فاصله کردان تا کرج چقدر است؟

فاصله کردان تا کرج

فاصله کردان تا کرج یکی از آن مواردی است که افرادی که قصد خرید ویلا در کردان را دارند، شدیداً به دنبال محاسبه دقیق آن هستند. معمولاً ساکنین کرج یکی از مهمترین و اصلی ترین متقاضیان خرید ویلا در کردان بوده و مدت زمانی که طول می کشد تا از کرج به کردان برسند برای آنها حائز اهمیت می باشد.

روستای کردان، روستایی خوش آب و هوا از توابع شهرستان ساوجبلاغ، بخش چندار در استان البرز است. کردان کرج به دلیل موقعیت جغرافیایی و ویژگی های اقلیمی فوق العاده ای که دارد، در سالهای اخیر به مقصد اول گردشگران کرجی و تهرانی برای گذراندن اوقات فراغت و خرید زمین در کردان تبدیل شده است. در ادامه این مطلب کاربردی و کوتاه از وبلاگ ملک مارکت قصد داریم تا دقیقاً به شما بگوییم که فاصله کرج با کردان چقدر است و چه مدت زمانی طول می کشد تا این مسیر را طی کنید.

 

چگونه از کرج به کردان برویم

ابتدا بسته به اینکه در کجای شهر کرج هستیم؛ مبدا مسیر خود را مشخص می کنیم. وارد اتوبان کرج قزوین می شویم. از لحظه ای که وارد این اتوبن شده ایم 20 کیلومتر ( به طور متوسط) تا خروجی کردان راه داریم.

پس از طی کردن مسافت ذکر شده، از خروجی کردان (به سمت شمال) خارج می شویم. در این جاده (فرعی) مسیر را تا 5 کیلومتر ادامه داده تا به شهر کردان یا همان مقصد مورد نظر خود می رسیم.

در نقشه ها و تصاویر موجود در این مقاله می توانید مسیر کرج تا کردان را بطور تصویری مشاهده نمایید.

 

فاصله زمانی کردان تا کرج

اگر در نظر داشته باشید تا از کرج به کردان بروید، حدود 24 دقیقه در راه خواهید بود. توجه داشته باشید که مدت زمان فوق از مرکز شهر کرج محاسبه شده است و در صورتی که ساکن مناطق دیگری از شهر کرج باشید و یا در مسیر خود با ترافیک روبرو شوید، مدت زمان رسیدن شما به کردان می تواند افزایش پیدا کند.

کردان از لحاظ موقعیت جغرافیایی دقیقاً روبروی منطقه تهراندشت واقع شده است. این یعنی کردان در شمال اتوبان تهران کرج قرار گرفته و تهراندشت در جنوب این اتوبان واقع شده است.

فاصله زمانی کردان تا کرج

 

مسیر کردان چگونه است

مسیر طی شده از کرج تا کردان و بلعکس ابتدا به صورت اتوبان است. که این اتوبان عوارضی ندارد و کیفیت سطح آسفالت متوسط می باشد. البته اخیراً (مرمت های دوره ای و روکش سطح جاده) انجام نمی گیرد. در نتیجه نسبت به قبل کیفیت اتوبان کرج تا خروجی کردان کم شده است. همچنین تعداد دوربین های کنترل سرعت در این مسیر به سه الی چهار عدد می رسد که در نقاط مختلفی تعبیه شده است.

 

خرید ملک در کردان

در صورتی که قصد خرید ملک در کردان را دارید، می توانید جهت آگاهی از قیمت ها یا شرایط فروش با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس بگیرید.

 

 

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید

  به سرمایه‌گذاری در منطقه علاقمند هسنتید؟

  شماره خود را وارد کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

  تماس بگیرید 09129638971