سرمایه گذاری در تهراندشت

سرمایه گذاری در تهراندشت

سرمایه گذاری در تهراندشت

سرمایه گذاری در تهراندشت در سال های اخیر از رونق خوبی برخوردار بوده است و به همین جهت بسیاری از ساکنین استان تهران و البرز و سرمایه گذارانی که در زمینه خرید و فروش املاک و مستغلات فعالیت می کنند به سمت این منطقه جهت سرمایه گذاری وخرید زمین و ویلا هجوم آورده اند.

جمعیت بیش از حد، دود و آلودگی هوا، صدای بوق ماشین ها و شلوغی خیابان ها زندگی را برای ساکنین کلان شهرهایی همچون تهران و کرج طاقت فرسا نموده و آن ها را از تحمل این وضع کلافه کرده است، از این رو کوچ کردن به مناطقی همچون تهراندشت به دلیل برخورداری از آب و هوایی پاک و طبیعتی بکر و زیبا، راهکاری مناسب برای گذراندن یک زندگی سالم، راحت و به دور از هر گونه آلودگی و شلوغی برای ساکنین این کلانشهرها بوده است. در این مقاله از وبلاگ ملک مارکت قصد داریم تا شما را با ویژگی های اقلیمی جغرافیایی تهراندشت آشنا ساخته و به بررسی دلایل اهمیت سرمایه گذاری در این منطقه خوش آب وهوا بپردازیم.

تهراندشت کجاست؟

قبل از این که به مبحث سرمایه گذاری در تهراندشت بپردازیم بهتر است که شما را با موقعیت جغرافیایی این منطقه بیشتر آشنا سازیم، این که تهراندشت دقیقا در کجا واقع شده و مسیرهای دسترسی به آن چگونه است.

اگر به دنبال خرید ویلا و زمین اطراف تهران و در منطقه ای خوش آب و هوا هستید، احتمالا اسم تهراندشت به عنوان گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری به گوشتان خورده است. تهراندشت در استان البرز واقع شده و به شهر هتشگرد و کرج نزدیک می باشد. تهراندشت با شهر کرج 10 کیلومتر و با شهر تهران حدود 70 کیلومتر فاصله دارد.

این منطقه از شمال به کردان و کوهسار، از غرب به تنکمان و نجم آباد، از شرق به سنقرآباد و شهرک افشاریه و از جنوب نیز به سرخاب و عباس آباد بزرگ محدود می شود. مسیر دسترسی به تهراندشت نیز بسیار آسان است و از سمت تهران با پیمودن اتوبان تهران- کرج و ورود به اتوبان کرج- قزوین، می توانید وارد جاده اختصاصی تهراندشت شوید.

چرا تهراندشت برای سرمایه گذاری مناسب است؟

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که چرا سرمایه گذاری در تهراندشت مناسب است، علت رشد سرمایه گذاری در این منطقه چیست و چه عاملی موجب شده تا سرمایه گذار به سوی این منطقه هجوم بیاورد؛ در ادامه به بررسی عواملی که تهراندشت را برای سرمایه گذاری به گزینه ای ایده آل تبدیل نموده است، خواهیم پرداخت:

ویلا ارزان در تهراندشت

قیمت مناسب زمین

مناسب بودن قیمت زمین، از جمله ویژگی های مهم تهراندشت است. همان طور که می دانید در شهری همانند تهران و یا کرج به ویژه در سال های اخیر، قیمت زمین و مسکن به شدت افزایش یافته است و عمده افراد ساکن در این کلانشهر حتی قادر به خرید خانه ای با متراژ پایین نیز نیستند، در حالی که در منطقه تهراندشت می توان زمین هایی با قیمت مناسب جهت ساخت مسکن و سرمایه گذاری در آن خریداری نمود.

آب و هوای مطبوع

تهران به عنوان پایتخت، پرجمعیت ترین شهر کشورمان است و آمارها نشان می دهد که این شهر ظرفیتی برای پذیرش جمعیت مهاجر جدید در سال های آینده نخواهد داشت. شلوغی شهر و دود ناشی از کارخانجات و وسایل نقلیه موجب شده تا هوای تهران بسیار آلوده و ناپاک باشد. اما مناطق اطراف تهران از جمله تهراندشت از آب و هوایی بسیار پاک و مطبوع برخوردار است می تواند گزینه ای جذاب برای فرار از هوای ناپاک و شلوغی کلانشهر تهران باشد. تهراندشت از نظر آب و هوایی منطقه ای معتدل می باشد، به نحوی که می توان زمستان هایی ملایم و تابستان هایی خنک را در آن تجربه نمود.

رونق کشاورزی و باغداری

تهراندشت به واسطه برخورداری از آب و هوایی مطبوع، دارای باغ ها و زمین های زراعی فراوانی می باشد. کشاورزی در تهراندشت بسیار پر رونق است که دلیل آن را می توان در خاک حاصلخیز و برخورداری از نعمت بارش نزولات جوی در فصل پاییز و زمستان دانست.

منابع آبی مطلوب

آب اولین عامل در آبادانی و پیشرفت در یک منطقه محسوب می شود. تهراندشت نیز به واسطه مجاورت با رشته کوه البرز و در نتیجه بارش کافی در فصول بارندگی، از منابع آبی زیر زمینی مناسب و چشمه های پر آبی برخوردار است.

مسیر دسترسی آسان

یکی دیگر از ویژگی های مهم تهراندشت، مسیر دسترسی راحت آن با تهران و کرج است. دسترسی و فاصله تهراندشت تا تهران یکی از عواملی است که هر سرمایه گذاری را جذب این منطقه می کند. اگر قصد دارید که از سمت تهران به سوی تهراندشت حرکت کنید، می توانید وارد اتوبان تهران- کرج و سپس کرج- قزوین شوید، پس از عبور از کرج، با تابلوی گلسار رو به رو می شوید که با تغییر مسیر به سمت راست، وارد جاده ای که به تهراندشت اختصاص دارد خواهید شد.

فاصله تهراندشت تا تهران

چگونه می توان در تهراندشت سرمایه گذاری نمود؟

برای سرمایه گذاری در تهراندشت می توان با سه روش خرید زمین، خرید ویلا و یا خرید باغ و باغچه اقدام نمود. هر کدام از این موارد که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم، می تواند سود هنگفتی را نصیب سرمایه گذار نماید.

خرید زمین در تهراندشت

انتخاب زمین مناسب، قدمی مهم برای سرمایه گذاری در تهراندشت است؛ زیرا روی رشد سرمایه و همچنین میزان سود اثر مستقیم می گذارد. خرید زمین در تهراندشت از رایج ترین و کاربردی ترین روش های سرمایه گذاری در این منطقه به حساب می آید. بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ و مخصوصا سرمایه گذارانی  که از بودجه و منابع مالی خوبی برخوردار هستند، زمین هایی به تعداد و مساحت زیاد خریداری می کنند و سپس سر فرصت و با قیمتی بیشتر آنها را به فروش می رسانند. سرمایه گذار می تواند زمین خریداری شده را به ویلا، خانه و یا باغ نیز  تبدیل و آن را با قیمتی بالاتر نیز به فروش برساند و سود خوبی به جیب بزند.

خرید ویلا در تهراندشت

عده ای از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در تهراندشت ممکن است روی به خرید ویلا بیاورند. خرید ویلا در تهراندشت نیز همانند خرید زمین یکی از روش های سرمایه گذاری مناسب ومطمئن برای دستیابی به سود مناسب از سرمایه گذاری حاصل در این منطقه است.

برخی از افراد که عمدتا سرمایه گذاران بزرگ و اصلی هستند، با توجه به میزان بودجه خود تعدادی ویلا خریداری می کنند و سپس این املاک را برای مدتی مثلا دو الی سه سال نگه می دارند تا با رشد و افزایش بهای ملک در این منطقه، ویلاهای خود را با قیمتی چند برابری بفروشند و از این طریق سرمایه و اندوخته مالی خود را افزایش دهند.

خرید باغ و باغچه در تهراندشت

از دیگر روش های سرمایه گذاری در تهراندشت، خرید باغ و باغچه می باشد. گرچه این روش به نسبت خرید زمین و یا ویلا دردسر بیشتری دارد و شرایط خاصی از جمله رسیدگی و مراقبت مداوم را می طلبد، اما می تواند سود دلچسبی را نیز عاید سرمایه گذار نماید.

سرمایه گذاران، بیشتر خرید زمین و ویلا در تهراندشت را برای سرمایه گذاری ترجیح می دهند چرا که خرید باغ نیاز به رسیدگی دارد. حال اگر باغ و باغچه خریداری شده به موقع آبیاری شود و رسیدگی های لازم از آن برای به ثمر رسیدن درختان به عمل آید، می تواند سرمایه گذاری خوب و مطمئنی باشد.

خرید باغ در تهراندشت

سرمایه گذاری در تهراندشت با ملک مارکت

در نهایت تصمیم گیرنده نهایی شما هستید تا انتخاب کنید که در چه شاخه ای و به چه شکلی قصد سرمایه گذاری در تهراندشت را دارید، پس جهت خرید ویلا، زمین، باغ و باغچه و یا تمایل به هرگونه سرمایه گذاری در منطقه تهراندشت ، با کارشناسین ما در مجموعه ملک مارکت تماس بگیرید.

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید
    تماس بگیرید 09129638971