پیش فروش آپارتمان در منطقه 22

پیش فروش آپارتمان در منطقه 22

پیش فروش آپارتمان در منطقه 22

پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 یکی از مواردی است که بسیاری از ساکنین تهران به دنبال آگاهی از شرایط آن هستند. منطقه 22 تهران که به منطقه چیتگر نیز معروف است، یکی از مناطقی  است که در چند سال اخیر با پیشرفت و رشد قابل توجهی در زمینه ساخت و ساز روبرو شده است. سرمایه گذاری های متعدد توسط سرمایه گذاران داخلی و خارجی در این منطقه سبب شده تا آینده منطقه 22 درخشان تر از سایر مناطق تهران باشد، به همین جهت افرادی که تصمیم به سرمایه گذاری در منطقه 22 گرفته اند، عمدتا به دنبال پیش خرید آپارتمان در این منطقه نیز هستند. در این مقاله قصد داریم تا شما را از شرایط پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 آگاه نماییم و روند خرید مسکن در این منطقه را برای شما تسهیل نماییم.

نحوه پیش فروش آپارتمان های تعاونی ساز در منطقه 22

منطقه 22 تهران غالبا منطقه ای تعاونی ساز می باشد و تعاونی ‌ها به دلیل ضوابط واگذاری آنها و اعضایی که عمدتا قبل از اتمام پروژه اقدام به فروش سهام خود می‌ کنند، دارای پروژه ‌های بسیاری می ‌باشند که قبل از تکمیل فروخته می‌ شوند. علی رغم اینکه واگذاری این امتیاز تعاونی ‌ها بر طبق اصول پیش فروش نیست، اما از آنها به عنوان پیش فروش نام برده می ‌شود. پیش خرید آپارتمان در منطقه 22 به دو دسته پیش خرید یا واگذاری سهام تعاونی‌ ها و پیش خرید شخصی ساز تقسیم می ‌گردد.

اعضای تعاونی باید در طول زمان ساخت پروژه، بسته به میزان پیشرفت و متراژی که سهم هر عضو می باشد، نسبت به پرداخت مبالغی که از سوی تعاونی اعلام می شود، اقدام نمایند. همچنین اعضای تعاونی این اختیار را دارند که حق عضویت خود را به فرد دیگری خارج از تعاونی بفروشند، که این مبلغ هیچ ارتباطی به هزینه های پروژه ندارد و فرد خریدار، به عنوان جایگزین عضو تعاونی شناخته می شود.

در گذشته و به علت توانایی تعاونی‌ها در خرید زمین‌ هایی با قیمت ارزان و هزینه ساخت پایین تر در قیاس با سازندگان شخصی، امکان رقابت بین سازندگان شخصی ‌ساز و تعاونی‌ ساز وجود نداشت و سازندگان خصوصی میلی به سرمایه ‌گذاری و ساخت و ساز در منطقه 22 نداشتند، اما به تدریج و با رونق گیری منطقه 22 و دریاچه چیتگر و رشد قیمت آپارتمان و زمین در منطقه 22، سازندگان شخصی و خصوصی نیز ترغیب به سرمایه گذاری در منطقه 22 شدند.

نحوه پیش فروش آپارتمان های شخصی ساز در منطقه 22

یکی از روش های رایج پیش فروش آپارتمان در منطقه 22، پیش فروش آپارتمان به صورت شخصی ساز می باشد. پیش فروش آپارتمان های شخصی ساز مزایای پر شماری در قیاس با پیش فروش و خرید امتیاز از تعاونی ها دارد.

آپارتمان در منطقه 22

از مهمترین مزایای پیش فروش آپارتمان های شخصی ساز در منطقه 22 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از متریال با کیفیت در روند ساخت آپارتمان ها
 • شفاف بودن نوع امکانات و کاربری واحد
 • قطعی بودن قیمت توافق شده
 • تحویل سر موقع و بی دردسر
 • پرداخت ضرر و زیان ناشی از دیرکرد تحویل
 • تحویل سند فوری پس از تسویه حساب
 • تنوع فرهنگی ساکنین به دلیل مالکیت شخص ساز

شاید تنها مزیت پیش فروش آپارتمان های تعاونی ساز در قیاس با آپارتمان های شخصی ساز، قیمت ارزان تر آنها باشد که البته با توجه به مزایای ذکر شده برای آپارتمان های شخصی ساز، قطعا می توان از این مورد نیز چشم پوشی کرد.

نحوه پیش فروش برج های تعاونی ساز در منطقه 22

نسبت پیش فروش آپارتمان های تعاونی ساز به شخصی ساز در منطقه 22 حدود 90 به 10 می باشد و از سمتی دیگر پروژ‌ه های تعاونی ساز به علت تعداد و تنوع بالا و قیمت ارزان تر معمولا نیاز اکثر خریداران و سرمایه گذاران منطقه 22 را مرتفع می سازند. ما به کسانی که قصد پیش خرید آپارتمان در منطقه 22 را دارند توصیه می کنیم که قبل از هر تصمیمی نسبت به صحت پروژه و رزومه سازنده خصوصی یا تعاونی مربوطه اطلاعات لازم را کسب کنند تا در دام کلاهبرداران گرفتار نشوند.

اکثر ساخت و سازها در منطقه 22 توسط تعاونی ‌های مسکن و ارگان های دولتی انجام می ‌گردد تا برای خدمه و کارکنان خود مسکنی ارزان و سهل را فراهم سازند، به همین جهت تنور پیش خرید آپارتمان در این منطقه هم اکنون بسیار داغ تر از مناطق دیگر تهران است. در نهایت باید بدانید که پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 مزایای بسیاری برای شما دارد که مهمترین این مزایا عبارتند از:

 • خرید ارزان تر مسکن در قیاس با سایر واحدهای نوساز در منطقه
 • پرداخت اقساطی و تدریجی پول آپارتمان
 • تنوع بالا در خرید و انتخاب آپارتمان با توجه به تعداد بالای سازندگان

کدام تعاونی ها اقدام به پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 می کنند؟

با توجه به ظرفیت بالایی که منطقه 22 دارد، تقریبا تمامی تعاونی های مسکن، شروع به برج سازی در پیرامون دریاچه چیتگر نموده اند. در این میان تعاونی هایی نظیر تعاونی عمران هادی، بنیاد تعاون سپاه، تعاونی مسکن ستاد کل نیرو‌های مسلح و تعاونی مسکن بتاجا جزء معتبر ترین تعاونی های فعال در منطقه 22 به شمار می روند. البته در کنار تعاونی های نام برده، پروژه های شخصی ساز معتبری نیز در منطقه 22 در حال تکمیل است که توصیه می کنیم با تحقیق و کسب اطلاعات کامل، جهت پیش خرید آپارتمان در پروژه های شخصی ساز اقدام نمایید.

تعاونی های معتبر منطقه 22

پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 با ملک مارکت

مجموعه ملک مارکت، به دلیل سابقه بالا در خرید و فروش انواع آپارتمان در منطقه 22، گزینه های متنوعی را جهت خرید و پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 به شما پیشنهاد می کند. در شرایطی که قصد پیش خرید آپارتمان در منطقه 22 را دارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از آخرین قیمت ها، با کارشناسین ما تماس بگیرید.

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید
  تماس بگیرید 09129638971