شهرک آرین کردان کجاست و چه امکاناتی دارد؟

30اردیبهشت1400
0 نظر
شهرک آرین کردان

شهرک آرین کردان کجاست؟

شهرک آرین کردان که به باغ شهر آرین نیز معروف است، یک منطقه توریستی مسکونی است که در منطقه کردان کرج واقع شده است. باغ شهر آرین که در  خوش آب وهوا ترین منطقه کردان واقع شده است، حدود 1700000 متر مربع مساحت داشته و 5120 متر باغ را در خود جای داده است، این مجموعه علاوه بر باغ هایی که توسط دیوارهای سبز طبیعی طبقه بندی شده اند، از امکانات رفاهی، تفریحی و ورزشی ایده آلی نیز برخوردار است.

این باغ شهر، شامل بیش از 300 قطعه زمین با مساحت حدود 5هزار مترمربع و دارای تمامی امکانات رفاهی از جمله دریاچه مصنوعی، زمین تنیس، زمین والیبال، اصطبل ویژه اسب ها و… است. فضای داخلی باغ شهر آرین، به بهترین نحو ممکن با درخت کاری ها و خیابان کشی ها آراسته گشته، به طوری که 100 کیلومتر شمشاد و 100هزار اصله درخت که بیشتر آنها درختان میوه هستند در آن کاشته شده است.

پروژه باغ شهر آرین با هدف ایجاد یک فضای امن، آرام و فارغ از شلوغی و آلودگی کلان شهر تهران ایجاد شده است. ضمن اینکه در این مجموعه از نظر سرانه فضای سبز، رکورد شگفت انگیز یک هزار و 200 متر به ازای هر نفر رقم زده شده که بیش از 30 برابر استانداردهای جهانی است. هدف از طراحی و احداث این مجموعه در بدو امر حفظ محیط زیست و اضافه کردن به فضای سبز در اطراف شهری است که تمام فضای آن را دود و غبار گرفته است. باغ شهر آرین در حوالی اتوبان کرج- قزوین، شهر کوهسار، روستای قلعه سلیمان خانی واقع شده است، این مجموعه در زمینی به مساحت حدودا یک میلیون و 700 هزار مترمربع با مجوز ساخت ویلا در قطعات 5هزار متری توسط دیوارهای سبز و طبیعی قطعه بندی شده است.

موقعیت شهرک آرین کردان:

این شهرک از شمال : با روستای شنده

از جنوب : با شهر کوهسار

از شرق : با شهر کوهسار

از غرب : با شهرجدیدهشتگرد(مهستان)

مسیر دسترسی به شهرک آرین کردان کجاست؟

اگر قصد دارید از سمت تهران به سمت باغ شهر آرین حرکت کنید، ابتدا باید مسیر اتوبان تهران کرج را پیموده و پس از رسیدن به شهر کرج، وارد اتوبان کرج قزوین شوید. شما باید اتوبان کرج قزوین را تا پل کردان ادامه داده و پس از عبور از پل کردان و کارخانه ماموت، خروجی پمپ بنزین کردان از سمت راست، شما را به سوی باغ شهر آرین هدایت می کند.

همانطور که ملاحظه میگردد فاصله تهران تا شهرک آرین کردان حدود 65 کیلومتر می باشد که برای طی این مسیر باید زمانی حدود یک ساعت و سی و پنج دقیقه وقت بگذارد تا اوقات فراغت خود را در کمال آرامش و در محیطی دنج سپری نمایید.

همچنین اگر قصد عزیمت از کرج به سمت شهرک آرین را داشته باشید با طی مسافتی حدود 30 کیلومتر و صرف زمانی به مدت 30 دقیقه میتوانید به این شهرک زیبا ، لوکس و لاکچری برسید.

ویژگی املاک شهرک آرین کردان:

تمامی املاک شهرک آرین ]باغ شهر آرین ) دارای سند مالکیت و دارای انشعابات قانونی می باشد که تمامی ویلاها دارای مجوز ساخت می باشد و برای زمینهای خالی نیز جهت ساخت ویلا میتوان با طی کمترین مراحل قانونی جوار ساخت دریافت نمود.

قطعات این شهرک به صورت زمین با متراژ های ۲۰۰۰-۵۰۰۰ متر می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین در باغ شهر آرین کردان به صفحه مربوطه مراجعه فرمائید.

نقشه قطعات شهرک آرین کردان به شکل ذیل می باشد :

شهرک آرین کردان چه امکاناتی دارد؟

باغ شهر آرین دارای امکانات تفریحی، ورزشی و رفاهی بیشماری است که مهمترین این امکانات عبارتند از:

 • باغات سر سبز با درختان میوه
 • سیستم لوله کشی آبیاری قطره ای برای باغات
 • آسفالت کامل تمامی خیابان های شهرک
 • دسترسی کامل شهرک به برق، آب شهری، گاز و تلفن
 • کادر نگهبانی و حراست 24 ساعته
 • زمین فوتبال، والیبال، تنیس و بسکتبال
 • پیست اختصاصی اسکیت
 • مسیر مشخص و اختصاصی برای دوچرخه سواری و پیاده روی
 • مانژ ویژه اسب سواری
 • زمین اختصاصی پینت بال
 • اصطبل برای نگهداری اسب ها
 • دریاچه برای قایق سواری
 • کافی شاپ
 • رستوران شناور
 • درشکه تفریحی

باغ شهر آرین

نقشه هوایی شهرک آرین کردان :

همانطور که ملاحظه این عکس مشاهده میگردد شهرک آرین کردان در جوار کوهستان واقع گردیده است لذا آب و هوای بسیار مطلوب و دلنشینی دارد.

خرید ویلا در باغ شهر آرین

مجموعه ملک مارکت، به دلیل سابقه بالا در خرید و فروش انواع ویلا و زمین در کردان کرج، گزینه های متنوعی را جهت خرید ویلا در این منطقه به شما پیشنهاد می کند. در شرایطی که قصد خرید ویلا در باغ شهر آرین را دارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از آخرین قیمت ها، با کارشناسین ما تماس بگیرید.

پیام بگذارید