ساخت و ساز در تهراندشت

ساخت و ساز در تهراندشت

ساخت و ساز در تهراندشت

ساخت و ساز در تهراندشت و آگاهی از مزایا و معایب آن برای افرادی که قصد ساخت ویلا در این منطقه را دارند، یکی از مهمترین و حیاتی ترین نکات و موارد است. در این مطلب از وبلاگ ملک مارکت قصد داریم تا تمامی جوانب امر را مورد برسی قرار داده و شما را از مزایا و معایب ساخت و ساز در تهراندشت آگاه سازیم.

در تهراندشت ویلا بخریم یا ویلا بسازیم؟

این یک سوال متداول است که بسیاری از افراد هنگام مراجعه به تهراندشت و مشاهده موقعیت مکانی و جغرافیایی این منطقه به ذهنشان خطور می کند. اگر شما حوصله و وقت کافی برای نظارت روی یک پروژه ساخت و ساز ویلا در تهراندشت را ندارید، شاید خرید ویلا برای شما گزینه بهتری باشد. اما اگر دوست دارید تا ویلای مد نظرتان دقیقا مشابه سلیقه و نیازهای شخصی شما باشد، می توانید به پروسه ساخت و ساز در تهراندشت فکر کنید.

فاکتورهای مختلفی وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا ساخت ویلا برای شما گزینه بهتری است یا خرید ویلا، آنها را در نظر بگیرید. این موارد شامل مزایا و معایب هر یک از این دو روش است.

مزایا و معایب ساخت ویلا در تهراندشت

ساختن ویلا در تهراندشت می تواند یک ماجراجویی باشد و در دل این ماجراجویی شما می توانید فراز و نشیب های فراوانی را تجربه کنید. در ادامه به بررسی مزایا و معایب ساخت ویلا در تهراندشت خواهیم پرداخت.

مزایای ساخت ویلا

 1. بزرگترین مزیت ساخت ویلا این است که شما می توانید دقیقا همان چیزی را که می خواهید، داشته باشید. شما می توانید ویلای خود را با چیدمان، امکانات، رنگ بندی و ویژگی های اختصاصی متناسب با نیازها و روحیات خود شخصی سازی کنید.
 2. شما اولین مالک آن هستید و دیگر بابت قدیمی یا فرسوده بودن برخی از امکانات ویلا از جمله شیرآلات یا سیستم های سرمایش و گرمایش دغدغه ای نخواهید داشت.
 3. شما می توانید تمام امکاناتی را که لازم دارید از همان ابتدا و با هزینه های پایین تر روی ویلا پیاده سازی کنید.
 4. پس از گذر مدت زمانی، پروسه فروش ویلا با توجه به اینکه شما از صفر آن را ساخته اید می تواند برای شما سود آور باشد و با قیمتی چند برابر هزینه های صرف شده جهت ساخت ویلا آن را به فروش برسانید.

معایب ساخت ویلا

 1. پروسه ساخت ویلا نیازمند خرید زمین در تهراندشت است و این می تواند هزینه و زمان بیشتری را نسبت به خرید ویلا شامل شود.
 2. طی کردن مراحل اخذ مجوز جهت ساخت و ساز در تهراندشت می تواند زمان بر و دشوار باشد.
 3. ممکن است در طی دوره ساخت ویلا، با توجه به نوسانات موجود در بازار و افزایش تورم، با افزایش قیمت مصالح یا مزد کارگران مواجه شوید.
 4. باید زمان کافی را صرف نظارت بر پروژه ساخت و ساز ویلای خود نمایید و اگر دغدغه های کاری شما زیاد است، این قضه نیز برای شما دشوار خواهد بود.

خرید ویلا در تهراندشت

 

مزایا و معایب خرید ویلا در تهراندشت

وقتی نوبت به ارزیابی مزایا و معایب خرید ویلا به جای ساخت آن می رسد، پای نکات و موارد بسیاری در میان خواهد بود که ما در ادامه قصد پرداختن به آنها را داریم.

مزایای خرید ویلا

 1. هرچقدر هم که ساخت و ساز ویلا در تهراندشت هیجان انگیز باشد، اما می تواند یک تجربه پر دغدغه و استرس زا نیز برای شما رقم بزند. قطعا با ساخت ویلا می توانید خانه خود را به صورت سفارشی و مطابق میل و نیازهای خود بسازید، اما برای انجام این کار مسئولیت ها و استرس های زیادی را باید تحمل کنید. در نتیجه به نظر می رسد که خرید ویلا، دغدغه، استرس و دشواری های کمتری برای شما خواهد داشت.
 2. هنگام خرید ویلا دیگر با استرس خرید زمین، کار با یک شرکت سازنده، نوسان قیمت مصالح در طی اجرای پروژه و جلب رضایت کارگران مواجه نخواهید بود.
 3. خرید ویلا قطعا در زمان کوتاهتری نسبت به ساخت ویلا برای شما محقق خواهد شد. شما می توانید ظرف یک روز ویلای دلخواه خود را انتخاب و آن را خریداری کنید اما پروسه ساخت ویلا در خوش بینانه ترین حالت ممکن، چندین ماه به طول می انجامد.
 4. اگر خرید ویلا را به ساخت آن ترجیح دهید، ممکن است با پیشنهادها و مواردی غیرمنتظره و زیر قیمت نیز مواجه شوید و بتوانید ویلای خود را زیر قیمت خریداری کنید.

معایب خرید ویلا

 1. بزرگترین عیب خرید ویلا، به دست نیاوردن آن چیزی است که واقعا می خواهید. ممکن است با وجود بررسی و جستجوی فراوان، در نهایت نتوانید ویلایی با تمام ویژگی های مد نظر خود پیدا کنید.
 2. لوازم قدیمی، لوله ها و سیستم های الکتریکی فرسوده و تجهیزاتی که ممکن است به تعمیر و نگهداری یا تعویض نیاز داشته باشند از دیگر مشکلات خرید ویلاست.

ساخت و ساز در تهراندشت

 

ساخت ویلا در تهراندشت به کمک ملک مارکت

در نهایت چه انتخاب شما خرید ویلا باشد و چه ساخت ویلا، ملک مارکت می تواند به شما در این زمینه کمک کند. اگر قصد خرید ویلا در منطقه تهراندشت را دارید، می توانید مشخصات مد نظر ویلای دلخواه خود را به مشاورین ما بسپارید تا در اسرع وقت ویلایی مطابق با نیازها و سلیقه شخصیتان را به شما معرفی کنیم.

اگر قصد شما ساخت ویلا در تهراندشت است نیز جای نگرانی نیست و می توانید با مراجعه به  ملک مارکت، حمایت کامل ما را در پروسه ساخت ویلا از انتخاب زمین تا اخذ مجوزهای لازم و اجرای پروسه ساخت، کنار خود احساس کنید.

 

 

 

 

  پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  پیج اینستاگرام ملک مارکت را فالو کنید