شهرک کامرانیه کرج کجاست ؟

شهرک کامرانیه کرج کجاست

شهرک کامرانیه کرج کجاست ؟ چه آب و هوایی دارد؟ فاصله آن تا تهران چقدر است؟ وضعیت ملکیت و اسناد در این منطقه چگونه است؟ در این مقاله از وبلاگ ملکت مارکت قصد داریم تا به شما بگوییم که شهرک کامرانیه کرج کجاست و چه ویژگی هایی دارد.

شهرک کامرانیه هشتگرد نقطه ای خوش آب و هوا از توابع بخش سهیلیه کرج است که در مجاورت شهرک زعفرانیه کرج واقع شده است. شهرک کامرانیه به دلیل آب وهوای ایده آلی که دارد به مقصدی جذاب برای گردشگران و مسافران در تعطیلات آخر هفته و ایام عید تبدیل شده است. حال که متوجه شدید شهرک کامرانیه کرج کجاست، بد نیست تا با سایر ویژگی های این منطقه ییلاقی نیز بیشتر آشنا شوید.

 

فاصله زمانی و مسافتی شهرک کامرانیه کرج

در اینجا فاصله شهرک کامرانیه با چند منطقه که بیشترین رفت و آمد را دارند مشخص کردیم.

فاصله شهرک کامرانیه تا کرج: برای رفتن به کرج 2 مسیر در دسترس است. که به صورت تقریبی از نظر زمانی 56 دقیقه و از نظر مسافتی 43 کیلومتر در راه هستید.

فاصله شهرک کامرانیه تا تهران: برای حرکت کردن به مقصد تهران 3 مسیر روی نقشه مشخص شده است. که به طور میانگین از نظر زمانی 1 ساعت و 47 دقیقه و از نظر مسافتی 88 کیلومتر در راه هستید.

فاصله شهرک کامرانیه تا کردان: برای رفتن به مقصد کردان تنها 2 مسیر جاده ای وجود دارد که به طور تقریبی می توان گفت بعد از 53 دقیقه رانندگی و پیمودن 33 کیلومتر رسیده اید.

فاصله زمانی و مسافتی شهرک کامرانیه تا تهران

موقعیت جغرافیایی شهرک کامرانیه چهارباغ

موقعیت جغرافیایی شهرک کامرانیه بصورت زیر می باشد:

از شمال: با تنکمان، بختیار، نظر آباد و هشتگرد

از جنوب: با گمرکان، جعفر آباد، قمشلو و جارو

از شرق: با شهرک زعفرانیه، رمنده، ملک آباد و سلطان آباد

از غرب: با آفتاب، قشلاق مجمد لو، نجم آباد و قشلاق حسین خانی

به دلیل آسفالت بودن جاده دسترسی راحتی به روستاها و شهرک های اطراف دارید.

نقشه شهرک کامرانیه کرج

 

مسیر دسترسی به شهرک کامرانیه ساوجبلاغ کجاست ؟

اگر قصد دارید از سمت تهران به سمت شهرک کامرانیه حرکت کنید، باید ابتدا وارد اتوبان تهران کرج شده و آن را تا رسیدن به شهر کرج ادامه دهید. پس از رسیدن به کرج، وارد اتوبان کرج قزوین شده و این اتوبان را تا رسیدن به پل کردان ادامه دهید. پس از عبور از پل کردان، وارد جاده علی خان سلطانی شده و این جاده را تا جایی ادامه دهید که به جاده قدیم هشتگرد برسید. پس از ورود به جاده قدیم هشتگرد، به سه راه سهیلیه می رسید و پس از عبور از سه راه سهیلیه، به شهرک زعفرانیه خواهید رسید، شهرک کامرانیه نیز در مجاورت شهرک زعفرانیه قابل مشاهده است.

 

آب و هوای شهرک کامرانیه هشتگرد چگونه است؟

شهرک کامرانیه کرج به منطقه ای با آب و هوای چهار فصل معروف است، به این صورت که آب و هوای منطقه کامرانیه کاملاً معتدل می باشد و این منطقه دارای تابستان هایی مطبوع و زمستان هایی معتدل است. آب و هوای مناسب شهرک کامرانیه سبب شده تا این منطقه به لحاظ منابع آبی در وضعیت ایده آلی قرار بگیرد و از خاکی حاصلخیز بهره مند باشد، از این رو کشاورزی و باغداری نیز در آن رونق بالایی دارد.

 

وضعیت اسناد و ملکیت در شهرک کامرانیه کرج

عمده املاک نوساز موجود در شهرک کامرانیه کرج بر خلاف املاک قدیمی که دارای سند دفترچه ای بودند، از سند تک برگ و محضری برخوردار می باشند و شما می تواند با خیال آسوده جهت خرید ویلا در این شهرک خوش آب و هوا اقدام نمایید. اگر قصد خرید ویلا شهرک کامرانیه کرج را دارید، اصلا نیازی نیست تا شخصا جهت انجام مراحل انتقال سند اقدامی انجام دهید.

فقط کافیست تا با کارشناسین ما در ملک مارکت تماس گرفته و ما را از قصد خود بابت خرید ویلا در این منطقه آگاه سازید. از این پس تمامی مراحل خرید ویلا و انتقال یا ثبت سند را به ما بسپارید و در انتها، سند تک برگ ویلای دلخواه خود را از ما تحویل بگیرید.

چگونه در شهرک کامرانیه کرج ویلا بخریم؟

گروه مشاورین و مهندسین ملک مارکت به طور تخصصی در شهرک کامرانیه کرج به فعالیت مشغول است و اگر قصد خرید ویلا، باغ، زمین و باغچه با هر متراژی را در شهرک کامرانیه کرج دارید، فقط کافیست تا با مشاورین ما تماس بگیرید.

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید

  به سرمایه‌گذاری در منطقه علاقمند هسنتید؟

  شماره خود را وارد کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

  تماس بگیرید 09129638971