمل بار برخوردار می باشد.

امکانات و ویژگی های برج لبخند در کنار داشتن پایان کار و سند تفکیکی تک برگ برای تمام واحدها پس از اتمام پروژه، زمینه مناسبی را برای سرمایه گذاری و شرکت در طرح پیش فروش برج های شخصی منطقه 22 فراهم می کند.

برج لبخند

برج کادوس

برج کادوس از پروژه های خاص منطقه 22 به شمار می رود که در بلوار کوهک و در نزدیکی مرکز خرید طوبی در دست ساخت می باشد. این برج 25 طبقه از 3 طبقه پارکینگ، یک طبقه لابی، 2 طبقه اداری و 19 طبقه مسکونی تشکیل شده است. در ساخت این برج از مصالح درجه یک و پلان و نقشه ای بدون عیب استفاده شده است که در کنار موقعیت مکانی مناسب، بر محبوبیت آن افزوده است.

برج شخصی ساز کادوس از امکاناتی نظیر سالن ورزشی، سونا، جکوزی، سالن بازی، روف گاردن، سیستم اعلام و اطفاء حریق و شوتینگ زباله برخوردار می باشد که سبب موفقیت چشمگیر این برج در زمان پیش فروش برج های شخصی منطقه 22 شده است.

برج آترا

برج آترا یکی از مجلل ترین برج های منطقه 22 که از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و دارای امتیازات و برتری هایی نسبت به دیگر برج های این منطقه می باشد. عملیات ساخت این برج شخصی ساز در بلوار کوهک مقابل مرکز تجاری طوبی در حال انجام است. برج آترا یک برج 17 طبقه مشتمل بر 3 طبقه منفی، یک طبقه لابی و 13 طبقه مسکونی می باشد.

برج آترا از امکاناتی نظیر لابی مجلل، سالن ورزشی، کافی شاپ، سالن اجتماعات، روف گاردن، سه لاین آسانسور و سیستم اعلام و اطفاء حریق در کل ساختمان بهره می برد که بر جذابیت سرمایه گذاری در این برج از طریق پیش فروش برج های شخصی منطقه 22 افزوده است.

برج باران

برج باران در قالب یک برج 26 طبقه در شهرک گلستان در دست ساخت است. در این برج شخصی ساز، 21 طبقه جهت ساخت واحدهای مسکونی، یک طبقه برای لابی و مشاعات پروژه و 3 طبقه برای پارکینگ و انباری در نظر گرفته شده است. این برج که در فاصله 800 متری از دریاچه شهدای خلیج فارس قرار دارد، از دسترسی مناسبی به بزرگراه های همت و حکیم برخوردار می باشد.

برج مسکونی باران دارای امکاناتی همچون باشگاه بدنسازی، سالن بیلیارد، سونا، جکوزی، روف گاردن، سالن اجتماعات و لابی مجلل می باشد از این رو جزء مجهزترین برج های این منطقه محسوب می شود که در پیش فروش برج های شخصی ساز منطقه 22 با استقبال گسترده خریداران رو به رو بوده است.

برج باران

برج ونوس

برج ونوس در بلوار کوهک، از محله های بسیار خوش آب و هوای منطقه 22، در حال اجرا می باشد. تعداد کل واحدهای برج 25 طبقه ونوس مشتمل بر 76 واحد مسکونی با متراژه های متفاوت است که برخی از آن ها از چشم انداز بسیار مناسبی بهره می برند.

امکانات متعدد برج ونوس در کنار کیفیت ساخت بالا و دسترسی مناسب آن، زمینه را برای فروش بیشتر واحدهای مسکونی این برج از طریق پیش فروش برج های شخصی منطقه 22 فراهم کرده است. از جمله این امکانات می توان به سالن ورزشی، سالن اجتماعات، سیستم سرمایش و گرمایش پکیج و چیلر، پوشش های ضد حریق و سیستم های هشدار دهنده آن، شوتینگ زباله و برق اضطراری اشاره کرد.

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید