شهرک حمیدیه کجاست؟

17فروردین1400
0 نظر

 

استان البرز به دلیل نزدیکی به پایتخت یکی از شهرهای محبوب برای زندگی است. آب و هوای مناسب، برخورداری از امکانات رفاهی و گردشگری منجر به رشد بعضی از مناطق کرج برای ساخت ویلا یا شهرک ویلایی شده است. از جمله این مناطق می توان به شهرک حمیدیه اشاره کرد. این شهرک ویلایی لاکچری در جاده قدیم کرج – قزوین قرار دارد. نزدیکی شهرک به تهران باعث شده مسافران زیادی این محیط زیبا را برای گذراندن تعطیلات و اوقاتی خوش انتخاب کنند. مسیر رفت آمد از این منطقه سر سبز به کرج، سهیلیه و کردان بسیار راحت می باشد. زمین های شهرک حمیدیه دارای سند هستند و برای سرمایه گزاری و ساخت ویلا بسیار مناسب است و برای ساخت ویلا نیز میتوان نسبت به دریافت جواز ساخت بدون هیچ مشکلی اقدام نمود و پس از تکمیل نیز میتوان از خدمات آب – برق و گاز کنتور نیز استفاده کرد.

 


دسترسی به شهرک حمیدیه :

دسترسی به شهرک حمیدیه بسیار آسان و راحت می باشد به طوری که برای رسیدن به این شهرک زیبا و مدرن کافیست در جاده قدیم کرج به سمت قزوین حرکت نمایید که پس از طی مسافتی اندک در سمت چپ خود این شهرک را  مشاهده نمایید و جهت گذراندن اوقاتی سرشار از ارامش در این شهرک اقامت نمایید.

همچنین از مسیر اتوبان تهران کرج نیز می توانید به شهرک حمیدیه دسترسی داشته باشد که در مسیر اتوبان به سمت قزوین پس از رسیدن به منطقه پل کردان از اتوبان خارج شده و به سمت چهارباغ ادامه مسیر می دهید تا به جاده قدیم کرج رسیده و سپس مسیر خود را در این جاده به سمت قزوین ادامه داده که پس از طی مسافتی کوتاه به شهرک حمیدیه می رسید.

فاصله زمانی و مسافتی حمیدیه

در اینجا فاصله شهرک حمیدیه با چند منطقه نزدیک به این شهرک را مشخص کردیم.

فاصله حمیدیه تا کرج: برای رفتن به کرج یک مسیر در دسترس است. که به صورت تقریبی از نظر زمانی 27 دقیقه و از نظر مسافتی 30کیلومتر در راه هستید.

فاصله حمیدیه تا تهران: برای حرکت کردن به مقصد تهران دو مسیر روی نقشه مشخص شده است. که به طور میانگین از نظر زمانی 1 ساعت و 15 دقیقه و از نظر مسافتی 68 کیلومتر در راه هستید.

 

موقعیت جغرافیایی شهرک حمیدیه بصورت زیر می باشد:

از شمال: با کردان

از جنوب: با کوی یاران

از شرق: با سهیلیه

از غرب: با سعید آباد، سرخاب

امکانات شهرک ویلایی

  1. دسترسی به امکاناتی مانند آب، برق و گاز

  2. آسفالت بودن تمام جاده ها

  3. برخوردار بودن از سهمیه آب جدا گونه

  4. خاک حاصلخیز و مناسب برای باغداری و کشاورزی

  5. وجود نگهبانی 24 ساعت برای امنیت بیشتر

  6. دور بودن از هیاهوی شهری و داشتن محیطی آرام و دلنشین

زیبایی، دقت در ساخت ویلای شهرکی حمیدیه در کنار فضای سبز و درختان سر سبز منظره چشم نوازی را فراهم کرده است. یکی از امکاناتی که عده بسیاری را جذب شهرک کرده می توان به دارا بودن: ( آب، برق و گاز ) اشاره کرد. نکته مهم و قابل اهمیت این شهرک امنیت و قانونمند بودن ویلاها می باشد. چرا که با در نظر گرفتن نگهبانی  تمام رفت و آمد ها کنترل می شود.

 ویژگی قطعات و قواره های شهرک :

شهرک حمیدیه دارای قطعات 500 متری الی 2500 متری می باشد و همانند سایر مجوزهای ساخت از 60 درصد تراکم ساخت بنا برخوردار می باشد برای مثال در یک قطعه زمین  500 متری میتوان مجوز ساخت 300 متر بنا را دریافت کرد که سازنده میتواند تا 300 متر یا کمتر از آن بسته به نیاز و بودجه خود نسبت به ساخت اقدام نماید.

تمامی قطعات دارای سند مالکیت شش دانگ بوده و متراژ تمامی قطعات به صورت خالص و فاقد هر گونه مشاعات می باشد .

همچنین تمامی قطعات ساخته شده دارای انشعابات قانونی آب و برق و گاز می باشد و در خصوص قطعات ساخته نشده نیز امکان دریافت این انشعابات به سهولت میسر است.

ویلاهای شهرک حمیدیه

ویلا های موجود در شهرک حمیدیه که همگی دارای سند مالکیت شش دانگ می باشد در همه رنج  قیمتی ساخته شده اند. قیمت ویلا در شهرک حمیدیه بسته به متراژ زمین و بنای احداثی در آن ،موقعیت ملک و همچنین مجوزهای مربوطه و نوع سازه متغیر می باشد. لازم به ذکر است که تمامی ویلاها دارای انشعابات قانونی آب و برق و گاز به صورت کنتور مجزا می باشد که داشتن مدرک مالکیت مستحکم و انشعابات قانونی بستری برای آسودگی خیال شما عزیزان را از هر جهت فراهم می آورد .

زمین شهرک حمیدیه

زمین های شهرک حمیدیه دارای سند مالکیت و عمدتا به صورت چهاردیواری می باشد که قابلیت اخذ جواز ساخت و دریافت پایانکار و همچنین نصب انشعابات قانونی می باشد و لذا گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری و ساخت ویلا به حساب می آید .

قیمت زمین در این شهرک در رنجهای قیمتی متفاوتی وجود دارد و بسته به موقعیت مکانی زمین ،  شمالی یا جنوبی بودن ملک ، امکانات و تعداد ویلاهای ساخته شده در خیابان و همچنین انشعابات موجود در ملک دارای تغییراتی می باشد .

همچنین به دلیل خیابانهای موجود در شهرک که همگی آسفالت است و جدول کشی و درختکاری طبق اصول خاصی اصول خاص و زیبایی شهری دارای منظره و نظم زیبایی است.

 

آب و هوای شهرک حمیدیه کرج چگونه است؟

شهرک حمیدیه کرج به دلیل داشتن منابع آبی فراوان منطقه ای سرسبز با آب و هوایی معتدل است. خاک منطقه حمیدیه بسیار حاصلخیز بوده و برای کشاورزی و باغداری ایده آل است. در این شهرک درختکاری با اصول و قواعد زیباسازی شهری کاشته شده است و مناظر زیبا و دلپذیری را به شهرک داده است و وجود منابع آبی کافی و خاک حاصلخیز سبب شده تا کشت انواع گل و گیاه و باغداری در این منطقه رواج بالایی داشته باشد.

چگونه در شهرک حمیدیه کرج ویلا بخریم؟

گروه مشاورین و مهندسین ملک مارکت به طور تخصصی در شهرک حمیدیه کرج به فعالیت مشغول است و اگر قصد خرید ویلا، باغ، زمین و باغچه با هر متراژی را در شهرک طاووسیه کرج دارید، فقط کافیست تا با مشاورین ما تماس بگیرید

پیام بگذارید