شهرک جهان ویلا

5فروردین1400
0 نظر

شهرک جهان ویلا کجاست؟

دهکده یا همان شهرک جهان ویلا (مسعودیه) در قسمت جنوبی جاده قدیم قزوین (جاده سی و دو)، جاده سعید آباد در حدود یک کیلومتری پمپ بنزین تهراندشت قرار دارد. نام قدیم دهکده جهان ویلا، مسعودیه بوده است و قدمت آن به قبل از انقلاب اسلامی‌باز می‌گردد که در آن زمان اکثر افراد ساکن در این منطقه ارامنه بوده اند. علت معروف شدن این شهرک قدمت این شهرک و همچنین انشعابات قانونی و مدارک معتبر مالکیت آن یعنی داشتن سند مالکیت می باشد .

موقعیت شهرک جهان ویلا

موقعیت شهرک جهان ویلا به شرح ذیل می باشد :

از شمال : به جاده قدیم کرج – قزوین و کردان

از شرق : به سعید آباد و سرخاب

از جنوب : به دهستان سعید آباد و ایقریلاغ

از غرب : به شهرک درخشانیه

عکس هوایی شهرک جهان ویلا :

مسیرهای دسترسی به شهرک ویلایی جهان ویلا :

اگر قصد عزیمت از تهران به سمت شهرک ویلایی جهان نما را دارید میتوانید با طی مسافتی در حدود 72 کیلومتر و طی زمانی در حدود 1 ساعت و بیست دقیقه به این شهرک زیبا و چشم نواز برسید بدین ترتیب که در مسیر بزرگراه تهران – کرج طی مسیر نموده و پس از عبور از پل حصارک و رسیدن به شرکت صنعتی ماموت از بزرگراه خارج و وارد جاده قدیم هشتگرد-کرج میشود و پس از طی مسیری حدود 2 دقیقه از طریق ورودی سعید آباد وارد جاده سعید آباد میشود که پس از گذشتن از پل راه آهن در سمت راست خود این شهرک زیبا را مشاهده می نمایید

همچنین با توجه به نقشه ذیل می توانید پس از طی مسافتی در حدود 26 کیلومتر و طی مسیری در حدود 28 دقیقه از طریق بزرگراه کرج-هشتگرد و یا جاده قدیم کرج-هشتگرد به شهرک جهان ویلا برسید.

مشخصات قطعات املاک شهرک جهان ویلا :

مساحت شهرک ویلایی جهان ویلا (مسعودیه) 837130 متر مربع می‌باشد و تعدادی در حدود 747 قطعه زمین در شهرک جهان ویلا  با متراژ متفاوت شامل 880 ، 924 ، 1000 و 1056 متر مربعی موجود می‌باشد.

طراحی نقشه دهکده جهان ویلا به صورت خطی است، این نوع معماری شهرکی با اینکه تراکم زیادی را در خود جای می‌دهد، اما به علت وجود رعایت حد استاندارد، تدابیر لازم برای جلوگیری از این مشکلات احتمالی اندیشیده شده.
در ساختار خطی اگر تمامی‌قطعات به طور صحیحی طراحی شده باشند، این تیپ سودمند و با صرفه است و در مقایسه با مجموعه‌هایی که حول یک حیاط مرکزی بنا شده دارای پویایی بیشتری است.

ویژگی های شهرک جهان ویلا

ساختار خیابان ها و کوچه های دهکده مسعودیه یا همان جهان ویلا به گونه ای بر پایه نظم و ترتیب شکل گرفته که بسیار چشم نواز است. وجود درختان چنار سر به فلک کشیده و فضاهای سبز متفاوت باعث ایجاد آرامش ذهنی مناسبی شده است. همچنین آب و هوای مناسب هشتگرد محیط مناسبی برای گردش و تفریح مسافران عزیز فراهم کرده است. از دیگر ویژگی های این شهرک دسترسی راحت به مکان های عمومی است. ویلایی بودن بیشتر خانه‌ها، نزدیک بودن به شهرک های مهم و جاده ها باعث شده تفریح و خرید و فروش در شهرک مسعودیه هشتگرد (دهکده جهان ویلا) رونق فراوانی به خود بگیرد.دهکده جهان ویلای کرج دارای هئیت امنایی فوق العاده متعهد و فعال و مدیریتی با درایت و قوی می‌باشد که در تمامی‌حوزه‌های مربوط به امور این شهرک رسیدگی و پیگیری می‌کنند.

خرید زمین در دهکده جهان ویلا

خرید زمین در شهرک جهان ویلا یک پیشنهاد فوق العاده  می‌باشد، چرا که علاوه بر نزدیکی و دسترسی آن به تهران، آینده ای رو به ترقی و پیشرفت‌های چشمگیری دارد و حتی اگر قصد ساخت و ساز ویلا هم نداشته باشید، نیز می‌توانید بعنوان گزینه ای امن و مناسب برای سرمایه گذاری به آن نگاه کنید. بافت دهکده جهان ویلا (مسعودیه)، کاملا مسکونی و دارای ویلا‌های لوکس و مدرن است و افراد سرشناسی نیز از ساکنین این شهرک به شما می‌آیند.تمام قطعات دارای سند شش دانگ و امتیازات آّب، برق و گاز هستند و جواز ساخت برای تمامی  زمین‌ها  طی مراتب قانونی صادر می‌شود.

قیمت زمین ها در این شهرک با توجه به موقعیت قرارگیری در شهرک مانند موقعیت زمین در داخل کوچه (انتها یا ابتدا) یا قرارگیری در خیابان اصلی متفاوت است و از حدود متری 13 میلیون تومان شروع میشود.

خرید ویلا در شهرک جهان نما :

اگر برای خرید ویلا در شهرک جهان ویلا مردد هستید لازم است بدانید که به لحاظ امنیت و آرامش این شهرک یکی از بهترین محیط‌ها برای سکونت افراد و خانواده‌هاست که دارای نگهبانی 24 ساعته است و با وجود هیئت مدیره ای با سابقه در امر مدیریت محیطی امن را برای ساکنین شده است.همچنین این شهرک دارای ویلاهای بسیار لوکس می باشد که با توجه به معماری نوین ساخته شده و همگی دارای مجوز ساخت و انشعابات قانونی شامل آب – برق و گاز می باشد و تمامی ویلاها دارای سند مالکیت شش دانگ می باشد که شرایط را برای محیطی امن و ارامش بخش برای سکونت و گذران اوقات فراغت در این شهرک را فراهم می نماید و یا اگر قصد سرمایه گذاری را داشته باشید با خیالی آسوده میتوانید نسبت به سرمایه گذاری اقدام نمایید.

شرایط آب و هوایی دهکده جهان ویلا

آب و هوا و شرایط اقلیمی‌منطقه نقش بسزایی در طراحی ویلا دارد به عنوان مثال در مناطق خشک و کویری ویلاهای گنبدی و بادگیر را  بیشتر مشاهده خواهید کرد و همچنین در مناطق شمالی ویلاهایی با سقف‌های شیبدار و سفالی را خواهید دید، از این رو و به زبان ساده تر باید گفت: یکی از مواردی که در معماری اهمیت بسیاری دارد و نوع سبک و ساخت و ساز ویلا‌هارا در مناطق مختلف تعیین می‌کند شرایط آب و هوایی و اقلیم حاکم بر منطقه است حتی در شهرهای شمالی که تقریبا آب و هوای یکسانی دارند نوع معماری و طراحی ویلا‌ها با توجه به آب و هوای همان منطقه طراحی می‌شود.

بدین ترتیب شناخت آب و هوا اولین اقدام شما در طراحی و ساخت ویلایتان است. در سال‌های اخیر دهکده جهان ویلا با توجه به شرایط جوی موجود جز مناطق محبوب برای سرمایه گذاری و ویلا سازی در بین افراد شناخته شده است. شهرک جهان ویلا جز مناطق بکر و بسیار خوش آب و هوای کرج است، دهکده جهان ویلا دارای تابستان‌هایی خنک و معتدل و زمستان‌هایی ملایم است. با توجه به موقعیت جغرافیایی جهان ویلا و قرارگیری آن در دامنه رشته کوه‌های البرز وجود سفره‌های آب زیرزمینی فراوان دور از انتظار نیست همین امر خاک این منطقه را بسیار حاصلخیز و مناسب برای کشاورزی و طراحی باغ ویلا محیا کرده است.

اگر شما نیز به دنبال یک انتخاب مطمئن، لوکس، و خوش آب و هوا در منطقه تهراندشت هستید، بی شک شهرک جهان ویلا اولین و بهترین گزینه است، وجود باغ ویلا‌های مدرن و لوکس در جهان ویلا همه به واسطه آب و هوای بینظیر این منطقه پدیدار شده است، اقلیم بی نظیر آب و هوای کوهستانی و دلچسب جهان ویلا سبب ایجاد طبیعتی سرسبز شده است، آب و هوای دلپذیر این منطقه نوید بهشتی چهارفصل را می‌دهد، در هر زمانی از سال که قدم به شهرک جهان ویلا بگذارید شاهد معجزه طبیعت همراه با جادوی معماری بینظیر و لوکس این شهرک خواهید بود اگر قصد خرید و ساخت ویلا را دارید یقینا شهرک جهان ویلا جز بهترین مناطق ویلایی در اطراف تهران خواهد بود.

آب و هوای منطقه دهکده جهان ویلا (بهترین شهرک ویلایی اطراف تهران)، بسیار مطلوب بوده و دارای باغبات با درختانی مسمر ثمر با میوه‌هایی تابستانی می‌باشد.

اگر قصد خرید ویلا یا زمین در شهرک جهان ویلا دارید میتوانید با مشاورین ما در گروه مهندسی ومشاورین ملک مارکت تماس حاصل فرمایید.

پیام بگذارید