فاصله کردان تا کرج چقدر است؟

فاصله کردان تا کرج

فاصله کردان تا کرج

فاصله کردان تا کرج یکی از آن مواردی است که افرادی که قصد خرید ویلا در کردان را دارند، شدیدا به دنبال محاسبه دقیق آن هستند. معمولا ساکنین کرج یکی از مهمترین و اصلی ترین متقاضیان خرید ویلا در کردان بوده و مدت زمانی که طول می کشد تا از کرج به کردان برسند برای آنها حائز اهمیت می باشد.

روستای کردان، روستایی خوش آب وهوا از توابع شهرستان ساوجبلاغ در استان البرز است که  حدود 4000 نفر جمعیت دارد. کردان کرج به دلیل آب و هوای بی نظیر و ویژگی های اقلیمی فوق العاده ای که دارد، در سالهای اخیر به مقصد اول گردشگران کرجی و تهرانی برای گذراندن اوقات فراغت و یا خرید ویلا و زمین تبدیل شده است. در ادامه این مطلب کاربردی و کوتاه از وبلاگ ملک مارکت قصد داریم تا دقیقا به شما بگوییم که فاصله کرج با کردان چقدر است و چه مدت زمانی طول می کشد تا این مسیر را طی کنید.

فاصله کردان تا کرج چقدر است؟

کردان از لحاظ موقعیت جغرافیایی دقیقا روبروی منطقه تهراندشت واقع شده است. این یعنی کردان در شمال اتوبان تهران کرج قرار گرفته و تهراندشت در جنوب این اتوبان واقع شده است. اگر قصد دارید از سمت کرج به کردان بروید، کافی است تا جاده کرج قزوین را در پیش گرفته تا به پس از طی کردن حدود 20 کیلومتر، به خروجی روستا و منطقه خوش آب وهوای کردان برسید.

فاصله کردان تا کرج حدود 25 کیلومتر است و اگر شما قصد داشته باشید تا از کرج به کردان بروید، حدود 25 دقیقه در راه خواهید بود. توجه داشته باشید که مدت زمان فوق از مرکز شهر کرج محاسبه شده است و در صورتی که ساکن مناطق دیگری از شهر کرج باشید و یا در مسیر خود با ترافیک روبرو شوید، مدت زمان رسیدن شما به کردان می تواند افزایش پیدا کند.

خرید ویلا در کردان

در صورتی که قصد خرید ویلا در کردان را دارید، می توانید جهت آگاهی از قیمت ها یا شرایط فروش با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس بگیرید.

 

 

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*