شهرک کامرانیه کرج کجاست ؟  

شهرک کامرانیه کرج کجاست

شهرک کامرانیه کرج کجاست ؟

شهرک کامرانیه کرج کجاست ؟ چه آب وهوایی دارد؟ فاصله آن تا تهران چقدر است؟ وضعیت ملکیت و اسناد در این منطقه چگونه است؟ در این مقاله از وبلاگ ملکت مارکت قصد داریم تا به شما بگوییم که شهرک کامرانیه کرج کجاست و چه ویژگی هایی دارد.

شهرک کامرانیه روستایی خوش آب و هوا از توابع بخش سهیلیه کرج است که در مجاورت شهرک زعفرانیه کرج واقع شده است. شهرک کامرانیه به دلیل آب وهوای ایده آلی که دارد به مقصدی جذاب برای گردشگرین و مسافرین در تعطیلات آخر هفته و ایام عید تبدیل شده است. حال که متوجه شدید شهرک کامرانیه کرج کجاست ، بد نیست تا با سایر ویژگی های این منطقه ییلاقی نیز بیشتر آشنا شوید.

مسیر دسترسی به شهرک کامرانیه کرج کجاست ؟

اگر قصد دارید از سمت تهران به سمت شهرک کامرانیه کرج حرکت کنید، باید ابتدا وارد اتوبان تهران کرج شده و آن را تا رسیدن به شهر کرج ادامه دهید. پس از رسیدن به کرج، وارد اتوبان کرج قزوین شده و این اتوبان را تا رسیدن به پل کردان ادامه دهید. پس از عبور از پل کردان، وارد جاده علی خان سلطانی شده و این جاده را تا جایی ادامه دهید که به جاده قدیم هشتگرد برسید. پس از ورود به جاده قدیم هشتگرد، به سه راه سهیلیه می رسید و پس از عبور از سه راه سهیلیه، به شهرک زعفرانیه خواهید رسید، شهرک کامرانیه نیز در مجاورت شهرک زعفرانیه قابل مشاهده است.

آب و هوای شهرک کامرانیه کرج چگونه است؟

شهرک کامرانیه کرج به منطقه ای با آب وهوای چهار فصل معروف است، به این صورت که آب وهوای منطقه کامرانیه کاملا معتدل می باشد و این منطقه دارای تابستان هایی مطبوع و زمستان هایی معتدل است. آب وهوای مناسب شهرک کامرانیه سبب شده تا این منطقه به لحاظ منابع آبی در وضعیت ایده آلی قرار بگیرد و از خاکی حاصلخیز بهره مند باشد، از این رو کشاورزی و باغداری نیز در آن رونق بالایی دارد.

وضعیت اسناد و ملکیت در شهرک کامرانیه کرج

عمده املاک نوساز موجود در شهرک کامرانیه کرج بر خلاف املاک قدیمی که دارای سند دفترچه ای بودند، از سند تک برگ و محضری برخوردار می باشند و شما می تواند با خیال آسوده جهت خرید ویلا در این شهرک خوش آب وهوا اقدام نمایید. اگر قصد خرید ویلا شهرک کامرانیه کرج را دارید، اصلا نیازی نیست تا شخصا جهت انجام مراحل انتقال سند اقدامی انجام دهید.

فقط کافیست تا با کارشناسین ما در ملک مارکت تماس گرفته و ما را از قصد خود بابت خرید ویلا در این منطقه آگاه سازید. از این پس تمامی مراحل خرید ویلا و انتقال یا ثبت سند را به ما بسپارید و در انتها، سند تک برگ ویلای دلخواه خود را از ما تحویل بگیرید.

نقشه شهرک کامرانیه کرج

با توجه به اطلاعاتی که در این مقاله درباره شهرک کامرانیه کرج به دست آورید و متوجه شدید که شهرک کامرانیه کرج کجاست و چرا برای خرید ویلا منطقه ای ایده آل است، بد نیست تا این منطقه را با جزئیات بیشتری از طریق یک نقشه بهتر رصد کنید.

نقشه شهرک کامرانیه

چگونه در شهرک کامرانیه کرج ویلا بخریم؟

گروه مشاورین و مهندسین ملک مارکت به طور تخصصی در شهرک کامرانیه کرج به فعالیت مشغول است و اگر قصد خرید ویلا، باغ، زمین و باغچه با هر متراژی را در شهرک کامرانیه کرج دارید، فقط کافیست تا با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

 

 

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*