زمین شهرکی در تهراندشت

زمین شهرکی در تهراندشت

زمین شهرکی در تهراندشت

زمین شهرکی در تهراندشت و خرید آن شاید یکی از دغدغه های افرادی است که قصد خرید زمین در شهرک های ویلایی تهراندشت را دارند. در این مطلب به شما خواهیم گفت که مزایا و معایب خرید زمین شهرکی در تهراندشت چیست.

زمین شهرکی چیست؟

زمانی که پروسه ساخت یک شهرک ویلایی آغاز می شود، عده ای اقدام به خرید زمین در این شهرک ها می کنند. زمین های فوق به زمین های شهرکی معروف هستند. زمین های شهرکی بر خلاف زمین های انحصاری از متراژ پایین تری برخوردارند و معمولا رایج ترین متراژ برای زمین های شهرکی، 200، 300 و 500 متر می باشد.

خرید زمین در یک شهرک، ما را ملزم به رعایت قوانین آن شهرک می کند و کلیه فرآیندهای ساخت و ساز ویلای ما باید در چارچوب قوانین و اصول شهرک باشد.

مهمترین مزایای خرید زمین شهرکی در تهراندشت چیست؟

امنیت بالا

مهمترین مزیت خرید زمین شهرکی، امنیت بالای موجود در یک شهرک است. شهرک های ویلایی عمدتا دارای یک واحد نگهبانی یا حراست 24 ساعته هستند و این قضیه امنیت بالای یک شهرک ویلایی را تامین می کند.

بهینه سازی خدمات و مخارج

زمانی که شما در یک شهرک ویلایی ساکن هستید، مخارج آب، برق و گاز بین تمامی مشترکین تقسیم شده و این قضیه سبب بهینه سازی مخارج و هزینه های شما می شود.

کاهش هزینه های ساخت ویلا

هنگامی که شما یک قطعه زمین در یک منطقه انحصاری دارید، باید مراحل زیادی را جهت آماده سازی زمین برای ساخت ویلا پشت سر بگذارید. اما اگر زمین شما در یک شهرک باشد، زیر ساخت های کلی ساخت ویلا از قبل در آن وجود داشته و شما نیازی به هزینه کردن بابت مهیا کردن زمین برای ساخت ویلا نخواهید داشت.

سهولت ساخت و ساز

زمانی که شما قصد دارید تا به صورت انحصاری یک زمین را در منطقه ای خاص خریداری کرده و در آن اقدام به ساخت ویلا نمایید، باید مجوزهای لازم را اخذ و مراحل قانونی را پشت سر گذاشته و قبل از شروع پروسه ساخت، شهرداری زمین شما را به لحاظ موقعیت و ملکیت جهت ساخت ویلا تایید نماید.

اما اگر شما یک زمین شهرکی داشته باشید، نیازی به گرفتن مجوز و تایید موقعیت زمین خود ندارید، چرا که قبلا مدیریت شهرک مجوزهای لازم را اخذ نموده و همین که شما زمین خود را در شهرک خریداری کنید، می توانید بی دغدغه و با هماهنگی با مدیریت شهرک، جهت ساخت ویلای خود اقدام نمایید.

سند و مجوز ساخت

یکی از مزیت های زمین شهرکی مشخص بودن کاربری این زمین ها و به دنلا آن داشتن مجوز ساخت و پایان کار می باشد. ازجمله امکانات زمین شهرکی داشتن امکانات شهری مانند آب، برق، گاز شهری می باشد. داشتن سند برای زمین امنیت دارایی افراد را بالا می برد و از سویی دیگر خرید و فروش زمین شهرکی آسان تر می باشد. داشتن امکانات شهری ساخت ویلا و سکونت افراد را آسان تر می کند. همچنی به علت مشخص بودن متراژ زمین و طراحی اصولی خیابان ها و کوچه ها زمین های شهرکی دارای زیبایی مطلوبی می باشد.

زمین شهرکی در تهراندشت

 

برای آگاهی از قیمت زمین در تهراندشت اینجا کلیک کنید.

 

معایب خرید زمین شهرکی در تهراندشت چیست؟

به طور کلی نمی توان ایراد خاصی به زمین های شهرکی گرفت، اما اگر شما به دنبال این هستید تا ویلای خود را کاملا مطابق سلیقه و میل شخصی خود بسازید و امکانات اضافی متعددی را روی آن پیاده سازی کنید، باید خرید زمین شهرکی را فراموش کنید و به دلیل خرید زمین به صورت انحصاری باشید.

یکی دیگر از معایب خرید زمین شهرکی، محدودیت در متراژ آن است، چرا که به دلیل وجود ویلاهای متعدد در یک شهرک، معمولا شما نمی توانید ویلایی با متراژ بالا و چند هزار متر در یک شهرک بسازید چرا که ممکن است ویلای شما به حریم خصوصی سایر ویلاها تجاوز کند.

به طور کلی اما محاسن خرید زمین شهرکی در تهراندشت بیشتر از معایبش است و اگر قصد چنین کاری دارید، ما شما را تشویق می کنیم.

 زمین شهرکی در تهراندشت

 

چگونه در تهراندشت زمین شهرکی بخریم؟

اگر قصد خرید زمین شهرکی در تهراندشت را دارید، فقط کافیست تا با مشاورین ما در ملک مارکت تماس بگیرید. مشاورین ما در مجموعه ملک مارکت، لیستی از انواع شهرک ها و زمین های شهرکی موجود برای خرید با تمامی اطلاعات لازم اعم از قیمت و امکانات را در اختیار شما قرار خواهند داد تا با کسب اطلاعات لازم، بهترین تصمیم را جهت خرید زمین در تهراندشت اتخاذ کنید.

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید
    تماس بگیرید 09129638971