فاصله تهران تا هیو کرج چقدر است؟

فاصله تهران تا هیو کرج

فاصله تهران تا هیو کرج یکی از آن مواردی است که افرادی که قصد خرید ویلا در هیو کرج را دارند، شدیداًَ به دنبال محاسبه دقیق آن هستند. معمولاً ساکنین تهران مهمترین و اصلی ترین متقاضیان خرید ویلا در هیو بوده و مدت زمانی که طول می کشد تا از تهران به هیو کرج برسند برای آنها حائز اهمیت می باشد.

در ادامه این مطلب کاربردی و کوتاه از وبلاگ ملک مارکت قصد داریم تا دقیقاً به شما بگوییم که فاصله تهران تا هیو چقدر است و چه مدت زمانی طول می کشد تا این مسیر را طی کنید.

فاصله تهران تا هیو کرج چقدر است؟

اگر از تهران قصد حرکت به سمت روستای هیو را داشته باشید، حدود یک ساعت و نیم باید در راه باشید، چرا که هیو با تهران 91 کیلومتر فاصله دارد. شما باید ابتدا جاده تهران کرج را در پیش گرفته و پس از رسیدن به کرج، وارد جاده کرج قزوین شوید، جاده را تا جایی ادامه می دهید که به خروجی روستای هیو برسید، این خروجی دقیقاً قبل از خروجی نظر آباد کرج قرار گرفته است.

به طور کلی فاصله روستای هیو تا میدان آزادی تهران چیزی حدود 91 کیلومتر می باشد و بدون محاسبه ترافیک، حدود یک ساعت و نیم طول می کشد تا شما از تهران به هیو کرج برسید. البته اگر در مسیر با ترافیک مواجه شوید، ممکن است این مدت زمان به 1 ساعت و 45 دقیقه نیز افزایش پیدا کند.

توجه داشته باشید که مدت زمان فوق از میدان آزادی تهران محاسبه شده است و در صورتی که ساکن مناطق شرقی تهران مثل منطقه تهرانپارس باشید، مدت زمان رسیدن شما به روستای هیو حداقل تا نیم ساعت افزایش می یابد.

فاصله میدان آزادی تا روستای هیو

خرید ویلا در هیو کرج

در صورتی که قصد خرید ویلا در هیو کرج را دارید، می توانید جهت آگاهی از قیمت ها یا شرایط فروش با کارشناسان ما در ملک مارکت تماس بگیرید.

 

 

پیام بگذارید