خرید زمین در کردان

خرید زمین در منطقه کردان

روستاى كردان به دليل جذابيت‌هاى طبيعى و دسترسى مناسبى كه از شهرهاى تهران و كرج دارد، سال‌هاى بسيارى است كه به عنوان يكى از مقاصد اصلى خريداران زمين و ويلا شناخته شده است. اين امر سبب رونق ساخت و ساز در اين منطقه شده و همچنين پيشرفت و توسعه آن را نسبت به روستاهاى مجاور در پى داشته است.
سرعت ساخت و ساز و آبادانى در هر منطقه‌ای بيشتر باشد، سرعت فراهم آمدن امكانات زيرساختى نيز در آن جا بيشتر است و اين موضوع، رشد قيمت زمین در آن منطقه را به همراه دارد . هنگام تعيين قيمت زمين در كردان بايد روند ساخت و ساز در منطقه‌اى كه زمين در آن واقع شده است و همچنين مناطق مجاور آن را مورد توجه قرار داد.

خرید زمین در کردان
اگر پارامترهاي موثر بر قيمت ويلا در کردان را دسته بندی كنيم، بيشترين سهم به قيمت زمينی كه ويلا در آن احداث می شود و يا به عبارت ديگر مكان قرارگيري ويلا، اختصاص مي‌يابد. قيمت زمين نيز خود متاثر از عوامل مختلفي است. از نقطه نظر تاثير نوع كاربري بر قيمت زمين، مي توان گفت اراضي كشاورزي به دليل عدم صدور جواز ساخت از سوی شهرداری‌ها، قيمت پايين‌تري نسبت به زمين‌هاي مسكوني دارند.
بخش عمده‌اي از زمين‌هاي کردان را در سال‌هاي گذشته زمين‌هاي زراعي تشكيل مي‌داد اما با رونق ساخت ويلا در اين منطقه و سود بالاي حاصل از فروش زمين‌هاي مسكوني، بسياري از اين زمين‌ها در سال‌هاي اخير تغيير كاربري دادند. موقعيت جغرافيايي زمين، امنيت منطقه، سهولت دسترسي به خيابان‌ها و جاده‌هاي اصلي و همچنين چشم‌اندازهاي اقتصادي و طرح‌هاي توسعه شهري از ديگر عوامل تاثيرگذار بر قيمت زمين در کردان مي‌باشد.

خرید زمین در کردان کرج

مجموعه ملک مارکت، به دلیل سابقه بالا در خرید و فروش انواع ویلا و زمین در کردان کرج، گزینه های متنوعی را جهت خرید زمین در منطقه کردان به شما پیشنهاد می کند. در شرایطی که قصد خرید زمین در کردان کرج را دارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از آخرین قیمت ها، با کارشناسین ما تماس بگیرید

1,200,000,000 تومان

فروش ویژه500 متری با شرایط ویژه در روستای قنبر

متر مربع 5,300,000 تومان

22قطعه هزارمتری آب دارد برق مجزا سند تک برگ

1,450,000,000 تومان

زمین 540 متر اب دارد برق دارد شهرکی دوبر

زمین 475 متری (کد:1460ar)
متر مربع 3,500,000 تومان

زمین  475متر آب دارد برق دارد شهرکی دو بر

متر مربع 3,500,000 تومان

زمین 450 متر اب دارد برق دارد شهرکی سند

متر مربع 3,900,000 تومان

زمین  500متری اب دارد برق دارد شهرکی سهمیه اب

متر مربع 3,500,000 تومان

زمین 600متر اب دارد برق دارد شهرکی سهمیه اب

مترمربع 1,150,000 تومان

زمین 380متر، چهاردیواری ، دارای یه سوییت کوچک ،

مترمربع 1,880,000 تومان

قطعه های 500متری‌شهرکی، دارای درختان مثمر کهن سال، نگهبان

 قیمت زمین در کردان کرج

عوامل مختلفى در تعيين قيمت يك زمين موثر هستند كه بايد تمامى آن‌ها هنگام قيمت‌گذارى و معامله آن زمین مورد بررسى قرار گيرند، از اين روخريد زمين به طور معمول به آسانى خريد آپارتمان نيست. از جمله عوامل موثر بر قيمت زمين در كردان مى‌توان به مساحت زمين، موقعيت جغرافيايى و امكانات و امتيازهاى آن اشاره كرد.خرید زمین در کردان

رونق ساخت و ساز در منطقه مجاور زمين

روستاى كردان به دليل جذابيت‌هاى طبيعى و دسترسى مناسبى كه از شهرهاى تهران و كرج دارد، سال‌هاى بسيارى است كه به عنوان يكى از مقاصد اصلى خريداران زمين و ويلا شناخته شده است. اين امر سبب رونق ساخت و ساز در اين منطقه شده و همچنين پيشرفت و توسعه آن را نسبت به روستاهاى مجاور در پى داشته است.

سرعت ساخت و ساز و آبادانى در هر منطقه‌ای بيشتر باشد، سرعت فراهم آمدن امكانات زيرساختى نيز در آن جا بيشتر است و اين موضوع، رشد قيمت زمين در آن منطقه را به همراه دارد. هنگام تعيين قيمت زمين در كردان بايد روند ساخت و ساز در منطقه‌اى كه زمين در آن واقع شده است و همچنين مناطق مجاور آن را مورد توجه قرار داد.

حریم شخصی و امنیت منطقه

حفظ حريم شخصى و امنيت منطقه از جمله پارامترهاى موثر بر قيمت زمين در كردان است. هدف از خريد زمين مى‌تواند صرفا سرمايه‌گذارى، انجام كار كشاورزى و باغ‌دارى و يا ساخت ويلا در زمين باشد. در تمام موارد ذكر شده لازم است تا حريم زمين حفظ شده و ازامنيت آن اطمينان حاصل شود. اين كار را مى‌توان با پرس و جو از اهالى منطقه و برخى مناطق ديگر انجام داد.

زمينى كه قرار است ساختمانى در آن ساخته شود و به يك ويلا جهت اقامت دائم و يا موقت افراد تبديل شود، بايد از امنيت كافى برخوردار باشد. به منظور حفظ حريم زمين و جلوگيرى از تعدى ديگران به زمين خريدارى شده جهت انجام كار كشاورزى و باغ‌دارى، مى‌توان از ديوار و يا حصار استفاده كرد.

فضای سبز و چشم‌انداز منطقه

فضاى سبز و چشم‌انداز يك منطقه بيانگر اطلاعات مفيدى درباره نوع آب و هوا، خاك منطقه و ميزان دسترسى به منابع آب است و برقيمت زمين‌هاى آن منطقه تاثير مى‌گذارد. اين موضوع در خصوص تعيين قيمت زمين در كردان نيز صادق است.

هر چه يك منطقه سرسبزتر و آبادتر باشد و باغ‌هاى ميوه، گل و گياه و زمين‌هاى كشاورزى پر بارترى در آن وجود داشته باشد، قيمت بالاترى هم دارد، زيرا نشان مى‌دهد كه خاك آن منطقه حاصل خيز بوده و منابع آب به ميزان كافى در دسترس است. داشتن چشم‌انداز مناسب براى يك زمين، فارغ از نوع كاربرى آن، همواره يك امتياز محسوب مى‌شود و بر ارزش آن مى‌افزايد.

دسترسی به امکانات شهری

يكى از موضوعات بسيار مهم كه هنگام خريد و فروش زمين بايد به آن توجه داشت، وضعيت دسترسى زمين به راه‌هاى اصلى، مراكزخدماتى، رفاهى و درمانى است. دسترسى مناسب و در كوتاه‌ترين زمان ممكن به مراكز ياد شده حتى بدون در نظر گرفتن هدف اصلى ازخريد آن، يك امتياز بزرگ براى هر زمينى محسوب مى‌شود و در تعيين قيمت آن بسيار مهم است.

پس با توجه به آن چه كه بيان شد، مى‌توان نتيجه گرفت كه نحوه دسترسى به امكانات شهرى بر قيمت زمين در كردان نيز تاثير دارد و زمين‌هاى با دسترسى بهتر، قيمت بالاترى نسبت به زمين‌هايى كه از امكانات شهرى دور هستند، دارند.

دسترسی به منابع آبی

دسترسى به منابع آبى يكى از فاكتورهاى مهم در انتخاب زمين است به طورى كه حتى خريد زمينى كه به منابع آب كافى دسترسى ندارد، توصيه نمى‌شود. زمين چه براى كار كشاورزى خريدارى شده باشد، چه براى ساخت باغ، باغچه يا ويلا به منابع آب كافى و در دسترس نياز دارد و اطمينان از امنيت آبى زمين، بر قيمت آن موثر است.

هنگام خريد زمين در كردان، اين موضوع بايد مورد بررسى قرار گيرد كه اگر آب مورد نياز زمين توسط رودخانه‌هاى موجود در نزديكى آن و يا از طريق حفر چاه‌هاى زير زمينى تامين مى‌شود، اين منابع در تمام طول سال آب كافى داشته باشند. سهولت دسترسى به منابع آب دائمى، يكى از عوامل موثر بر قيمت زمين در كردان است.

وضعيت سند

قيمت زمين در كردان به نوع سند آن وابسته است. وضعيت سند زمين با سند آپارتمان و ويلا اندكى تفاوت دارد و نوع سند زمين، قيمت وسهولت خريد و فروش آن را تحت تاثير قرار مى‌دهد. زمين‌هاى سنددار در مقايسه با زمين‌هاى قولنامه‌اى و مشاع از قيمت بالاترى برخوردار بوده و راحت‌تر خريد و فروش مى‌شوند. وجود سند ثبتى رسمى (تك برگ، مادر يا منگوله دار) امكان وجود معارض و احتمال فروش زمين به چند نفر را از بين مى‌برد و اطمينان خاطر را درباره صحيح قانونى بودن معامله و ويژگى‌هاى زمين در خريدار به وجود مى‌آورد.

اما در مورد زمين‌هاى مشاع (زمين‌هايى كه يك قطعه زمين بزرگ به قطعات كوچك‌تر تقسيم‌بندى شده و هر قسمت يك مالك دارد و هنگام فروش لازم است تا امضاى مالكان ديگر زمين‌ها را نيز داشته باشد) و زمين‌هاى قولنامه‌اى موضوع اندكى متفاوت است و لازم است پيش از خريد از دفاتر اسناد رسمى صحت آن‌ها بررسى شود.