تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران

تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران

تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران

تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران را می توان بزرگترین سازندگان برج ها و پروژه های مختلف این منطقه نامید. با بررسی ساختمان های در حال ساخت و یا ساخته شده در منطقه 22 تهران به راحتی می توان دریافت که حدود 90 درصد این پروژه ها توسط تعاونی های مختلف ساخته شده اند و تنها حدود 10 درصد از آن ها شخصی ساز هستند. از این رو می توان اظهار داشت که تعاونی ها نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت این منطقه ایفا می کنند.

بررسی سابقه و خوش نام بودن تعاونی های فعال در منطقه 22 تهران می تواند در تصمیم گیری برای سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت پروژه های این منطقه بسیار موثر باشد. به همین دلیل شناخت نسبت به تعاونی های معتبر، بررسی سوابق کاری و پروژه های خاتمه یافته آن ها می تواند برای بسیاری از افراد حائز اهمیت باشد.

معرفی تمام تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران

خوشبختانه تعداد تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران کم نیست و پروژه های بزرگ و درخور توجهی نیز توسط این تعاونی ها ساخته شده و یا در دست ساخت می باشد. به همین منظور قصد داریم در این مطلب جهت آشنایی بیشتر با این تعاونی ها به معرفی آن ها بپردازیم.

شرکت تعاونی ابنیه آکام

تعاونی مسکن ابنیه آکام در سال 1396 تاسیس شد و توانست در مدت کوتاهی در میان تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران قرار گیرد. اولین پروژه تعاونی مسکن ابنیه آکام به نام مانیا در شهرستان نمک آبرود احداث شد و پس از آن این تعاونی فعالیت خود در منطقه 22 را با پروژه نارنجستان 1 در بلوار کوهک آغاز نمود. اما به دلیل تازه تاسیس بودن و عدم شناخت کافی، با استقبال خوبی مواجه نشد.

با این وجود به دلیل موقعیت مکانی و ویژگی های عمرانی مناسب، این پروژه با رشد قابل توجهی همراه شد و زمینه را برای آغاز پذیره نویسی پروژه نارنجستان 2 فراهم کرد که این بار با استقبال بیشتری همراه بود و به دلیل سرعت بالای کار، پروژه زودتر از موعد به خریداران تحویل داده شد. پس از آن پذیره نویسی و اجرای پروژه های نارجستان 3 در شهرک مهستان و نارنجستان 4 در شهرک مرواریدشهر در دستور کار این تعاونی قرار گرفت.

تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران

تعاونی ابنیه همت

تعاونی ابنیه همت که می توان آن را پرآوازه ترین تعاونی منطقه 22 برشمرد، در سال 1391 تاسیس شد و توانست در زمینه هایی همچون آبادانی و توسعه، پذیرش مشارکت سرمایه گذاری و استفاده از فناوری پیشرفته روز دنیا فعالیت نماید. این تعاونی فعالیت خود را با پروژه لوکس اداری تجاری لکسون آغاز کرد. این برج که دارای واحدهای اداری، تجاری و 3 طبقه هتل می باشد، به دلیل داشتن چشم انداز مناسب به دریاچه شهدای خلیج فارس، نسبت به سایر پروژه های این منطقه متفاوت تر است.

در میان پروژه های تعاونی ابنیه همت که جزء تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران شناخته می شود، می توان به پروژه فرزانگان در بلوار کوهک اشاره کرد که به سبب بهره مندی از چشم انداز دریاچه و پارک جنگلی چیتگر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر پروژه های ذکر شده، آسمان آبی، البرز، الوند و زاگرس دیگر پروژه های این تعاونی هستند.

تعاونی مسکن سپاشهر

تعاونی مسکن سپاشهر فعالیت خود را در سال 1396 با پروژه دیپلمات در میدان اصلی دریاچه شهدای خلیج فارس آغاز کرد. این تعاونی که از تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران محسوب می شود، در سال های اخیر بسیار پر کار بوده و تاکنون پروژه های مختلفی را اجرا کرده است. پروژه s2 معروف به سفیر و پروژه k2 یا کامرانیه در منطقه مرواریدشهر، پروژه های بعدی تعاونی مسکن سپاشهر در منطقه 22 هستند.

تعاونی مسکن سپاشهر که به خرید بهترین موقعیت و کمترین قیمت تراکم زمین شهرت دارد، پروژه های دیگری نظیر پروژه ایران بانک ملی در منطقه کوهک و پروژه فرشته الهیه برج های f7 و f8 را در منطقه مرواریدشهر در دست اجرا دارد.

تعاونی مسکن سپاشهر

تعاونی مسکن ارتش

تعاونی مسکن ارتش را می توان نیروی محرکه منطقه چیتگر برای جذب سرمایه برشمرد زیرا با سرمایه گذاری در پروژه شهرک چیتگر باعث رونق این منطقه شد. شهرک چیتگر در پهنه های a و b و c و e زیر نظر تعاونی مسکن ارتش از تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران در دست ساخت می باشد که با خرید و فروش به صورت قطعی و سهامی از چشم انداز بسیار خوبی برای سرمایه گذاری برخوردار است.

این پروژه با ساخت پهنه a یا بوستان با 21 برج آغاز شد و در سال 1398 به بهره برداری رسید. پهنه b شهرک چیتگر معروف به سروستان با 15 برج و پهنه c آن معروف به نارنجستان با 8 برج فازهای دیگر این شهرک را تشکیل می دهند. همچنین پهنه e یا گلستان نیز به صورت سهام های 50 متری و 20 متری توسط تعاونی مسکن ارتش معامله می شود.

تعاونی مسکن آرین سازه

نام تعاونی مسکن آرین سازه از مجاورت دریاچه شهدای خلیج فارس تا شهرک مرواریدشهر در بسیاری از پروژه های ساخته شده و یا در حال ساخت به گوش می رسد. این تعاونی که در رده تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران قرار می گیرد، در سال 1384 تاسیس شد و تا کنون در پروژه های بسیاری در این منطقه به عنوان سرمایه گذار، طراح و مجری مشغول فعالیت بوده است.

از خدمات ارائه شده توسط تعاونی مسکن آرین سازه در حوزه سرمایه گذاری می توان به مواردی همچون برآورد هزینه های سرمایه گذاری، برنامه ریزی، بررسی کامل خطرات و ریسک ها، میزان سودآوری و تامین منابع اشاره کرد. همچنین تعاونی آرین سازه پروژه های مسکونی، تجاری و اداری مختلفی همچون پهنه c شهرک چیتگر، بلوک های c و h، کنتراست مال، افرا، پردیس شرق، یاس 3 و ستین را طراحی و اجرا کرده است.

تعاونی ابنیه همسا

تعاونی ابنیه همسا را می توان یک تعاونی نوپا در منطقه 22 نامید که در سال 1398 با هدف کمک به بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی و همچنین کمک تعامل بین مشتریان و تعاونی تاسیس شد. این تعاونی در حال حاضر خدماتی همچون پیمانکاری، مدیریت اجرایی، پروژه های epc به ویژه پروژه های بلندمدت و انبوه سازی، طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی به روش طراحی و تامین ساخت، طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی به روش های مدیریت و ساخت و در نهایت مدیریت طرح را ارائه می دهد.

باتوجه به آنچه که بیان شد، تعاونی ابنیه همسا را به سبب ارائه خدمات متنوع عمرانی علیرغم نداشتن سابقه طولانی می توان در میان تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران قرار داد. پروژه همسا 1 واقع در بلوار کوهک با نمایی خاص و شکیل از پروژه های در حال احداث این تعاونی به شمار می رود.

تعاونی ابنیه همسا

تعاونی مسکن مهر آفرین

شرکت انبوه سازان مهر آفرین سازنده پروژه های مطرحی همچون پروژه آسمان یا منازل 4 و 6 طبقه شهرک شهید باقری و همچنین پروژه الماس بهداری مرواریدشهر در منطقه 22 می باشد که در سال 1395 تاسیس شد. این شرکت پس از کسب موفقیت در انجام پروژه های مذکور، به آغاز فعالیت در قالب یک شرکت تعاونی به نام تعاونی مسکن مهر آفرین اقدام کرد و توانست در مدت کوتاهی در میان تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران جای گیرد.

پروژه برلیان که در آینده به یکی از بهترن پروژه های مرواریدشهرتبدیل خواهد شد، اولین پروژه تعاونی مسکن مهر آفرین می باشد که در بلوک f1 این شهرک در حال احداث است. از مواردی که سبب برتری پروژه برلیان نسبت به پروژه های مشابه در این منطقه شده است می توان به اسکلت ضد زلزله، نمای ستاره شکل و چشم انداز ابدی به کوه های شمال بزرگراه همت اشاره کرد.

شرکت تعاونی نامی اریکه پارسیان

شرکت تعاونی نامی اریکه پارسیان با هدف استفاده از نیروی متخصص و جوان و همچنین استفاده از تکنولوژی های روز صنعت ساختمان و بهره گیری از فناوری های نوین در جهت ارتقاء کیفیت در کنار رعایت مقررات ملی ساختمان و همچنین اعتلای نظام بهره وری نیروی انسانی و افزایش اشتغال در سال 1389 تاسیس شد. این تعاونی توانست در این مدت، با اثبات حسن نیت خود در میان تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران جای گیرد.

اولین پروژه شرکت نامی اریکه پارسیان، برج 30 طبقه مروارید 1 می باشد که عملیات ساخت آن در سال 1393 آغاز شد و پروژه دوم این تعاونی نیز پروژه مروارید 2 نام دارد. پروژه میلان یا بقیه الله 3 دیگر پروژه این تعاونی می باشد که عملیات ساخت آن در سال 1399 در شهرک دانشگاه شریف آغاز شد و پیش بینی می شود در سال 1404خاتمه یابد.

شرکت تعاونی نامی اریکه پارسیان

تعاونی مسکن منابع انسانی شهرداری تهران

تعاونی مسکن منابع انسانی شهرداری تهران یکی از تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران محسوب می شود که در بلوار کوهک این منطقه اقدام به ساخت پروژه های مسکونی مدرن و بسیار خوش نقشه نموده است. پروژه مدیران از پروژه های در دست ساخت تعاونی مسکن منابع انسانی شهرداری تهران است که به دلیل داشتن سند تک برگ برای انجام معاملات و همچنین دارا بودن بهترین مشاعات در منطقه، از شهرت بالایی برخوردار می باشد.

پس از استقبال خریداران از پروژه مدیران، این تعاونی عملیات ساخت پروژه مدیران شهرداری 2 را در منطقه کوهک و در بلواری با پروژه های برند، برج های شناخته شده منطقه 22 و دسترسی آسان به مراکز تفریحی و تجاری آغاز نمود. این پروژه به دلیل فروش بالای خود توانست عنوان خوش فروش ترین پروژه این منطقه را کسب نماید.

فرم درخواست تماس
تماس بگیرید 09129638971