نقشه برج های چیتگر

نقشه برج های چیتگر

نقشه برج های چیتگر

نقشه برج های چیتگر یکی از آن مواردی است که بسیاری از افرادی که قصد سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران را دارند به دنبال مشاهده آن می باشند. نقشه برج های چیتگر می تواند نشان دهنده مواردی نظیر دسترسی و ارتباط اتوبان های منطقه 22 و سیستم حمل و نقل منطقه 22 با شهرک چیتگر و شهرک شهید خرازی باشد. این نقشه می تواند وضعیت ساخت و ساز و آینده منطقه 22 را نیز به تصویر بکشد و اطلاعات مناسبی را در اختیارعلاقه مندان به خرید مسکن در منطقه چیتگر تهران قرار بدهد.

منطقه چیتگر تهران کجاست؟

منطقه چیتگر منطقه ای در شمال غرب تهران و بخشی از منطقه 22 تهران است که به دلیل اینکه از شمال به اتوبان شهید همدانی، از جنوب به اتوبان تهران کرج، از شرق به بزرگراه آزادگان و از غرب به پیکان شهر متصل می شود، از دسترسی بسیار خوبی برخوردار است.

با توجه به اینکه هدف از تاسیس منطقه چیتگر کمک به جبران کمبودهای رفاهی سایر مناطق تهران و ایجاد قطب گردشگری در تهران عنوان شد، در سالیان اخیر ساخت و سازهای فراوانی در این منطقه صورت پذیرفت و بسیاری از پروژه ها جهت تامین مالی پیش فروش شد که مهمترین این پروژه ها در مجاورت دریاچه چیتگر، پروژه شهرک چیتگر و پروژه شهرک شهید خرازی می باشد.

 نقشه کامل برج های اطراف دریاچه و چیتگر

در ادامه نظر شما را به مشاهده نقشه مهمترین برج های در دست ساخت منطقه چیتگر تهران جلب می نماییم.

شهرک چیتگر

شهرک چیتگر را می توان یکی از مدرن ترین و لوکس ترین شهرک های تهران برشمرد. این شهرک که توسط شرکت توسعه و عمران هادی وابسته به بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی در غرب دریاچه چیتگر در دست احداث است، از شمال به بزرگراه شهید خرازی، از جنوب به بزرگراه شهید همدانی، از شرق به بلوار ایران خودرو و ازغرب به بلوار پژوهش منتهی می شود. شهرک چیتگر در 5 پهنه طراحی شده که 3 پهنه آن از جمله پهنه A (بوستان)، پهنه B (سروستان) و پهنه C (نارنجستان) در حال ساخت می باشد و یا بخشی از آن تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

نقشه شهرک چیتگر

نمای کلی پهنه A

نقشه پهنه A چیتگر

پهنه b و g شهرک چیتگر

پهنه b و g شهرک چیتگر

پهنه d شهرک چیتگر

پهنه d شهرک جیتگر

نمای کلی شهرک چیتگر

نقشه کلی شهرک چیتگر

موقعیت مکانی شهرک چیتگر

موقعیت مکانی شهرک چیتگر

شهرک شهید خرازی

شهرک شهید خرازی در زمینی به مساحت 38.5 هکتار بنا شده است. این شهرک که توسط تعاونی های مختلف سپاه مدیریت شده و به سرعت در حال پیشرفت می باشد، در قالب 44 برج ساخته شده است که برج های ردیف شمالی 34 طبقه و برج های ردیف جنوبی 25 طبقه هستند. پروژه شهید خرازی از شمال و جنوب به ترتیب به اتوبان های شهید خرازی و شهید همدانی منتهی می شود و دسترسی مناسبی به اتوبان تهران کرج نیز دارد.

نقشه برج های شهرک شهید خرازی

نقشه شهرک شهید حرازی

پیام بگذارید