مشکلات تهراندشت

24آبان1399
0 نظر
مشکلات تهراندشت

مشکلات تهراندشت

مشکلات تهراندشت و آگاهی از آنها برای اشخاصی که قصد خرید یا ساخت ویلا در این منطقه خوش آب و هوا را دارند بسیار ضروری و حائز اهمیت می باشد. ما در این مطلب  تا به معرفی چالش ها و مشکلات تهراندشت برای ساکنین آن و راه حل های رفع این مشکلات بپردازیم.

دسترسی به امکانات رفاهی و خدماتی

یکی از مهمترین مشکلات ساکنین تهراندشت عدم دسترسی و نزدیک بودن امکانات رفاهی وخدماتی به ویلا یا شهرک آنهاست. یکی از نکاتی که شما به هنگام خرید یا ساخت ویلا باید حتما به آن توجه کنید، دسترسی ویلا یا شهرک شما به مراکز تجاری، درمانی و خدماتی است. اگر منطقه مورد نظر را قبل از اقدام به ساخت یا خرید ویلا به خوبی رصد کنید، قطعا با چنین مشکلی مواجه نخواهید شد.

دسترسی محلی و مسیر رفت و آمد

دسترسی محلی و سهولت مسیر رفت و آمد یکی دیگر از نکات مهمی است که باید قبل از خرید ویلا در تهراندشت به آن توجه کنید، اگر ساکن تهران هستید، کدام مسیر به سمت تهراندشت برای شما مناسب تر است و اگر ویلای شما در کدام نقطه از تهراندشت واقع شده باشد رفت و آمد به آن برای شما آسان تر خواهد بود.

مشکلات تهراندشت

 

همسایه ها و ساکنین مجاور

سعی کنید قبل از خرید ویلا در یک منطقه، از وضع و اوضاع همسایگان خود نیز آگاه شوید. یکی از مشکلات بزرگ تهراندشت، اختلاف میان همسایه ها و ساکنین مجاور یک ویلا با یکدیگر است. چرا که ممکن است هدف شما از خرید ویلا در تهراندشت سپری کردن اوقات فراغت در نهایت آرامش و سکوت باشد اما همسایگان شما قصد تفریح، مهمانی، خوشگذرانی و پایکوبی را داشته باشند و این مساله قطعا می تواند دردسر ساز باشد.

امنیت و امکانات ایمنی

امنیت ویلا یکی دیگر از مواردی است که ساکنین تهراندشت در بدو ورود به این منطقه شدیداً از آن گله مند هستند. توجه داشته باشید که هنگام انتخاب ویلا باید به مواردی نظیر ارتفاع استاندارد دیوارها و نرده ها و وجود سیستم اطفای حریق و دزدگیر توجه نمایید چرا که تهراندشت منطقه ای نوپا و رو به رشد بوده و شلوغی و تردد منطقه ای مانند کردان را ندارد، از این رو می تواند مکانی مناسب برای سارقین و بزهکاران باشد.

البته جای نگرانی نیست و در صورتی که ویلای شما مجهز به دزدگیر باشد و در منطقه دور افتاده ای قرار نداشته نباشد، خطرات فوق به حداقل خود می رسد. وجود یک سیستم دزدگیر پیشرفته و بهره مندی از دیوارها و نرده های بلند، می تواند تضمین کننده امنیت یک ویلا باشد.

حریم خصوصی ویلا

حریم خصوصی یکی دیگر از مواردی است که می تواند برای برخی از ساکنین تهراندشت به مشکل تبدیل شود. شما باید با توجه به سبک زندگی و اعتقاداتی که دارید جهت خرید یا ساخت ویلایی که حریم خصوصی شما را حفظ می نماید، اقدام کنید.

اگر ویلای شما استخر دارد و قصد دارید همراه با خانواده خود در فصل تابستان از شنا و آب تنی در آن لذت ببرید، حتما باید دیوارها و نرده های مجاور ویلا را جوری تعبیه کنید تا هم امنیت شما حفظ شده و هم موجبات بر هم خوردن حریم خصوصی شما و دیگران نشود. حریم خصوصی شما با توجه به طرز فکر و اعتقادات شما و همچنین احترام به حقوق همسایگان تعیین می گردد.

خرید ویلا در تهراندشت

 

نورگیر بودن ویلا

عدم دریافت نور مناسب یکی دیگر از مشکلات تهراندشت برای افرادی است که در آنجا ویلا خریده اند. اگر هنگام انتخاب ویلا هوشمندانه عمل کنید و تمام جوانب امر را در نظر بگیرید، می توانید ویلایی با نورگیر عالی انتخاب کرده تا در فصل سرد سال که میزان تابش آفتاب کاهش می یابد؛ دچارمشکل نشوید.

نورگیر بودن یک ویلا می تواند سبب گرم تر بودن آن در فصل زمستان شود و در مواردی نظیر رشد و پرورش گل ها و گیاهان در ویلا و یا خشک کردن سریع تر لباس ها پس از شست و شو نیز مثمر ثمر باشد.

سیستم سرمایش و گرمایش

وجود یک سیستم سرمایش و گرمایش مناسب در ویلا، برای منطقه ای مانند تهراندشت از ضروریات است. تهراندشت دارای تابستان هایی گرم و زمستان هایی نسبتاً سرد است و  باید هنگام خرید ویلا به امکانات سرمایشی و گرمایشی آن توجه کنید چرا که در اکثر مواقع یک شومینه یا حتی شوفاژ جوابگوی یک ویلای بزرگ در زمستان نخواهد بود و شما نیازمند عایق کاری برای جلوگیری از نفوذ سرما و یا استفاده از سیستم های گرم کننده نظیر سیستم گرمایش از کف خواهید بود.

 مشکلات تهراندشت

چگونه در تهراندشت ویلای مناسب خود را بخریم؟

برای داشتن ویلا در راهکار وجود دارد الولین راه خرید باغ ویلا به صورت آماده و دومین راه خرید زمین و سپس ساختن ویلا می باشد.خریدن ویلا در تهراندشت به صورت آماده کاملا روشن و مشخص است که با بررسی منطقه متراژ و نوع ساخت و در نهایت قیمت می توان به نتیجه گیری در مورد خرید ویلا تصمیم گیری کرد. ولی برای خرید زمین و ساختن ویلا دو نکته حائز اهمیت وجود دارد که به آن ها می پردازیم.

قیمت زمین

همانطور که قبلا گفتیم خرید زمین در تهراندشت به شرایط مختلفی مانند لوکیشن زمین، شرایط و ضوابط ماکیتی، امکانات رفاهی و خدماتی و دسترسی و… بستگی دارد شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت زمین در تهراندشت به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

هزینه ساخت ویلا

کسانی که تمایل به خرید زمین و ساختن ویلا دارند دو مزیت دارند  دارند اولی این است که افراد مطابق با سلیقه و معماری روز می توانند ویلای خود را بسازند و دومی این است که قیمت نهایی و تمام شده بسیار پایین تر از خرید ویلا به صورت آماده می باشد. از این رو کسانی که تمایل دارند خودشان اقدام به ساختن ویلا بکنند باید هزینه ساختن ویلا را تخمین بزنند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ساخت ویلا در تهراندشت به صفحه مر بوطه مراجعه کنید

ملک مارکت مجموعه ای برگرفته از متخصصین و مشاورین برجسته در حوزه ساخت و کارشناسی ویلا با اشراف کامل بر منطقه تهراندشت، قادر خواهد بود تا ویلای دلخواه شما را با توجه به سلیقه شخصی و امکانات مد نظر شما در اسرع وقت انتخاب و به شما معرفی نماید. با مراجعه به ملک مارکت، دیگر دغدغه ای برای خرید ویلا در تهراندشت نداشته باشید.

پیام بگذارید