فاصله کردان تا تهران چقدر است؟

فاصله کردان تا تهران

فاصله کردان تا تهران یکی از آن مواردی است که افرادی که قصد خرید ویلا در کردان را دارند، شدیدا به دنبال محاسبه دقیق آن هستند. معمولا ساکنین تهران مهمترین و اصلی ترین متقاضیان خرید ویلا در کردان کرج بوده و مدت زمانی که طول می کشد تا از تهران به کردان برسند برای آنها حائز اهمیت می باشد.

در ادامه این مطلب کاربردی و کوتاه از وبلاگ ملک مارکت قصد داریم تا دقیقا به شما بگوییم که فاصله تهران با کردان چقدر است و چه مدت زمانی طول می کشد تا این مسیر را طی کنید.

 

فاصله کردان تا تهران چقدر است؟

اگر از سمت تهران قصد حرکت به سمت کردان کرج را دارید، باید ابتدا مسیر جاده تهران کرج را تا رسیدن به کرج ادامه دهید و سپس وارد جاده کرج قروین شوید و این جاده را تا جایی ادامه دهید که به خروجی روستای کردان برسید. با توجه به اینکه فاصله تهران تا کردان حدود 65 کیلومتر است، چیزی حدود 70 دقیقه طول می کشد تا از تهران به کردان برسید.

به طور کلی مسافت مرکز منطقه کردان تا میدان آزادی تهران چیزی حدود 65 کیلومتر می باشد و بدون محاسبه ترافیک، حدود 70 دقیقه طول می کشد تا شما از تهران به کردان کرج برسید. البته اگر در مسیر با ترافیک مواجه شوید، ممکن است این مدت زمان به یک ساعت و نیم نیز افزایش پیدا کند.

توجه داشته باشید که مدت زمان فوق از میدان آزادی تهران محاسبه شده است و در صورتی که ساکن مناطق شرقی تهران مثل منطقه تهرانپارس باشید، مدت زمان رسیدن شما به کردان کرج حداقل تا نیم ساعت افزایش می یابد.

 

خرید ویلا در کردان کرج

در صورتی که قصد خرید ویلا در کردان کرج را دارید، می توانید جهت آگاهی از قیمت ها یا شرایط فروش با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس بگیرید.

 

 

پیام بگذارید