شهرک پزشکان تهراندشت

شهرک پزشکان تهراندشت

شهرک پزشکان تهراندشت

پیدا کردن شهرک پزشکان در تهراندشت برای خرید ویلا، یکی از دغدغه های پزشکانی است که قصد خرید ویلا در تهراندشت را دارند. در این مقاله از وبلاگ ملک مارکت قصد داریم تا به شما بگوییم که آیا در منطقه تهراندشت، یک شهرک ویژه و اختصاصی برای پزشکان وجود دارد یا خیر و اگر چنین شهرکی وجود دارد، دارای چه ضوابط و امکاناتی است.

در تهراندشت نیز مانند برخی از شهرهای شمالی و منطقه کردان کرج، شهرک های ویژه ای برای سکونت پزشکان با امکانات عالی ساخته شده است، اما بد نیست تا قبل از آشنایی با ضوابط و امکانات این شهرک ها،  ابتدا با علت استقبال پزشکان از این شهرک ها آشنا شوید.

چرا پزشکان به دنبال خرید ویلا در شهرک پزشکان تهراندشت هستند؟

بد نیست بدانیم که چرا پزشکان تمایل دارند تا به جای خرید ویلا در شهرک های عادی، در شهرک ویژه پزشکان ویلا بخرند. شاید اصلی ترین دلیل این قضیه، مسائل فرهنگی باشد. طبیعی است که پزشکان تمایل دارند تا در همسایگی افرادی زندگی کنند که به لحاظ تحصیلات، موقعیت اجتماعی و فرهنگ و شیوه زندگی به آنها شباهت داشته باشند.

زندگی در کنار افرادی که به لحاظ فرهنگی، موقعیت اجتماعی و حتی تحصیلات در سطح بالایی قرار دارند، می تواند تا حد زیاد امنیت و آرامش یک شهرک را تامین نموده و ناملایمات رفتاری و ناهنجاری های احتمالی را کاهش دهد، از این رو اکثر پزشکان در هر صنف و شاخه های که به فعالیت مشغول هستند، تمایل دارند تا در شهرک های ویژه پزشکان ویلا بخرند.

چه کسانی می توانند در شهرک پزشکان ویلا بخرند؟

شاید برای پزشکانی که به دنبال خرید ویلا در شهرک پزشکان تهراندشت هستند این قضیه حائز اهمیت باشد که چه اشخاصی می توانند در این شهرک ها ویلا بخرند. در وهله اول باید بگوییم که اولویت خرید ویلا در شهرک های پزشکان با تمام افرادی است که در شاخه های مختلف پزشکی فعالیت می کنند. فرقی نمی کند که شما دندانپزشک باشید یا یک پزشک عمومی و یا یک جراح، در هر شاخه ای از پزشکی که مشغول به فعالیت باشید، می توانید در شهرک های پزشکان جهت خرید ویلا اقدام نمایید و اولویت با شماست.

به طور کلی هیچ فرد عادی امکان خرید ویلا در این شهرک ها را ندارد. اما در صورت وجود ظرفیت خالی، سلبریتی ها و اشخاص سرشناس که به لحاظ هنری یا کاری شناخته شده هستند، نیز امکان خرید ویلا در شهرک های پزشکان را دارا می باشند. البته فروش ویلا به این قشر، منوط  به خالی بودن ظرفیت شهرک و پر نشدن ویلاها به وسیله پزشکان می باشد.

شهرک پزشکان تهراندشت دارای چه امکاناتی می باشد؟

طراحی اروپایی ویلاها به لحاظ معماری

موقعیت نورگیر عالی

باغچه اختصاصی برای هر ویلا

استخر کاشی کاری شده با سیستم تصفیه آب هوشمند

فضای سبز جذاب با درختکاری و گل کاری منحصر به فرد

دارای انشعاب آب، برق و تلفن

معماری خاص و چشمگیر شهرک

واحد حراست و نگهبانی به صورت ۲۴ ساعته

دارای آلاچیق و باربیکیو

کنترل دقیق عبور و مرور توسط حراست

گشت روزانه و شبانه توسط نگهبانی

دارای پارک بازی کودکان و تاب و سرسره

دارای استخر و جکوزی

شهرک پزشکان تهراندشت

 

خرید ویلا در شهرک پزشکان تهراندشت

اگر شما هم یک پزشک هستید و قصد خرید ویلا در منطقه خوش آب وهوای تهراندشت را دارید، تا تعطیلات آخر هفته یا اوقات فراغت خود را در آنجا پشت سر بگذرانید، حتما با کارشناسین ما در مجموعه ملک مارکت تماس بگیرید.

کارشناسین ما با ارائه مشاوره دقیق، شما را از وضعیت ویلاهای موجود در شهرک پزشکان، موقعیت و امکانات ویلا و آخرین قیمت ها مطلع ساخته و به شما کمک می کنند تا بهترین تصمیم را گرفته و انتخابی ایده آل برای خرید ویلا در تهراندشت داشته باشید.

مطالب پیشنهادی درباره تهراندشت

تهراندشت کجاست؟

قیمت زمین در تهراندشت

روستاهای تهراندشت

آب و هوای تهراندشت

بهترین منطقه تهراندشت

 

 

پیام بگذارید