وام پروژه چیتگر

وام پروژه چیتگر

وام پروژه چیتگر

وام پروژه چیتگر یکی از آن مواردی است که برای افرادی که در ثبت نام جدید پروژه چیتگر شرکت نموده و یا به دنبال مهلت ثبت نام پروژه چیتگر برای پیش خرید خانه در این پروژه مسکونی در منطقه چیتگر تهران می باشند، بسیار حائز اهمیت است. در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی کامل درباره شرایط دریافت وام پروژه چیتگر و نحوه پرداخت اقساط آن را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

پروژه چیتگر چیست؟

پروژه چیتگر را می توان یکی از بزرگترین پروژه های تعاونی مسکن ارتش تهران نام برد که در روند اجرای آن، مدرن ترین و لوکس ترین شهرک تهران در منطقه 22 در حال ساخت و تکمیل شدن است. پروژه چیتگر چند سالی است که توسط شرکت توسعه و عمران هادی وابسته به بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی در غرب دریاچه چیتگر در دست احداث است. این شهرک از شمال به بزرگراه شهید خرازی، از جنوب به بزرگراه شهید همدانی، از شرق به بلوار ایران خودرو و ازغرب به بلوار پژوهش منتهی می شود.

پروژه چیتگر در 5 پهنه طراحی شده که 3 پهنه آن از جمله پهنه A، پهنه B و پهنه C در حال ساخت می باشد و یا بخشی از آن تکمیل شده و به بهره برداری رسیده است. دو پهنه D و E این پروژه نیز طبق برنامه تا سال 1402 تکمیل می گردد. در بررسی چشم انداز آینده منطقه 22 تهران می توان از شهرک چیتگر به عنوان یکی از آینده دارترین شهرک های در حال ساخت غرب تهران نام برد که سرمایه گذاری در آن قطعا یک معامله سراسر سود می باشد.

شرایط دریافت وام پروژه چیتگر چیست؟

با توجه به فعالیت گسترده تعاونی های وابسته به ارتش در پروژه چیتگر و به دلیل افزایش تورم در یکی دو سال اخیر، شیوع ویروس کرونا و به تبع آن ناتوانی بخش عمده ای از خریداران واحدهای مسکونی شهرک چیتگر در پرداخت به موقع اقساط، تمهیداتی اندیشه شد تا برخی متقاضیان، تحت شرایطی خاص قادر به دریافت وام پروژه چیتگر جهت تسهیل خریداری واحدهای مسکونی شهرک چیتگر باشند. در حال حاضر برای خریداران برج مرجان در پهنه C شهرک چیتگر که زیر نظر تعاونی نیروی دریایی ارتش می باشد و یا برخی از برج های پهنه B، پهنه  D و پهنه E پروژه چیتگر تمهیداتی اندیشیده شده تا خریداران با دریافت وام و پرداخت آن در اقساط بلند مدت، روند خرید مسکن در این شهرک را تسهیل نمایند.

برج مرجان چیتگر

وام پروژه چیتگر برای خریداران واحد مسکونی در برج مرجان

تعاونی مسکن معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل نیروی دریایی ارتش در تاریخ 15 مرداد ماه 1398 اطلاعیه ای مبنا بر اخذ وام برای خریداران واحدهای مسکونی برج مرجان روی وب سایت خود قرار داد. این وام که با سودی 7 درصدی به درخواست کنندگان اعطا می شود، بازپرداختی 7 ساله دارد و مبلغ اقساط ماهیانه آن بسته به متراژ واحدها از ماهی 2.5 میلیون تومان تا ماهی 5 میلیون تومان متغیر است. ارائه این وام به متقاضیان سبب شده تا افرادی زیادی جهت خرید واحد مسکونی در برج مرجان اقدام نمایند.

وام پروژه چیتگر برای خریداران واحد مسکونی در پهنه E

پهنه e یکی از پهنه های پنج گانه شهرک چیتگر است و به تازگی اعلام شده که برای خرید ۲۰ متر از سهام پروژه این پهنه، ۷۰ میلیون تومان وام تعلق می گیرد که بر عهده فروشنده می باشد و از فیش حقوقی وی کسر می گردد. فروشنده علاوه بر وام باید بین ۲۳ الی ۳۰ میلیون تومان طبق فیش بانکی حتما واریز کرده باشد که در مجموع مبلغ پرداختی آن با وام ۱۰۰ میلیون تومان می باشد.

همچنین جهت خرید ۵۰ متر از پروژه فوق، ۱۷۵ میلیون تومان وام تعلق می گیرد که ۷۰ میلیون آن را فروشنده پرداخت می کند و از فیش حقوقی وی کسر می گردد. تسویه ۱۰۵ میلیون با قیمانده نیز بر عهده خریدار می باشد.

پهنه E

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید