گرانترین منطقه کردان کرج کجاست؟ معرفی بهترین مناطق کردان کرج

8خرداد1400
0 نظر
گرانترین منطقه کردان کرج

گرانترین منطقه کردان کرج

گرانترین منطقه کردان کرج بدون شک منطقه ای است که دارای ویلاها، باغ های لوکس و امکانات رفاهی فراوان است. کردان که در گذشته روستایی کوچک در نزدیکی تهران به شمار می رفت، به دلیل ویژگی های طبیعی بی نظیر و موقعیت جغرافیایی ویژه خود و همچنین افزایش مشکلات زندگی در شهرهای بزرگ به خصوص در سال های اخیر به مقصد ویژه پایتخت نشینان و ساکنین کرج جهت گردش، اقامت و فعالیت های اقتصادی تبدیل شد.

با رونق خرید و فروش باغ، ویلا و زمین در این منطقه و همچنین افزایش جمعیت و بهبود امکانات رفاهی، خدماتی و گردشگری، کردان اکنون دیگر هیچ شباهتی به یک روستا ندارد و شهرک های ویلایی بسیاری با باغ ها و ویلاهای مدرن و لاکچری در گرانترین منطقه کردان کرج به چشم می خورد که توجه هر بیننده ای را به خود جلب می نماید.

کردان کرج کجاست؟

کردان منطقه ای سرسبز، با طبیعتی شگفت انگیز می باشد که مساحتی بالغ بر 104 هکتار را به خود اختصاص داده است و در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز و در فاصله 65 کیلومتری تهران و 25 کیلومتری کرج قرار دارد.

کردان آب و هوای معتدل و زمین های حاصلخیزی دارد که در آن درختان گیلاس، زردآلو، توت و گردو به وفور مشاهده می شود. دلیل اصلی زیبایی و سرسبزی کردان این منطقه را می توان وجود رودخانه کردان در نظر گرفت که از ارتفاعات کهار در رشته کوه البرز سرچشمه می گیرد و از این منطقه عبور می کند.

طبیعت چشمگیر، آب و هوای مساعد، خاک حاصلخیز و دسترسی مناسب از شهرهای تهران و کرج، کردان را به یک منطقه مناسب جهت خرید زمین، باغ و یا ویلا به قصد سکونت، تفریح و سرمایه گذاری تبدیل کرده است. وجود ویلاهای لوکس در گرانترین منطقه کردان کرج موید این موضوع است.

معرفی بهترین و گرانترین مناطق کردان کرج

برای انتخاب بهترین و گرانترین منطقه کردان کرج ، کسب شناخت کافی از مناطق مختلف آن، ویژگی ها و امکانات هر یک و مقایسه موارد یاد شده جهت کسب بهترین و درست ترین نتیجه، اهمیت ویژه ای دارد. کردان کرج از مناطق مختلفی تشکیل شده است که از میان آن ها می توان تهراندشت، سرخاب و سهیلیه را از بهترین مناطق کردان به شمار آورد.

تهراندشت

تهراندشت از مناطق رو به رشد استان البرز می باشد که در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به خرید باغ، ویلا و یا زمین در نزدیکی تهران قرارگرفته است و از آن به عنوان گرانترین منطقه کردان کرج نیز یاد می شود. برای رفتن به تهراندشت از تهران یا کرج به ترتیب حدود 100 و 30 دقیقه زمان نیاز است.

در تهراندشت زیبا، خبری از آلودگی نیست و هوا در بیشتر ماه های سال آفتابی و برای تفریح مناسب است. این منطقه تابستان هایی با هوای معتدل و زمستان هایی با سرمای ملایم دارد. منطقه تهراندشت که در کوهپایه رشته کوه البرز واقع شده است دسترسی مناسبی به منابع آب زیرزمینی دارد، از این رو زمین های حاصلخیز آن با املاح معدنی فراوان، پوشیده از باغ های میوه و درختان سرسبز و شادابی است که تماشای آن ها روح آدمی را لبریز از آرامش می سازد.

در تهراندشت که از ظرفیت فوق العاده ای برای سرمایه گذاری برخوردار است، شهرک های ویلایی بسیاری وجود دارد که مشهورترین آن ها شهرک جهان ویلا نام دارد و ویلاهایی گرانقیمت و با امکانات رفاهی متنوعی در آن ساخته شده است.

تهراندشت

سرخاب

تعجبی ندارد که از سرخاب که طبیعت زیبای آن در استان البرز زبانزد است، به عنوان گرانترین منطقه کردان کرج یاد شود. سرخاب حدود 80 کیلومتر از تهران و 30 کیلومتر از کرج فاصله دارد. اگر قصد دارید از تهران به سمت سرخاب حرکت کنید، ابتدا باید مسیر اتوبان تهران کرج را بپیمایید و سپس به اتوبان کرج قزوین وارد شوید تا پس از طی حدود نیم ساعت به سرخاب برسید.

وجود منابع آبی فراوان در سرخاب به لطف عبور رودخانه سرخاب از شرق این منطقه و قرارگیری در پایین دست رشته کوه البرز، باعث سرسبزی و آب و هوای معتدل این ناحیه شده و به همین دلیل سرخاب یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری، خرید و یا ساخت ویلا، باغ و باغچه است.

ویلاهای زیبا و به روز این منطقه، باغ های میوه فراوان و درختان سر به فلک کشیده و جاذبه های تاریخی موجود، سرخاب را در نظر هر بیننده ای تماشایی و باشکوه می نماید. شرایط مساعد سرخاب برای سکونت و تفریح سبب ساخت ویلاها و شهرک های بسیاری در این منطقه شده است. شهرک ویلایی کارینا در سرخاب را می توان برندترین، لاکچری ترین و حتی گرانترین منطقه کردان کرج نامید.

سهیلیه

سهیلیه منطقه ای سرسبز در غرب استان البرز و در فاصله 75 کیلومتری از تهران می باشد که ویلاهای بسیار زیبایی در آن ساخته شده است. از مواردی که سبب شهرت سهیلیه برای خرید و ساخت ویلا یا باغ شده است می توان به نزدیکی این منطقه به تهران، آب و هوای بسیار خوب، مناطق زیبا، وسعت بسیار زیاد سهیلیه و همچنین مهندسی بسیار خوب آن برای ساخت ویلاهای شهرکی و باغ اشاره کرد.

در کنار خرید و فروش ویلا، خرید زمین در سهیلیه و استفاده از آن به عنوان زمین کشاورزی نیز بسیار رواج دارد. زیرا خاک حاصلخیز برای کشاورزی و آب کافی برای آبیاری محصولات در این منطقه وجود دارد. از این رو مراکز کاشت و پرورش گل های زینتی، قارچ و نهال بسیاری در سهیلیه به چشم می خورد.

مجموع شرایط بیان شده، سهیلیه را به منطقه ای ایده آل برای سرمایه گذاری و ساخت و ساز تبدیل کرده است. وجود شهرک های متعدد ویلایی در این منطقه نیز از این موضوع حکایت دارد. در میان شهرک های سهیلیه نظیر شهرک کوروش، اقبالیه و زعفرانیه به صراحت می توان گفت که شهرک زعفرانیه با ویلاهای لوکس و باغ های زیبا می تواند گرانترین منطقه کردان کرج باشد.

سهیلیه کرج

چگونه در گرانترین منطقه کردان ویلا بخریم؟

حال که با مناطق شاخص کردان کرج برای خرید ویلا آشنا شدید، انتخاب بهترین منطقه ویلایی در کردان برای شما از میان مناطق فوق کار چندان سختی نخواهد بود. تمامی مناطقی که در این مطلب به شما معرفی شد، جز بهترین مناطق کردان کرج می باشند و شما برای خرید ویلا یا زمین ویلایی، می توانید یکی از مناطق فوق را انتخاب نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید ویلا یا زمین در کردان کرج و آگاهی از آخرین قیمت ها با ما تماس بگیرید.

پیام بگذارید