شهرک افشاریه کرج کجاست ؟

شهرک افشاریه کرج کجاست

شهرک افشاریه کرج کجاست؟ چه آب وهوایی دارد؟ فاصله آن تا تهران چقدر است؟ وضعیت ملکیت و اسناد در این منطقه چگونه است؟ در این مقاله از وبلاگ ملکت مارکت قصد داریم تا به شما بگوییم که شهرک افشاریه کرج  کجاست و چه ویژگی هایی دارد.

شهرک افشاریه کرج در واقع یک روستای خوش آب و هوا از توابع بخش چهارباغ کرج می باشد. جمعیت شهرک افشاریه حدود 400 نفر می باشد که در ایام تعطیل و آخر هفته، به دلیل هجوم گردشگران و مسافرین، تا دو برابر نیز افزایش می یابد. حال که متوجه شدید شهرک افشاریه کرج کجاست ، بد نیست تا با سایر ویژگی های این منطقه ییلاقی نیز بیشتر آشنا شوید.

 

مسیر دسترسی به شهرک افشاریه هشتگرد کجاست ؟

اگر قصد دارید از سمت تهران به سمت شهرک افشاریه کرج حرکت کنید، باید ابتدا وارد اتوبان تهران کرج شده و آن را تا رسیدن به شهر کرج ادامه دهید. پس از رسیدن به کرج، وارد اتوبان کرج قزوین شده و این اتوبان را تا رسیدن به پل کردان ادامه دهید. پس از عبور از پل کردان، وارد جاده علی خان سلطانی شده و این جاده را تا جایی ادامه دهید که به جاده قدیم هشتگرد برسید. پس از ورود به جاده قدیم هشتگرد، در کمتر از 5 دقیقه به سمت ورودی غربی شهرک افشاریه کرج می رسید و می توانید به این روستای خوش آب وهوا وارد شوید.

 

آب و هوای شهرک افشاریه چگونه است؟

به دلیل قرار گیری شهرک افشاریه در مجاورت منطقه خوش آب وهوای کردان، این منطقه نیز از آب وهوای معتدل و خاک حاصلخیزی برخوردار است و منطقه ای ایده آل برای کشاورزی و باغداری محسوب می شود.

شهرک افشاریه کرج به لحاظ آب وهوایی، منطقه ای خوش آب و هوا با هوایی معتدل در تابستان و سرمایی ملایم در زمستان است. افشاریه به دلیل آب و هوایی که دارد، دارای باغ ها و مناطق سرسبز فراوانی است که می تواند روح هر رهگذری را جلا دهد. در فصل تابستان، افشاریه دارای هوای معتدل و نسبتا خنکی می باشد و می تواند برای ساکنین تهران و حتی کرج، بهترین مکان برای دور شدن از شلوغی های شهری باشد.

 

وضعیت اسناد و ملکیت در شهرک افشاریه کرج

عمده املاک نوساز موجود در شهرک افشاریه کرج بر خلاف املاک قدیمی که دارای سند دفترچه ای بودند، از سند تک برگ و محضری برخوردار می باشند و شما می تواند با خیال آسوده جهت خرید ویلا در این شهرک خوش آب وهوا اقدام نمایید. اگر قصد خرید ویلا در شهرک افشاریه کرج را دارید، اصلا نیازی نیست تا شخصا جهت انجام مراحل انتقال سند اقدامی انجام دهید.

فقط کافیست تا با کارشناسین ما در ملک مارکت تماس گرفته و ما را از قصد خود بابت خرید ویلا در این منطقه آگاه سازید. از این پس تمامی مراحل خرید ویلا و انتقال یا ثبت سند را به ما بسپارید و در انتها، سند تک برگ ویلای دلخواه خود را از ما تحویل بگیرید.

 

نقشه شهرک افشاریه کرج

با توجه به اطلاعاتی که در این مقاله درباره شهرک افشاریه کرج به دست آورید و متوجه شدید که شهرک افشاریه کرج کجاست و چرا برای خرید ویلا منطقه ای ایده آل است، بد نیست تا این منطقه را با جزئیات بیشتری از طریق یک نقشه بهتر رصد کنید.

نقشه شهرک افشاریه کرج

چگونه در شهرک افشاریه کرج ویلا بخریم؟

گروه مشاورین و مهندسین ملک مارکت به طور تخصصی در شهرک افشاریه کرج به فعالیت مشغول است و اگر قصد خرید ویلا، باغ، زمین و باغچه با هر متراژی را در شهرک افشاریه کرج دارید، فقط کافیست تا با مشاورین ما تماس بگیرید.

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*