فاصله فشند تا تهران چقدر است؟

فاصله فشند تا تهران

فاصله فشند تا تهران یکی از آن مواردی است که افرادی که قصد خرید ویلا در فشند را دارند، شدیداً به دنبال محاسبه دقیق آن هستند. معمولاً ساکنین تهران مهمترین و اصلی ترین متقاضیان خرید ویلا در فشند بوده و مدت زمانی که طول می کشد تا از تهران به فشند برسند برای آنها حائز اهمیت می باشد.

در ادامه این مطلب کاربردی و کوتاه از وبلاگ ملک مارکت قصد داریم تا دقیقاً به شما بگوییم که فاصله تهران با فشند چقدر است و چه مدت زمانی طول می کشد تا این مسیر را طی کنید.

فاصله فشند تا تهران چقدر است؟

فشند حدود 80 کیلومتر با شهر تهران فاصله دارد و حدود 1 ساعت و 15 دقیقه طول می کشد تا شما از تهران به فشند برسید. اگر قصد دارید از تهران به سمت فشند حرکت کنید، ابتدا باید جاده تهران کرج را ادامه داده تا به کرج برسید، سپس وارد آزاد راه کرج قزوین شده تا به شهر هشتگرد برسید، هنگامی که به هشتگرد برسید تقریبا 95 درصد راه را پیموده اید، چرا که از هشتگرد تا فشند فقط 7 کیلومتر فاصله وجود دارد. با توجه به تابلوهای راهنمای موجود در شهر هشتگرد، مسیر خود را به سمت فشند ادامه داده تا در کمتر از ده دقیقه از هشتگرد به روستای خوش آب و هوای فشند برسید.

به طور کلی مسافت روستای فشند تا میدان آزادی تهران چیزی حدود 80 کیلومتر می باشد و بدون محاسبه ترافیک، حدود 1 ساعت و 15 دقیقه طول می کشد تا شما از تهران به فشند برسید. البته اگر در مسیر با ترافیک مواجه شوید، ممکن است این مدت زمان به یک ساعت و نیم یا یک ساعت و چهل دقیقه نیز افزایش پیدا کند.

توجه داشته باشید که مدت زمان فوق از میدان آزادی تهران محاسبه شده است و در صورتی که ساکن مناطق شرقی تهران مثل منطقه تهرانپارس باشید، مدت زمان رسیدن شما به فشند حداقل تا نیم ساعت افزایش می یابد.

فاصله میدان آزادی تا فشند

 

خرید ویلا در فشند

در صورتی که قصد خرید ویلا در فشند را دارید، می توانید جهت آگاهی از قیمت ها یا شرایط فروش با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس بگیرید.

 

 

پیام بگذارید