بهترین شهرک تهراندشت کجاست؟

بهترین شهرک تهراندشت

بهترین شهرک تهراندشت میان کوچه های پوشیده از درختان بلند و باغ های میوه آن بنا شده است. تهراندشت که در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز قرار دارد، مسیر آن از اتوبان تهران کرج و پس از آن کرج قزوین و تنها با طی چند کیلومتر بعد از کرج، قابل دسترسی است.

تهراندشت که در پایین دست رشته کوه های البرز قرار دارد، تابستان هایش خنک و زمستان هایش معتدل است و به دلیل دسترسی بسیار خوب این منطقه به آب های زیرزمینی، خاک حاصلخیز آن پوشیده از درختان سرسبز می باشد به همین جهت تهراندشت را بهشت گمشده می نامند.

یکی از معروف ترین مناطق تهراندشت سرخاب است که لقب نگین ساوجبلاغ به آن داده شده است و بهترین شهرک تهراندشت نیز در این منطقه قرار دارد.

معرفی بهترین شهرک های ویلایی تهراندشت

خرید ویلا و زمین در تمامی مناطق تهراندشت هم به جهت بهره بردن از زیبایی های طبیعت و هم از جنبه سرمایه گذاری، بسیار ارزشمند است. بهترین گزینه جهت خرید زمین یا ویلا، همواره انتخاب بهترین آن هاست، از این رو شناخت بهترین شهرک تهراندشت می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

شهرک های ویلایی واقع در سرخاب، سعید آباد و اسماعیل آباد نسبت به شهرک های دیگر مناطق تهراندشت بهتر و گران تر هستند که در ادامه مطلب به معرفی برخی از آن ها می پردازیم.

شهرک ویلایی کارینا

شهرک کارینا در منطقه سرخاب تهراندشت واقع شده است. شهرک ویلایی کارینا که به باغستان کارینا نیز شهرت دارد در خیابان تهران، اصلی ترین خیابان تهران دشت قرار دارد و به جرأت می توان گفت که سرشناس ترین و بهترین شهرک تهراندشت است.

نقشه بسیار عالی و موقعیت مکانی شهرک و ویژگی های جغرافیایی منطقه، شهرک ویلایی کارینا را از سایر شهرک های تهراندشت متمایز می کند. نقشه این شهرک اندکی خاص و متفاوت است. وقتی وارد باغستان کارینا می شوید، یک خیابان اصلی در آن وجود دارد که تمامی ویلاها در این خیابان قرار گرفته اند و باید این خیابان را طی کنید تا بتوانید برای خروج دوباره به درب اصلی آن برسید. دسترسی این شهرک به اتوبان نیز بی نظیر است.

شهرک کارینا به دلیل قرارگیری در منطقه سرخاب از جاذبه های طبیعی این منطقه نظیر آب و هوای دلپذیر، باغ های پوشیده از درختان سرسبز و با طراوت بهره مند شده است. قرارگیری ویلاهای لوکس در این محیط زیبا و امکانات رفاهی فراوان موجود در شهرک، آن را به اقامتگاهی خاص جهت تفریح، استراحت و کسب آرامش تبدیل کرده است.

شهرک ویلایی کارینا

شهرک جهان ویلا

شهرک جهان ویلا یک شهرک ویلایی در منطقه تهراندشت است که در قسمت جنوبی جاده قدیم قزوین (جاده 32) در جاده سعید آباد و در فاصله ای حدود یک کیلومتری از پمپ بنزین تهراندشت قرار گرفته است. مناطقی چون سعید آباد، سرخاب، ایستگاه راه آهن هشتگرد، شهرک صنعتی نظر آباد، لشگر آباد، جاده سهیلیه، آغچه حصار، قاسم آباد آقا و عباس آباد بزرگ در نزدیکی شهرک جهان ویلا (مسعودیه) قرار دارند.

ایده ساخت و شهرت شهرک جهان ویلا به زمان شکل گیری شهر جدید هشتگرد در آزادراه کرج قزوین و همچنین ایجاد شهرک های صنعتی بسیار در این منطقه بر می گردد. در آن زمان رفت و آمد مردم به هشتگرد و تمایل به سکونت در آن افزایش یافت و در این میان ویژگی های بارز این منطقه نظیر آب و هوای مناسب، طبیعت زیبا و نزدیکی به شهرهای تهران و کرج سبب شد تا این منطقه به عنوان مکان مناسبی جهت تفریح و اقامت شناخته شده و شهرک های ویلایی بسیاری در مجاورت آن ساخته شود.

شهرک جهان ویلا که از آن با عنوان دهکده جهان ویلا نیز نام برده می شود، به دلیل نظم ساختاری کوچه ها و خیابان های آن، وجود ویلاهای لوکس و امکانات رفاهی فراوان می تواند به عنوان بهترین شهرک تهراندشت نیز شناخته شود.

شهرک جهان ویلا

بهترین شهرک های تهراندشت دارای چه امکاناتی می باشد؟

عواملی نظیر موقعیت مکانی، زیبایی های طبیعی و امکانات موجود در شهرک ها باعث تمایز آن ها می شود. بهترین شهرک تهراندشت نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست و علاوه بر دسترسی مناسب و طبیعت چشم نواز، دارای امکانات رفاهی مناسبی است تا بتوان اوقات خوشی را در آن جا سپری کرد.

اشتراک آب، برق، گاز و خط تلفن

امکاناتی نظیر اشتراک آب، برق، گاز و خط تلفن از امکانات اولیه و اساسی برای هر ویلا به شمار می رود و اقامتی خوش و بدون دغدغه را در ویلا ممکن می سازد. بسیار دیده شده که سازندگان ویلا جهت جلوگیری از پرداخت هزینه هنگام ساخت از ویلاهای اطراف به طور موقت آب و برق می گیرند و یا برخی از ویلاها به صورت اشتراکی از یک انشعاب استفاده می کنند که کاری درست نبوده و مشکلاتی را در پی دارد.

در بهترین شهرک تهراندشت هر ویلا به طور مستقل و قانونی از اشتراک آب، برق، گاز و خط تلفن بهره می برد.

استخر و جکوزی

تفریحات آبی جزء جدانشدنی اقامت در تهراندشت به خصوص در فصل های گرم سال است. هیچ منطقه ای در نزدیکی تهران به اندازه تهراندشت آفتاب خوبی ندارد. آفتاب تابستانی در تهراندشت از اوایل خرداد تا اواسط مهر ماه می درخشد و آب بازی و آفتاب گرفتن کنار آب را در هوای پاک و دل انگیز آن لذت بخش می سازد.

بسیاری از ویلاها در بهترین شهرک تهراندشت مجهز به استخر روباز و جکوزی هستند تا بتوان از آفتاب و هوای مطبوع این منطقه زیبا در روزهای گرم سال نهایت استفاده را برد.

استخر و جکوزی

سیستم تصفیه آب هوشمند برای استخرها

منطقه تهراندشت به دلیل دسترسی مناسب به منابع آب زیرزمینی فراوان با مشکلی از نظر تامین آب رو به رو نیست اما چون بیشتر آب مورد نیاز این منطقه از طریق حفر چاه های کم عمق به دست می آید، لازم است پیش از استفاده از سالم بودن آب اطمینان حاصل کرد.

با توجه به آنچه که بیان شد ممکن است برخی از ویلاهای ساخته شده در بهترین شهرک تهراندشت مجهز به سیستم تصفیه آب هوشمند برای تضمین سلامت آب مورد استفاده در استخرها و سایر مصارف باشند که یک ویژگی مثبت برای آن ها به شمار می رود.

باغچه اختصاصی برای هر ویلا

بسیاری از ویلاها علاوه بر ساختمان های زیبا و چشم نواز، باغچه های اختصاصی دارند که از درختان میوه، گل های زینتی و گیاهان مورد علاقه ساکنان آن ها پوشیده شده و در تمام فصل های سال زیبایی بهترین شهرک تهراندشت را چند برابر می کنند.

وجود این باغچه ها و رسیدگی به آن ها علاوه بر بهره مندی و لذت بردن از زیبایی های بصری، سبب آرامش ذهنی و افزایش انرژی و شادابی انسان شده و روح او را جلا می دهد.

سیستم حراست و نگهبانی 24 ساعته

در کنار تمامی ویژگی ها و امکانات شهرک های ویلایی در تهراندشت، آنچه که میان تمامی شهرک ها مشترک است، سیستم حراست و نگهبانی 24 ساعته آن ها است که یکی از اصلی ترین دلایل خرید ویلای شهرکی نیز به شمار می رود.

بسیاری از ساکنان ویلاهای بهترین شهرک تهراندشت، به طور دائم در ویلای خود اقامت نداشته به همین جهت اطمینان از امنیت ویلا در زمان عدم حضور آن ها بسیار برایشان اهمیت دارد. حضور نگهبان 24 ساعته، تامین کننده امنیت شهرک و حفظ و حراست از وسایل موجود در ویلاهای شهرک است.

پارکینگ، انباری و حیاط اختصاصی

پارکینگ، انباری و حیاط اختصاصی از دیگر امکاناتی است که در تمام ویلاهای بهترین شهرک تهراندشت وجود دارد. وجود پارکینگ مسقف در ویلا، امنیت اتومبیل را تضمین کرده و از آن در مقابل تابش آفتاب، باران و برف حفاظت می کند.

انباری هم به دلیل آن که محل بسیار مناسبی برای قرار دادن وسایل اضافی، ابزار باغبانی، دوچرخه و سایر وسایل بازی است، یک فضای مطلوب در ویلا به شمار می رود.  با در نظر گرفتن امکاناتی جهت نشستن در حیاط ویلا، می توان از آب و هوای خوب، آسمان پاک، صدای پرندگان و آرامش منطقه تهراندشت لذت برد.

پارکینگ اختصاصی

آلاچیق و باربیکیو

محوطه سازی، فضای یک ویلا را در بهترین شهرک تهراندشت دلنشین می سازد. وجود آلاچیق در محوطه ویلا علاوه بر زیبایی که به باغچه ویلا می بخشد، فضای مناسبی را هم برای نشستن و لذت بردن از هوای آزاد به دور از نور مستقیم آفتاب یا باران و برف فراهم می کند.

زندگی در آپارتمان ها امکان تهیه غذاهای کبابی بر روی آتش یا ذغال را محدود کرده است به همین دلیل بیشتر افراد در سفر و یا تفریح در نواحی خوش آب و هوا، ترجیح می دهند از طعم خوش غذاهای کبابی لذت ببرند. باربیکیوهایی در برخی از ویلاها برای این منظور ساخته شده است.

پارک و تاب و سرسره برای بازی کودکان

بیشتر کودکان علاقه زیادی به بازی در فضای باز دارند. بازی در محوطه ویلا خیال والدین آن ها را از بابت امنیت راحت می کند و به کودکانی که این روزها بیشتر اوقات خود را در آپارتمان می گذرانند و مشغول بازی با موبایل، کامپیوتر و یا تماشای تلویزیون هستند، فرصت لذت بردن از هوای تمیز و طبیعت زیبای تهراندشت را می دهد.

اختصاص محوطه ای در بهترین شهرک تهراندشت به عنوان پارک برای بازی کودکان و وجود تاب و سرسره می تواند اوقات خوشی را در مدت اقامت آن ها در این منطقه فراهم کند و خاطرات شیرینی را در ذهنشان حک کند.

سیستم دزدگیر و سیستم اطفای حریق اختصاصی

همانطور که پیشتر هم بیان شد، بسیاری از مالکان ویلا در بهترین شهرک تهراندشت، به طور دائم در ویلای خود سکونت ندارند و تنها در تعطیلات و یا روزهای پایانی هفته در آن جا اقامت می کنند، به همین دلیل ترجیح می دهند علاوه بر بهره مندی از وجود نگهبان شبانه روزی معتمد، از امکاناتی نظیر سیستم های دزدگیر و دوربین های مدار بسته نیز استفاده کنند.

همچنین جهت جلوگیری از وقوع حوادثی نظیر آتش سوزی و کاهش خسارت های ناشی از آن، سیستم های اطفای حریق برای هر ویلا به صورت اختصاصی در نظر گرفته شده است.

بهترین شهرک تهراندشت

خرید ویلا در بهترین شهرک تهراندشت

مجموعه ملک مارکت، به دلیل سابقه بالا در خرید و فروش انواع ویلا و زمین در منطقه تهراندشت، گزینه های متنوعی را جهت خرید ویلای شهرکی در منطقه تهراندشت به شما پیشنهاد می کند. در شرایطی که قصد خرید یک ویلای شهرکی و لوکس در تهراندشت را دارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از آخرین قیمت ها، با کارشناسین ما تماس بگیرید.

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید

  به سرمایه‌گذاری در منطقه علاقمند هسنتید؟

  شماره خود را وارد کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

  تماس بگیرید 09129638971