گلخانه در کردان کرج | معرفی بهترین گلخانه های منطقه کردان

گلخانه در کردان کرج

گلخانه در کردان کرج

گلخانه در کردان کرج محلی برای عرضه انواع گل ها، گیاهان آپارتمانی، نهال های میوه و درختچه های تزئینی می باشد. در منطقه کردان که به دلیل آب و هوای مساعد و خاک حاصلخیز آن، محل بسیار مناسبی برای کاشت و پرورش گل ها و گیاهان مختلف به شمار می رود، افراد بسیاری علاقه مند به تهیه خاک، کود، گلدان، لوازم باغبانی و انواع گیاهان و نهال های درختان هستند تا بتوانند آن ها را در باغ، باغچه و یا حیاط ویلای خود پرورش دهند و از زیبایی و محصولات آن ها بهره مند شوند.

شهرک های گلخانه ای دولتی و خصوصی و گلخانه های شخصی فراوانی در شهرستان ساوجبلاغ وجود دارد و از میان آن ها گلخانه در کردان کرج به دلیل اهمیت ویژه ای که در بخش کشاورزی، فضای سبز و فروش ملزومات باغ داری دارد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

معرفی بهترین گلخانه های منطقه کردان کرج

با مراجعه به یک گلخانه در کردان کرج می توان علاوه بر خرید گل ها و گیاهان مختلف، از تماشای آن همه رنگ و زیبایی که به روح انسان طراوت و شادابی می بخشد، غرق در آرامش و لذت شد. گلخانه های فراوانی در منطقه کردان کرج وجود دارد که قصد داریم در این مطلب به معرفی 3 گلخانه بنفشه جانان، مزرعه سبز و گلستان سرای یاس به عنوان بهترین گلخانه های کردان بپردازیم.

گلخانه مزرعه سبز

گلخانه بنفشه جانان

اگر تمایل دارید که در یک گلخانه در کردان کرج در میان انواع و اقسام گل های بنفشه آفریقایی قدم بزنید و از تماشای آن ها لذت ببرید و یا برای زینت بخشیدن به باغچه یا ساختمان خود از آن ها خریداری کنید، ما گلخانه بنفشه جانان را به شما پیشنهاد می کنیم. گلخانه بنفشه جانان در منطقه کردان، خیابان شهید صحرایی، بن بست بابونه واقع شده است و از لحاظ موقعیت جغرافیایی به مراکزی مانند رستوران گل محمدی کردان، بانک ملی، فروشگاه زنجیره ای رفاه و باغ رستوران آبشار کردان نزدیک است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ساعات فعالیت گلخانه بنفشه جانان و همچنین نحوه ارسال سفارشات به سراسر ایران، می توانید با شماره 09195202026 تماس حاصل فرمایید.

گلخانه مزرعه سبز

اگر بخواهیم یک گلخانه در کردان کرج را نام ببریم که انواع گیاهان آپارتمانی، کاکتوس ها، گل های فصلی، درختچه های زینتی و نهال های اصلاح شده را به فروش می رساند، می توانیم به گلخانه مزرعه سبز اشاره کنیم. برای رفتن به این گلخانه بسیار بزرگ از سمت کردان، کافیست در بلوار شهدای کردان حرکت کنید و خود را به جاده چندار برسانید، بعد از طی مسافت کوتاهی در این جاده، گلخانه جنب مصالح ساختمانی شاهین قابل مشاهده است.

گلخانه مزرعه سبز در تمامی روزهای هفته از ساعت 9 صبح تا 8 شب پذیرای مراجعه کنندگان محترم است و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با شماره تلفن 02644332519 تماس بگیرید.

گلستان سرای یاس

گلستان سرای نیز یک گلخانه در کردان کرج است که در جاده کردان و پیش از رسیدن به بلوار شهدای کردان، رو به روی املاک 110 واقع شده است و سرسبزی و طراوت آن چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. این گلخانه که محل تولید و عرضه انواع درختان مثمر و غیر مثمر، گل ها و گیاهان آپارتمانی و درختچه های تزئینی است، خدماتی نظیر طراحی فضای سبز در باغ ها و باغچه های منطقه کردان را نیز ارائه می دهد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ساعت کاری گلخانه سرای یاس و همچنین مشاوره در زمینه فضای سبز و گیاهان می توانید با شماره تلفن همراه 091343330927 ارتباط برقرار نمایید.

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید
    تماس بگیرید 09129638971