شهرک افشاریه کرج کجاست ؟

شهرک افشاریه کرج کجاست

شهرک افشاریه کرج کجاست؟ چه آب و هوایی دارد؟ فاصله آن تا تهران چقدر است؟ وضعیت ملکیت و اسناد در این منطقه چگونه است؟ در این مقاله از وبلاگ ملکت مارکت قصد داریم تا به شما بگوییم که شهرک افشاریه کرج  کجاست و چه ویژگی هایی دارد.

شهرک افشاریه کرج در واقع یک روستای خوش آب و هوا از توابع بخش چهارباغ کرج، دهستان رامجین می باشد. جمعیت شهرک افشاریه حدود 400 نفر می باشد که در ایام تعطیل و آخر هفته، به دلیل هجوم گردشگر ها و مسافر ها، تا دو برابر نیز افزایش می یابد. حال که متوجه شدید شهرک افشاریه کرج کجاست ، بد نیست تا با سایر ویژگی های این منطقه ییلاقی نیز بیشتر آشنا شوید.

نقشه افشاریه

 

مسیر دسترسی به شهرک افشاریه هشتگرد کجاست ؟

اگر قصد دارید از سمت تهران به سمت شهرک افشاریه کرج حرکت کنید، باید ابتدا وارد اتوبان تهران کرج شده و آن را تا رسیدن به شهر کرج ادامه دهید. پس از رسیدن به کرج، وارد اتوبان کرج قزوین شده و این اتوبان را تا رسیدن به پل کردان ادامه دهید. پس از عبور از پل کردان، وارد جاده علی خان سلطانی شده و این جاده را تا جایی ادامه دهید که به جاده قدیم هشتگرد برسید. پس از ورود به جاده قدیم هشتگرد، در کمتر از 5 دقیقه به سمت ورودی غربی شهرک افشاریه کرج می رسید و می توانید به این روستای خوش آب و هوا وارد شوید.

 

فاصله زمانی و مسافتی افشاریه کردان

در اینجا فاصله روستای افشاریه کردان با چند منطقه که بیشترین رفت و آمد را دارند مشخص کردیم.

فاصله فشاریه تا کرج: برای رفتن به کرج 2 مسیر در دسترس است. که به صورت تقریبی از نظر زمانی  23 دقیقه و از نظر مسافتی 19 کیلومتر در راه هستید.

فاصله افشاریه تا تهران: برای حرکت کردن به مقصد تهران 2 مسیر روی نقشه مشخص شده است. که به طور میانگین از نظر زمانی 1 ساعت و 23 دقیقه و از نظر مسافتی 69 کیلومتر در راه هستید.

فاصله افشاریه تا کردان: برای رفتن به مقصد کردان تنها 1 مسیر جاده ای وجود دارد که به طور تقریبی می توان گفت بعد از 19 دقیقه رانندگی و پیمودن 12 کیلومتر رسیده اید.

فاصله تهران تا شهرک افشاریه کردان

 

موقعیت جغرافیایی  افشاریه البرز

موقعیت جغرافیایی روستای افشاریه بصورت زیر می باشد:

از شمال: با کردان، چندار و کوهسار

از جنوب: با شهرک اقدسیه، کوی بهروز و سهلیه

از شرق: با دهکده طالقانی، رضوانیه و شهرک الهیه

از غرب: با سیف آباد، ناصر آباد و ینگی امام

به دلیل آسفالت بودن جاده دسترسی راحتی به روستاها و شهرک های اطراف دارید.

 

ویلا در شهرک افشاریه

شهرک افشاریه به این صورت طراحی شده است که یک خیابان اصلی به عنوان کمربند شهرک، از میانه شهرک می گذرد. کوچه های متصل به آن کاملاً منظم و اصولی ساخته شده اند.
این کوچه ها از ساختار نردبانی (یکی از ساختارهای مناسب در شهرک سازی) تبعیت می نمایند. بنابراین ویلاهای شهرک هم به همین ترتیب در قطعات با متراژ های متنوع بنا شده اند.
قطعات ۵۰۰ الی ۳۰۰ متری موجود متنوعی دارند.
همچنین امکاناتی از قبیل: استخر، آب، گاز، برق، سرمایش، گرمایش و درخت دار بودن و… در ویلاهای شهرک افشاریه هشتگرد متفاوت است.

 

قیمت ویلا در شهرک افشاریه

همانطور که گفته شد ویلا های شهرک از نظر متراژ و امکانات متنوع هستند و به همین ترتیب قیمت ویلا در شهرک افشاریه هم متنوع است. این قیمت گذاری وابسته به مواردی چون امکانات رفاهی، موقعیت مکانی و… می باشد.

 

آب و هوای شهرک افشاریه چگونه است؟

به دلیل قرار گیری شهرک افشاریه در مجاورت منطقه خوش آب و هوای کردان، به شهرک افشاریه کردان نیز معروف است. بنابر این منطقه ای با آب و هوای معتدل و خاک حاصلخیزی می باشد و خاک آن ایده آل برای کشاورزی و باغداری محسوب می شود.

افشاریه در تابستان خنک و معتدل است. و سرمایی ملایم در زمستان دارد، به همین دلیل دارای باغ ها و مناطق سرسبز فراوانی است که می تواند روح هر رهگذری را جلا دهد. گذراندن تعطیلات در باغ ها و فضای آرام می تواند برای ساکنین تهران و حتی کرج، بهترین شرایط برای دور شدن از شلوغی های شهری باشد.

 

وضعیت اسناد و ملکیت در شهرک افشاریه کرج

عمده املاک نوساز موجود در شهرک افشاریه کرج بر خلاف املاک قدیمی که دارای سند دفترچه ای بودند، از سند تک برگ و محضری برخوردار می باشند و شما می تواند با خیال آسوده جهت خرید ویلا در این شهرک خوش آب وهوا اقدام نمایید. اگر قصد خرید ویلا در شهرک افشاریه کرج را دارید، اصلا نیازی نیست تا شخصا جهت انجام مراحل انتقال سند اقدامی انجام دهید.

فقط کافیست تا با کارشناسین ما در ملک مارکت تماس گرفته و ما را از قصد خود بابت خرید ویلا در این منطقه آگاه سازید. از این پس تمامی مراحل خرید ویلا و انتقال یا ثبت سند را به ما بسپارید و در انتها، سند تک برگ ویلای دلخواه خود را از ما تحویل بگیرید.

 

زمین در شهرک افشاریه

برای افرادی که به دنبال ساخت ویلا دلخواه خود در شهرک افشاریه کرج  هستند، خرید زمین در شهرک افشاریه بهترین گرینه است. علت این انتخاب عالی وجود موارد زیر می باشد.

 • سند شش دانگ برای همه زمین ها
 • امکانات کامل رفاهی کامل
 • قطعات مهندسی سازی شده و منظم
 •  انشعاب آب، برق و گاز
 • تمام قطعات دارای مجوز ساخت و کاربری ویلایی برای تمام قطعه ها
 •  نگهبانی 24 ساعته و گیت ورود و خروج

شهرک ییلاقی افشاری با وجود تمام امکانات نام برده محبوبیت خاصی در میان مسافرها، علاقه مندان به ساخت ویلا و طراحی فضای سبز می باشد.

 

قیمت زمین در شهرک افشاریه

خرید زمین در افشاریه با هدف های مختلفی انجام می شود.  این اهداف می تواند برای کشاورزی یا سرمایه گذاری طولانی مدت باشد. که البته عده ای از خریداران با هدف ساخت ساز ویلا ها و شهرک‌‌ های مسکونی اقدام به خرید زمین می کنند. آنچه اهمیت دارد این است که بهترین گزینه‌ های خرید زمین را می‌توانید یا توجه به بودجه مالی خود  پیدا کنید.

قیمت باغچه در شهرک افشاریه کرج

همانطور که می دانید باغچه به معنای باغ با مساحت پایین تر است. قیمت گذاری باغچه بر اساس موارد زیر محاصبه می شود.

 • مساحت و به خصوص شکل هندسی زمین
 • سهمیه آب زمین (آبی و دیمی بودن زمین)
 •  میزان و کیفیت آب
 • نوع مالکیت از قبیل مشاعی، وقفی، ارثی و … و نداشتن معارض حقیقی و حقوقی
 • نوع اسناد مالکیت
 • دسترسی داشتن به منابع آبی جدید در آینده (مانند سدهای احداثی در منطقه)
 • برآورد ارزش درختان و گیاهان زینتی بر اساس سن آنها
 • قابلیت احداث ساختمان مسکونی
 • و….

 

نقشه شهرک افشاریه کرج

با توجه به اطلاعاتی که در این مقاله درباره شهرک افشاریه کرج به دست آورید و متوجه شدید که شهرک افشاریه کرج کجاست و چرا برای خرید ویلا منطقه ای ایده آل است، بد نیست تا این منطقه را با جزئیات بیشتری از طریق یک نقشه بهتر رصد کنید.

نقشه شهرک افشاریه کرج

 

مراکز عمومی و خصوصی
در تصویر زیر می توانید به صورت جامع و کامل امکانات عمومی موجود در روستای افشاریه کرج اعم از مراکز دولتی را مشاهده کنید.

مراکز دولتی و خصوصی شهرک افشاریه

 

چگونه در شهرک افشاریه کرج ویلا بخریم؟

گروه مشاورین و مهندسین ملک مارکت به طور تخصصی در شهرک افشاریه کرج به فعالیت مشغول است و اگر قصد خرید ویلا، باغ، زمین و باغچه با هر متراژی را در شهرک افشاریه کرج دارید، فقط کافیست تا با مشاورین ما تماس بگیرید.

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید