شهرک طاووسیه کرج کجاست ؟

شهرک طاووسیه کرج کجاست

شهرک طاووسیه کرج کجاست ؟

شهرک طاووسیه کرج کجاست ؟ چه آب وهوایی دارد؟ فاصله آن تا تهران چقدر است؟ وضعیت ملکیت و اسناد در این منطقه چگونه است؟ در این مقاله از وبلاگ ملکت مارکت قصد داریم تا به شما بگوییم که شهرک طاووسیه کرج کجاست و چه ویژگی هایی دارد.

شهرک طاووسیه، روستایی خوش آب وهوا از توابع بخش چهارباغ کرج می باشد. ساخت و ساز ویلا در این شهرک، به دلیل آب وهوای خوب و مسیرهای دسترسی آسانی که به کرج و تهران دارد، در سال های اخیر رونق بسیاری پیداکرده است، به نحوی که جمعیت هزار نفری این روستا در آخر هفته و ایام تعطیل، دو برابر می شود. حال که متوجه شدید شهرک طاووسیه کرج کجاست ، بد نیست تا با سایر ویژگی های این منطقه ییلاقی نیز بیشتر آشنا شوید.

مسیر دسترسی به شهرک طاووسیه کرج کجاست ؟

اگر قصد دارید تا از سمت تهران به سوی شهرک طاووسیه کرج حرکت کنید، از دو مسیر برای رسیدن به طاووسیه می توانید استفاده کنید. مسیر اتوبان تهران کرج و مسیر جاده قدیم کرج قزوین، دو مسیری است که شما را از تهران به شهرک طاووسیه کرج می رساند.

مناسب ترین مسیر اما شاید مسیر اتوبان تهران کرج باشد. شما باید مسیر اتوبان تهران کرج را تا رسیدن به شهر کرج ادامه دهید، سپس وارد اتوبان کرج قزوین شده و این اتوبان را تا رسیدن به پل کردان ادامه می دهید. پس از عبور از پل کردان، جاده علی خان سلطانی را ادامه دهید تا به شهرک طاووسیه کرج برسید.

آب و هوای شهرک طاووسیه کرج چگونه است؟

شهرک طاووسیه کرج منطقه ای سرسبز با آب و هوایی معتدل است. این منطقه دارای تابستان هایی خنک و زمستان هایی معتدل می باشد. سرمای زمستان در طاووسیه چیزی همانند سرمای زمستان در کرج است و چندان طاقت فرسا نیست. خاک منطقه طاووسیه بسیار حاصلخیز بوده و برای کشاورزی و باغداری ایده آل است. وجود منابع آبی کافی و خاک حاصلخیز سبب شده تا کشت انواع گل و گیاه و باغداری در این منطقه رواج بالایی داشته باشد.

وضعیت اسناد و ملکیت در شهرک طاووسیه کرج

عمده املاک نوساز موجود در شهرک طاووسیه کرج بر خلاف املاک قدیمی که دارای سند دفترچه ای بودند، از سند تک برگ و محضری برخوردار می باشند و شما می تواند با خیال آسوده جهت خرید ویلا در این شهرک خوش آب وهوا اقدام نمایید. اگر قصد خرید ویلا شهرک طاووسیه کرج را دارید، اصلا نیازی نیست تا شخصا جهت انجام مراحل انتقال سند اقدامی انجام دهید.

فقط کافیست تا با کارشناسین ما در ملک مارکت تماس گرفته و ما را از قصد خود بابت خرید ویلا در این منطقه آگاه سازید. از این پس تمامی مراحل خرید ویلا و انتقال یا ثبت سند را به ما بسپارید و در انتها، سند تک برگ ویلای دلخواه خود را از ما تحویل بگیرید.

نقشه شهرک طاووسیه کرج

با توجه به اطلاعاتی که در این مقاله درباره شهرک طاووسیه کرج به دست آورید و متوجه شدید که شهرک طاووسیه کرج کجاست و چرا برای خرید ویلا منطقه ای ایده آل است، بد نیست تا این منطقه را با جزئیات بیشتری از طریق یک نقشه بهتر رصد کنید.

نقشه شهرک طاووسیه کرج

چگونه در شهرک طاووسیه کرج ویلا بخریم؟

گروه مشاورین و مهندسین ملک مارکت به طور تخصصی در شهرک طاووسیه کرج به فعالیت مشغول است و اگر قصد خرید ویلا، باغ، زمین و باغچه با هر متراژی را در شهرک طاووسیه کرج دارید، فقط کافیست تا با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

 

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*