رستوران خوب در کردان کرج | معرفی بهترین رستوران های کردان کرج

31اردیبهشت1400
0 نظر
رستوران خوب در کردان کرج

رستوران خوب در کردان کرج

رستوران خوب در کردان کرج و یافتن جایی که بتوان در آن طعم اصیل غذاهای ایرانی را با بالاترین کیفیت در آب وهوای مطبوع کردان چشید، شاید کار دشواری به نظر برسد، اما نگران نباشید چرا که ما در این مقاله از وبلاگ ملک مارکت قصد داریم تا بهترین رستوران های ایرانی وسنتی کردان کرج را به شما معرفی کنیم.

معرفی بهترین رستوران های کردان

منطقه کردان به دلیل ماهیت ییلاقی که دارد، در تمام فصول سال پذیرای مسافرین و گردشگرین بسیاری از استان های مجاور و مخصوصا استان تهران می باشد. شاید اولین دغدغه این مسافرین و گردشگرین پس از ورود به کردان، یافتن یک رستوران با کیفیت برای خوردن یک غذای ایرانی و دلچسب در طبیعت و آب وهوای بی نظیر کردان باشد.

از این رو ما قصد داریم تا از میان رستوران های متعدد منطقه کردان سه رستوران با سه مدل غذای ایرانی متفاوت را به شما معرفی کنیم، رستوران هایی که کیفیت غذای آنها مورد تایید عموم گردشگران واقع شده و محبوبیت بالایی در میان سایر رستوران های این منطقه دارند.

آشکده کوهپایه

آشکده کوهپایه کردان

از وعده صبحانه شروع می کنیم، بدون شک آشکده های کردان کرج  در منطقه ساوجبلاغ شهره عام و خاص می باشند. اگر به دنبال یک آشکده خوب در کردان کرج برای وعده صبحانه می گردید، پیشنهاد ما به شما آشکده کوهپایه می باشد. این آشکده به طور تخصصی به ارائه آش رشته و آش شله قلمکار می پردازد و همه روز از ساعت 8 صبح درب آن به روی مشتریان برای صرف صبحانه باز است. شما می توانید برای وعده نهار نیز به این آشکده مراجعه و از آش های خوشمزه، جا افتاده  و داغ آن که به همراه تکه های نان بربری تازه برای شما آماده می شود، میل نمایید.

آشکده کوهپایه کردان

آشکده کوهپایه نبش میدان ولایت در بلوار شهدای کردان واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند رستوران گل محمدی، بانک ملی شعبه کردان، فروشگاه زنجیره ای رفاه شهدای کردان و باغ رستوران آبشار قرار گرفته است.

تلفن تماس: 09125685231

رستوران هزار و یک شب

رستوران هزار و یک شب کردان

بهترین انتخاب برای وعده نهار یا شام برای شما در کردان کرج، رستوران هزار و یک شب می باشد. این رستوران با ارائه غذاهای ایرانی با کیفیت بالا، در طبخ انواع کباب نیز تبحر خاصی دارد، به نحوی که اکثر مشتریان پس از فقط یک بار غذاخوردن در این رستوران، به مشتری همیشگی آن تبدیل می شوند. کباب لقمه، کوبیده گوسفندی، جوجه کباب، کباب برگ و شیشلیک از جمله کباب های ارائه شده در منوی این رستوران با کیفیت می باشند. اگر به دنبال یک رستوران خوب در کردان کرج برای سرو غذای ایرانی و انواع کباب هستید، رستوران هزار و یک شب را فراموش نکنید.

بهترین رستوران کردان

رستوران هزار و یک شب نبش میدان ولایت در بلوار شهدای کردان واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند کارخانه آرد سفید اکبری، باغ تالار مجلل آرکاد، بانک ملی شعبه کردان، فروشگاه زنجیره ای رفاه شهدای کردان و باغ رستوران آبشار قرار گرفته است.

تلفن تماس: 09351435834

دیزی و طباخی چهارفصل

دیزی و طباخی چهارفصل کردان

دیزی و طباخی چهارفصل، یک رستوران خوب در کردان کرج برای صرف یک نهار یا صبحانه کاملا ایرانی است. این دیزی سرا که شاید بهترین دیزی منطقه کردان در آن سرو می شود، علاوه بر صرف دیزی برای نهار، به طبخ کله پاچه برای وعده صبحانه نیز می پردازد. اگر عاشق خوردن یک کله پاچه خوشمزه و یا یک دیزی ایرانی اصیل هستید، دیزی و طباخی چهار فصل بهترین گزینه برای شماست.

دیزی و طباخی چهارفصل کردان

دیزی و طباخی چهارفصل در بلوار شهدای کردان بین مریم و عطری واقع شده است و به ‌صورت شبانه‌ روزی به مراجعه کنندگان سرویس می دهد. این دیزی سرا و طباخی از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه استارک، لوازم آرایشی بهداشتی سایه روشن، فست‌ فود گرگرو، پخش آب ببرگیر و سرای سنتی آقاجون قرار گرفته است.

تلفن تماس: 09122773743

پیام بگذارید