شهرک طاووسیه کرج کجاست ؟

شهرک طاووسیه کرج کجاست

شهرک طاووسیه کرج کجاست ؟ چه آب و هوایی دارد؟ فاصله آن تا تهران چقدر است؟ وضعیت ملکیت و اسناد در این منطقه چگونه است؟ در این مقاله از وبلاگ ملکت مارکت قصد داریم تا به شما بگوییم که شهرک طاووسیه کرج کجاست و چه ویژگی هایی دارد.

شهرک طاووسیه، روستایی خوش آب و هوا از توابع بخش چهارباغ کرج می باشد. ساخت و ساز ویلا در این شهرک، به دلیل آب و هوای خوب و مسیرهای دسترسی آسانی که به کرج و تهران دارد، در سال های اخیر رونق بسیاری پیدا کرده است، به نحوی که جمعیت هزار نفری این روستا در آخر هفته و ایام تعطیل، دو برابر می شود. حال که متوجه شدید شهرک طاووسیه کرج کجاست ، بد نیست تا با سایر ویژگی های این منطقه ییلاقی نیز بیشتر آشنا شوید.

نقشه طاووسیه چهارباغ البرز

 

موقعیت جغرافیایی طاووسیه کردان

موقعیت جغرافیایی شهرک طاووسیه بصورت زیر می باشد:

از شمال: با کردان، کوهسار، خوروین و آجین دوجین

از جنوب: با کوی بهروز، ملک آباد، سلطان آباد و رامجین

از شرق: با کمالشهر، آتشگاه، وینه، کندر و آرنگ

از غرب: با سعید آباد، سرخاب، بختیار و تنکمان

به دلیل آسفالت بودن جاده دسترسی راحتی به روستاها و شهرک های اطراف دارید.

 

فاصله زمانی و مسافتی طاووسیه ساوجبلاغ

در اینجا فاصله طاووسیه با چند منطقه نزدیک به این شهرک را مشخص کردیم.

فاصله طاووسیه تا کرج: برای رفتن به کرج یک مسیر در دسترس است. که به صورت تقریبی از نظر زمانی 19 دقیقه و از نظر مسافتی 65 کیلومتر در راه هستید.

فاصله طاووسیه تا تهران: برای حرکت کردن به مقصد تهران دو مسیر روی نقشه مشخص شده است. که به طور میانگین از نظر زمانی 1 ساعت و 14 دقیقه و از نظر مسافتی 65 کیلومتر در راه هستید.

فاصله طاووسیه تا کردان: برای رفتن به مقصد کردان یک مسیر جاده ای وجود دارد که به طور تقریبی می توان گفت بعد از 12 دقیقه رانندگی و پیمودن 6 کیلومتر رسیده اید.

 

املاک شهرک  طاووسیه

شهرک طاوسیه از نظر خرید و فروش ملک در شرایط خوبی قرار دارد. دلیل این موضوع مزیت ها و پتانسیل هایی است که این شهرک دارد. مزیت هایی از قبیل فاصله کم از پایتخت، آب و هوای ییلاقی و امکانات و… دور نمای این شهرک (و در کل منطقه ساوجبلاغ) هاکی از آن است که در آینده رشد خوبی به لحاظ امکانات و قیمت خواهد داشت.

 

مسیر دسترسی به شهرک طاووسیه کرج کجاست ؟

اگر قصد دارید تا از سمت تهران به سوی شهرک طاووسیه کرج حرکت کنید، از دو مسیر برای رسیدن به طاووسیه می توانید استفاده کنید. مسیر اتوبان تهران کرج و مسیر جاده قدیم کرج قزوین، دو مسیری است که شما را از تهران به شهرک طاووسیه کرج می رساند.

مناسب ترین مسیرها؛ شاید مسیر اتوبان تهران کرج باشد. شما باید مسیر اتوبان تهران کرج را تا رسیدن به شهر کرج ادامه دهید، سپس وارد اتوبان کرج قزوین شده و این اتوبان را تا رسیدن به پل کردان ادامه دهید. پس از عبور از پل کردان، جاده علی خان سلطانی را ادامه دهید تا به شهرک طاووسیه کرج برسید.

 

ویلا شهرک طاووسیه

ویلا های موجود در شهرک از همه رنج های قیمتی ساخته شده اند. قیمت ویلا در شهرک طاووسیه (امروز یکم تیر ماه 1400) از 4 میلیارد تومان می باشد. و میانگین قیمت ویلا در شهرک طاووسیه متری 7 ملیون تومان می باشد.

 

زمین شهرک طاووسیه

زمین های شهرک عمدتاً بصورت چهار دیواری در آمده اند. و سند دار نیز می باشند. این شهرک از ابتدای سال هایی که ساخته شده بصورت شهرکی و سند دار بوده است.

 

آب و هوای شهرک طاووسیه کرج چگونه است؟

شهرک طاووسیه کرج منطقه ای سرسبز با آب و هوایی معتدل است. این منطقه دارای تابستان هایی خنک و زمستان هایی معتدل می باشد. سرمای زمستان در طاووسیه چیزی همانند سرمای زمستان در کرج است و چندان طاقت فرسا نیست. خاک منطقه طاووسیه بسیار حاصلخیز بوده و برای کشاورزی و باغداری ایده آل است. وجود منابع آبی کافی و خاک حاصلخیز سبب شده تا کشت انواع گل و گیاه و باغداری در این منطقه رواج بالایی داشته باشد.

 

وضعیت اسناد و ملکیت در شهرک طاووسیه کرج

عمده املاک نوساز موجود در شهرک طاووسیه کرج بر خلاف املاک قدیمی که دارای سند دفترچه ای بودند، از سند تک برگ و محضری برخوردار می باشند و شما می تواند با خیال آسوده جهت خرید ویلا در این شهرک خوش آب وهوا اقدام نمایید.

اگر قصد خرید ویلا شهرک طاووسیه کرج را دارید، اصلا نیازی نیست تا شخصاً جهت انجام مراحل انتقال سند اقدامی انجام دهید.

فقط کافیست تا با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس گرفته و ما را از قصد خود بابت خرید ویلا در این منطقه آگاه سازید. از این پس تمامی مراحل خرید ویلا و انتقال یا ثبت سند را به ما بسپارید و در انتها، سند تک برگ ویلای دلخواه خود را از ما تحویل بگیرید.

 

مراکز عمومی وخصوصی در طاووسیه کردان

در تصویر زیر می توانید به صورت جامع و کامل امکانات عمومی موجود در روستای سرخاب کرج اعم از مراکز دولتی را مشاهده کنید.

مراکز عمومی و خصوصی در طاووسیه

 

چگونه در شهرک طاووسیه کرج ویلا بخریم؟

گروه مشاورین و مهندسین ملک مارکت به طور تخصصی در شهرک طاووسیه کرج به فعالیت مشغول است و اگر قصد خرید ویلا، باغ، زمین و باغچه با هر متراژی را در شهرک طاووسیه کرج دارید، فقط کافیست تا با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

 

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید
    تماس بگیرید 09129638971